Facebook

    Tym razem biało-niebiescy wybrali się do podświdnickiej Goli by zagrać mecz w ramach siódmej kolejki o mistrzostwo wałbrzyskiej Klasy Okręgowej.
    Podopieczni trenera Solarza doskonale zdawali sobie sprawę, że nie będzie to łatwy mecz, bo choć żółto-niebiescy przed tym meczem zajmowali siódme miejsce w tabeli to na sześć kolejek przegrali tylko jedno spotkanie.
    Podopieczni trenera Młocka na swoim terenie rozegrali do tej pory dwa spotkania jedno wygrywając a drugie remisując.

Zdjęcia z meczu po kliknięciu na wyniki meczu w terminarzu. Więcej informacji o meczu już teraz po kliknięciu "Czytaj więcej..."


(VII. KOLEJKA SENIORA, 27.09.2015)
LKS Gola Świdnicka - Grom Witków 3:3 (2:0)
Bramki: (1:0) 11' Młocek Dawid, (2:0) 37' Fedorowicz Grzegorz, (2:1) 51-k. Felich Arkadiusz, (2:2) 66' Bucki Bartosz, (3:2) 77' Lato Jarosław, (3:3) 90'-k. Kloc Szymon
Żółte kartki: Gąsior Jakub - Felich Arkadiusz, Krzysztań Jakub, Smutek Jakub, Solarz Jarosław
Czerwona kartka: 91' Madziała Maciej (za dyskusję z sędzią) - 78' Felich Arkadiusz (za dyskusję z sędzią).
LKS: Kawalec, Anioł (78' Czernicki), Fedorowicz, Gąsior (63' Trześniowski), Kotus, Lato, Madziała, Młocek D., Młocek K., Turzański, Wilk
Grom: Janikowski, Solarz J., Smutek, Cegielski M., Skolimowski, Żołnierek, Kloc, Chodurek (75' Krzysztań), Cegielski Ł., Bucki, Felich

Pozostałe mecze w wałbrzyskiej Klasie Okręgowej:
(sobota)
(16:00) Nysa Kłodzko - LKS Bystrzyca Górna 3:1 (2:0)
(6' Skarbiński Marcin, 12' Pierzchalski Tomasz, 71' Macura Radosław - 89' Bezegłów Kamil)
(16:00) Skalnik Czarny Bór - Zdrój Jedlina-Zdrój 1:3 (1:2)
(34' Lipiński Rafał - 7' Bartkowiak Michał, 40', 77' Kubowicz Mateusz)
(16:00) Sudety Dziećmorowice - Zamek Kamieniec Ząbkowicki 1:4 (0:1)
(89' Osiecki Piotr - 43' Chamerski Dawid, 54' Silwa Alex, 59' Chamerski Wiktor, 90' Ścigaj Łukasz)
(16:00) Unia Bardo - Victoria Tuszyn 2:0 (0:0)
(84' Brzęczkowski Marcin, 90' Pietrzykowski Krzysztof)
(niedziela)
(16:00) Unia Złoty Stok - Victoria Świebodzice 0:2 (0:1)
(21' Gołuszko Kacper-sam., 74' Kmieciak Kamil)
(16:00) Polonia Bystrzyca Kłodzka - Karolina Jaworzyna Śląska 1:3 (0:2)
(56' Mikołajczyk Damian - 7' Ptak Mateusz, 12' Woźniak Maciej-sam., 61' Mróz Mateusz)
(16:00) Polonia-Stal II Świdnica - Iskra Jaszkowa 1:1 (1:0)
(33' Osienienko Przemysław - 65' Lasota Mariusz-k.)

źródło: własne | laczynaspilka.pl