Facebook

KLASYFIKACJA STRZELCÓW WAŁBRZYSKIEJ KLASY „O” SENIORÓW PO 12. KOLEJCE:

13 - Myrdacz Paweł (Włókniarz)

10 - Satanowski Piotr (Zamek)

9 - Cegielski Łukasz (Grom), Poświstajło Mateusz (Kryształ)

8 - Danaj Damian (Granit)

7 - Dędys Jarosław (Kryształ), Krzykalski Adrian (Venus), Majewski Arkadiusz (Zamek), Morawski Dominik (Pogoń)

6 - Rzepski Bartosz (Pogoń), Sienicki Michał (Piławianka)

5 - Bałut Marcin (Granit), Garbacz Tomasz (Victoria), Kloc Przemysław (Grom), Korzeniowski Marek (Pogoń), Lasota Mariusz (Kryształ), Łysoń Tomasz (LKS), Maliszewski Jarosław (Górnik), Myrdacz Patryk (Włókniarz), Prokop Mateusz (Skałki), Sena De Souza Luis Henrique (Włókniarz), Stańko Jakub (Pogoń)

4 - Aldeir Cirienu Andrade Silva (Victoria), Biały Dominik (Sparta), Glauton Santos de Oliveira (LKS), Lechocki Konrad (Piławianka), Mazur Paweł (Sparta), Smutek Jakub (Grom), Somala Łukasz (LKS), Włodarczyk Dariusz (Venus), Zalewski Karol (Zamek), Zasada Paweł (Zdrój)

3 - Alisson Da Siva Torete (LKS), Bierut Wojciech (Zamek), Bohajczuk Karol (Victoria), Dominik Kacper (Skałki), Gorząd Sławomir (Pogoń), Gorząd Sebastian (Pogoń), Idzi Łukasz (Sparta), Kałwak Mateusz (Zdrój), Klemiński Eryk (LKS), Kołt Daniel (Pogoń), Kupiec Piotr (Skałki), Lipiński Rafał (Zdrój), Mordal Radosław (MKS), Kucharski Paweł (Victoria), Olejnik Damian (MKS), Sadowski Patrick (Karolina)

2 - Baczyński Artur (Zdrój), Burczak Krystian (Zamek), Faron Mateusz (Skałki), Gorczyński Mateusz (Włókniarz), Haydon Tomasz (Kryształ), Herdy Robert (Zamek), Ignatowicz Grzegorz (Karolina), Jasiński Adrian (Pogoń), Kaja Daniel (Victoria), Kozłowski Damian (Sparta), Kret Sylwester (Victoria), Lato Jarosław (Venus), Milczarek Dominik (Górnik), Putaj Sebastian (Karolina), Samiec Łukasz (Zdrój), Surnik Bartosz (Venus), Tutka Marcin (Venus), Tymcik Bartosz (Karolina), Wojdyła Paweł (Granit), Zdanowicz Marcin (Venus), Żygadło Łukasz (LKS)

1 - Arendarski Łukasz (Zamek), Bejnarowicz Ryszard (Górnik), Bezegłów Kamil (LKS), Bińczyk Damian (MKS), Błaszczyk Bartłomiej (Victoria), Briziński Adam (Piławianka), Chamerski Dawid (Zamek), Charytanowicz Mariusz (Venus), Czechura Tomasz (MKS), Dudek Fabian (Włókniarz), Drąg Adam (Victoria), Drąg Bogdan (Włókniarz), Drążczyk Radosław (Pogoń), Dziuba Oskar (Pogoń), Fiałkowski Roman (LKS), Galik Marek (Skałki), Głuszczyński Wojciech (Kryształ), Góral Rafał (Zamek), Górecki Bartłomiej (Pogoń), Grzęda Wojciech (Granit), Gulik Paweł (Pogoń), Gumpert Bartosz (Kryształ), Hołyszewski Maksymilian (Karolina), Iwanicki Damian (Skałki), Jurkowski Kamil (Sparta), Kaja Dawid (Victoria), Kolasa Marcin (Zamek), Kulasa Wojciech (Granit), Lipiecki Krzysztof (Karolina), Lisowski Filip (Venus), Litus Marcin (Granit), Luiz Henrique Sena De Souza (Włókniarz), Michnicki Marcin (Zdrój), Mleczko Kamil (Piławianka), Orda Kamil (Granit), Osiecki Damian (Sparta), Palmowski Przemysław (Sparta), Parzych Damian (MKS), Podgórski Łukasz (Górnik), Podleśny Marek (Victoria), Pryk Jarosław (Górnik), Roszak Bartosz (MKS), Rutkowski Tomasz (MKS), Rychlewski Arkadiusz (Włókniarz), Rychter Grzegorz (Skałki), Ryś Sebastian (LKS), Rzeszót Bartosz (Zdrój), Sasinowski Przemysław (Kryształ), Sekuła Daniel (Włókniarz), Słabosz Adrian (Piławianka), Sopuch Mateusz (Zamek), Starczukowski Michał (MKS), Szachniewicz Andrzej (Victoria), Ścigaj Łukasz (Zamek), Tłuścik Dominik (Zdrój), Tomczak Marek (Włókniarz), Turzański Maciej (Grom), Więczek Damian (Piławianka), Wirchniański Mateusz (Venus), Witka Kamil (Granit), Zając Patryk (MKS), Zyl Paweł (Grom), Żołnierek Tomasz (Grom)

Samobójcza:

1 - Bohajczuk Karol (Victoria), Iwanicki Damian (Skałki), Mazanka Maciej (LKS), Podgórski Łukasz (Górnik), Samiec Łukasz (Zdrój)

Opracowanie: Sebastian Zawalnicki
Źródło: własne | laczynaspilka.pl
Stan: 29.10.2018