Facebook

KLASYFIKACJA STRZELCÓW WAŁBRZYSKIEJ KLASY „O” SENIORÓW PO 18. KOLEJCE:

23 bramek - Poświstajło Mateusz (Kryształ)

14 bramek - Chabrowski Bartosz (Zdrój), Musiał Krzysztof (Orzeł), Poświstajło Marcin (Kryształ), Satanowski Piotr (Iskra), Sienicki Michał (Piławianka)

12 bramek - Kamiński Łukasz (Piast)

11 bramek - Sajdak Konrad (Zjednoczeni)

10 bramek - Kupiec Piotr (Skałki)

9 bramek - Danaj Damian (Granit), Goździejewski Krzysztof (Zjednoczeni), Gromniak Błażej (MKS), Haydon Tomasz (Kryształ)

8 bramek - Majewski Arkadiusz (Zamek), Matusik Kamil (Iskra), Mika Krzysztof (Piast), Osicki Artur (Piast)

7 bramek - Mieszkalski Dariusz (Zamek), Soumar Lukas (Piast)

6 bramek - Bezegłów Kamil (LKS), Kloc Przemysław (Grom), Somala Łukasz (LKS), Zyl Paweł (Grom)

5 bramek - Adamowicz Jacek (Orzeł), Andrzejewski Mateusz (Zjednoczeni), Bereziński Filip (MKS), Bohajczuk Karol (Tuszyn), Cegiełka Bartłomiej (Tuszyn), Fatianov Oleksii (Piast), Garbacz Tomasz (Tuszyn), Idzi Łukasz (Skałki), Juszczyk Mateusz (Iskra), Karkułowski Konrad (Zdrój), Lewandowski Piotr (Pogoń), Łagiewka Adam (Zjednoczeni), Orda Kamil (Granit), Prokop Mateusz (Skałki), Szewczyk Wojciech (LKS)

4 bramki - Błachut Szymon (Kryształ), Borowiec Daniel (Victoria), Głowak Łukasz (Skałki), Gumpert Bartosz (Kryształ), Janiszewski Michał (Grom), Kuranda Mateusz (Skałki), Lewandowski Tomasz (MKS), Lipiński Rafał (Zdrój), Łysakowski Marcin (MKS), Madziała Maciej (Grom), Sienkiewicz Kamil (Zamek), Szpakowicz Łukasz (Iskra), Tysiak Marco (Pogoń)

3 bramki - Bałut Marcin (Victoria), Błaszczyk Bartłomiej (Tuszyn), Cegielski Łukasz (Grom), Czoch Bartłomiej (Zjednoczeni), Drozdowski Bartosz (Pogoń), Khvostenko Roman (Zjednoczeni), Kuśmierek Paweł (Tuszyn), Lechocki Konrad (Piławianka), Makarewicz Wojciech (LKS), Molęda Dawid (Skałki), Polak Ernest (Piast), Poświstajło Michał (Kryształ), Pytel Patryk (Tuszyn), Ryś Sebastian (LKS), Shaveddinov Melis (Tuszyn), Skorek Jakub (Zjednoczeni), Smutek Jakub (Grom), Sopuch Mateusz (Zamek), Szewczyk Krzysztof (LKS), Waligóra Oktawian (Tuszyn), Wojnowski Radosław (Zjednoczeni)

2 bramki - Bajrak Mateusz (Kryształ), Briziński Adam (Piławianka), Chamerski Wiktor (Zamek), Chłopek Grzegorz (Zjednoczeni), Czechura Tomasz (MKS), Faron Mateusz (Skałki), Galasiński Łukasz (Victoria), Grzęda Wojciech (Granit), Horodecki Tomasz (Granit), Jakóbek Jacek (Pogoń), Jędryka Arkadiusz (Granit), Kaleta Przemysław (Piławianka), Kęska Dawid (Piast), Kmieciak Kamil (Victoria), Kolasa Marcin (Zamek), Korościk Michał (MKS), Kulasa Wojciech (Granit), Michnicki Marcin (Zdrój), Mordal Radosław (MKS), Motyka Tomasz (Piławianka), Osicki Artur (Piast), Pietrzak Daniel (Skałki), Tobiasz Paweł (MKS), Uroda Mateusz (Iskra), Więczek Damian (Piławianka), Yehorov Yehor (Victoria)

1 bramka - Aleksiuk Mateusz (Granit), Baziak Mariusz (Zjednoczeni), Bobrecki Bartosz (Zjednoczeni), Bolisęga Rafał (Piast), Borgoń Tomasz (Victoria), Bób Kamil (Tuszyn), Brzeziński Filip (MKS), Bugajski Dariusz (Kryształ), Burczak Krystian (Zamek), Cegielski Marcin (Grom), Chołuj Mateusz (Zamek), Ciuba Filip (LKS), Cupiał Krzysztof (Skałki), Cwanek Michał (Skałki), Czarnowski Krzysztof (Piast), Diduszko Tomasz (Granit), Dudzic Paweł (Skałki), Gandera Daniel (Victoria), Gargała Łukasz (Iskra), Gwiżdż Adam (Iskra), Iwanicki Damian (Skałki), Jaszczur Mateusz (Orzeł), Jernutowski Łukasz (Zjednoczeni), Jędryka Tomasz (Granit), Kałwak Mateusz (Zdrój), Kania Emil (Pogoń), Kaziuk Kacper (Kryształ), Kloc Szymon (Grom), Kończak Tomasz (LKS), Królak Karol (Orzeł), Kurpiel Cyprian (Piast), Laskowski Dorian (Victoria), Laszewski Karol (Pogoń), Lidwin Radosław (Orzeł), Liszka Łukasz (Grom), Maciejczyk Krzysztof (Pogoń), Majerski Michał (Orzeł), Meuszyński Michał (Orzeł), Mottel Barłomiej (LKS), Nowak Wojciech (Zamek), Nowik Mateusz (Kryształ), Pindel Jakub (LKS), Podleśny Marek (Tuszyn), Pyda Arkadiusz (Granit), Roszak Bartosz (MKS), Ruzicka Martin (Piast), Samiec Łukasz (Zdrój), Sarkowicz Seweryn (Piast), Schmidt Marcel (Piast), Sienicki Łukasz (Piławianka), Sikora Bartosz (Tuszyn), Siwak Bartosz (Orzeł), Skarbiński Marcin (Pogoń), Smolarski Daniel (Piławianka), Surmaj Denis (Victoria), Szachniewicz Andrzej (Tuszyn), Ścigaj Łukasz (Zamek), Śliwa Maciej (Kryształ), Śliwiński Hubert (Iskra), Trojak Mateusz (Zdrój), Turzański Maciej (Grom), Uglis Paweł (Victoria), Urban Przemysław (LKS), Uznański Dominik (Pogoń), Więch Andrzej (Piławianka), Wiśniewski Sławomir (Pogoń), Wojdyła Paweł (Granit), Zalot Bartosz (Skałki), Zasada Paweł (Zdrój)

Bramki samobójcze:

1 - Burczak Krystian (Zamek), Haydon Tomasz (Kryształ), Kolasa Marcin (Zamek), Kowalewski Przemysław (Kryształ), Laskowski Dorian (Victoria), Piech Krzysztof (Grom), Pindel Jakub (LKS), Starościk Kacper (Piławianka), Turzański Maciej (Grom), Wiśniewski Paweł (Skałki)

Opracowanie: Sebastian Zawalnicki
Źródło: własne | laczynaspilka.pl
Stan: 13.04.2018