Facebook

1/64 PUCHARU POLSKI OZPN WAŁBRZYCH - 15 sierpnia 2018r.

1. Polonia Stal Świdnica LDJ - Włókniarz Głuszyca 2:1
2. Czarni Wałbrzych - KS Walim 0:0 k.3:4
3. Błękitni Słotwina - Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 0:5
4. Gwarek Wałbrzych OJ - Iskra Witków Śląski 1:2
5. Herbapol Stanowice - Podgórze Wałbrzych 2:1
6. Unia Jaroszów - Orzeł Lubawka 3:3 k.5:4
7. Zagłębie Wałbrzych - Wierzbianka Wierzbna 2:1
8. Sudety Dziećmorowice - PUO Wiśniowa 1:2
9. Darbor Bolesławice - Victoria Świebodzice 4:6
10. Koliber Uciechów - Delta Słupice 1:5
11. LKS Gilów - Klubokawiarnia Roztocznik 3:2
12. Zieloni Mokrzeszów - Zieloni Łagiewniki 1:2
13. Słowianin Wolibórz - Ślęza Ciepłowody 1:2
14. Polonia Ząbkowice Śląskie - Dabro-Bau Makowice 2:2 k. 1:3
15. Górnik II Wałbrzych - Unia Stare Bobaczowice 3:1
16. Karolina II Jaworzyna Śląska - Cukrownik Pszenno 0:3 vo. (gospodarze wycofali się z rozgrywek)
17. Polonia Stal Świdnica LDJM - Boxmet Piskorzów 4:2
18. Kłos Lutomia - Bielawianka II Bielawa 2:3
19. Zieloni Mrowiny - S.T.E.P. Tąpadła-Wiry 1:0
20. Zamek Gorzanów - Pogoń Duszniki-Zdrój 0:5
21. Unia Złoty Stok - Śnieżnik Domaszków 3:1
22. KS Polanica Zdrój - Odrodzenie Szalejów Dolny 2:2 k.3:4
23. Zjednoczeni Ścinawka Średnia - Iskra Jaszkowa Dolna 3:2
24. Czarni Sieniawka - Inter Ożary 3:0
25. GLKS Kamiennik - LKS Bierkowice 0:0 k.2:4
26. Sudety Międzylesie - ATS Wojbórz 3:1
27. Łomnicznka Łomnica - Polonia Bystrzyca Kłodzka 1:3
28. Trojan Lądek-Zdrój - Orlęta Krosnowice 4:4 k. 5:4

1/32 PUCHARU POLSKI OZPN WAŁBRZYCH - 29 sierpnia 2018r.

29. Polonia Stal Świdnica LDJ - Pogoń Pieszyce 1:1 k. 4:2
30. KS Walim - Venus Nowice 5:2
31. Górnik Nowe Miasto Wałbrzych - Zdrój Jedlina-Zdrój 4:1 (2:0)
32. Herbapol Stanowice - Iskra Witków Śląski 7:3
33. Unia Jaroszów - Granit Roztoka 1:6
34. Zagłębie Wałbrzych - Grom Witków 0:3
35. Victoria Świebodzice - PUO Wiśniowa 2:1 (1:1)
36. Delta Słupice - Karolina Jaworzyna Śląska 1:1 k. 2:4
37. LKS Gilów - LKS Bystrzyca Górna 0:3 (0:2)
38. Zieloni Łagiewniki - MKS Szczawno-Zdrój 0:2
39. Dabro Bau Makowice - Ślęza Ciepłowody 2:3
40. Górnik II Wałbrzych - Górnik Boguszów-Gorce 5:0
41. Cukrownik Pszenno - Victoria Tuszyn 3:4
42. Polonia Stal Świdnica LDJM - Włókniarz Kudowa-Zdrój 2:3
43. Zieloni Mrowiny - Bielawianka II Bielawa 0:1
44. Pogoń Duszniki-Zdrój - Sparta Ziębice 0:3 vo. (Na boisku w Ziębicach | Pogoń gospodarzem | Pogoń nie przyjechała)
45. Odrodzenie Szalejów Dolny - Unia Złoty Stok 4:2
46. Zjednoczeni Ścinawka Średnia - Skałki Stolec 1:3
47. Czarni Sieniawka - Kryształ Stronie Śląskie 3:5 (2:2)
48. Sudety Międzylesie - LKS Bierkowice 4:5
49. Polonia Bystrzyca Kłodzka - Piławianka Piława Górna 1:2 (0:2)
50. Trojan Lądek-Zdrój - Zamek Kamieniec Ząbkowicki 1:3 (0:1)

1/16 PUCHARU POLSKI OZPN WAŁBRZYCH - 12 Września 2018r.

51. Polonia Stal Świdnica LDJ - KS Walim 1:0
52. Górnik Nowe Miasto Wałbrzych - Lechia Dzierżoniów 0:2
53. Herbapol Stanowice - AKS Strzegom 0:4
54. Grom Witków - Granit Roztoka 2:4
55. Victoria Świebodzice - Polonia Stal Świdnica 0:11
56. Karolina Jaworzyna Śląska - Nysa Kłodzko 1:3
57. MKS Szczawno-Zdrój - LKS Bystrzyca Górna 3:4
58. Ślęza Ciepłowody - Orzeł Ząbkowice Śląskie 0:1
59. Górnik II Wałbrzych - Bielawianka Bielawa 1:3
60. Włókniarz Kudowa-Zdrój - Victoria Tuszyn 1:1 k.4:2
61. Bielawianka II Bielawa - Zjednoczeni Żarów 1:4
62. Sparta Ziębice - Unia Bardo 1:4
63. Odrodzenie Szalejów Dolny - Skałki Stolec 0:1
64. Kryształ Stronie Śląskie - Piast Nowa Ruda 0:4
65. LKS Bierkowice - Górnik Wałbrzych (19.09., 18:00)
66. Piławianka Piława Górna - Zamek Kamieniec Ząbkowicki 1:1 k.3:5
 
1/8 PUCHARU POLSKI OZPN WAŁBRZYCH - 26 września 2018r.

67. Polonia Stal Świdnica LDJ - Lechia Dzierżoniów
68. AKS Strzegom - Granit Roztoka
69. Polonia Stal Świdnica - Nysa Kłodzko
70. LKS Bystrzyca Górna - Orzeł Ząbkowice Śląskie
71. Bielawianka Bielawa - Włókniarz Kudowa-Zdrój
72. Zjednoczeni Żarów - Unia Bardo
73. Skałki Stolec - Piast Nowa Ruda
74. LKS Bierkowice/Górnik Wałbrzych - Zamek Kamieniec Ząbkowicki

1/4 PUCHARU POLSKI OZPN WAŁBRZYCH - 10 października 2018r.

75. Wygrany meczu 67 - wygrany meczu 68
76. Wygrany meczu 69 - wygrany meczu 70
77. Wygrany meczu 71 - wygrany meczu 72
78. Wygrany meczu 73 - wygrany meczu 74


1/2 PUCHARU POLSKI OZPN WAŁBRZYCH - wiosna 2019r.

79. Wygrany meczu 75 - wygrany meczu 76
80. Wygrany meczu 77 - wygrany meczu 78


FINAŁ PUCHARU POLSKI OZPN WAŁBRZYCH - wiosna 2019r.

81. Wygrany meczu 79 - wygrany meczu 80