Facebook

Dziś do Witkowa przyjechała drużyna wicelidera wałbrzyskiej Klasy Okręgowej aby w pierwszym, historycznym spotkaniu pomiędzy dwiema drużynami zgarnąć komplet punktów.
    Piłkarze z Barda w środę rozegrali sparing z drużyną Skałki Stolec. Przegrali ten mecz kontrolny 5:4 choć do przerwy prowadzili 3:1. Do Witkowa przyjechali po kolejne ligowe punkty, choć jak to z beniaminkami ligi bywa - nie było łatwo.

Zdjęcia z meczu po kliknięciu na wyniki meczu w terminarzu. Więcej informacji o meczu po kliknięciu "Czytaj więcej..."

(IV. KOLEJKA SENIORA, 05.09.2015)
Grom Witków - Unia Bardo 2:6 (1:2)
Bramki: (0:1) 6' Wiszowaty Andrzej, (0:2) 12' Pietrzykowski Krzysztof, (1:2) 45' Smutek Jakub, (2:2) 58' Chodurek Bartłomiej (2:3) 64' Pietrzykowski Krzysztof, (2:4) 74' Zieliński Tomasz, (2:5) 81' Idzi Łukasz, (2:6) 85' Idzi Łukasz
Żółte kartki: Felich Arkadiusz - Wiszowaty Andrzej
Grom: Janikowski, Solarz J., Piech, Smutek, Skolimowski (88' Zielonka), Żołnierek, Chodurek, Bucki (27' Kujawa A.), Kloc, Cegielski Ł., Felich
Unia: Giżycki, Herdy, Idzi, Pietrzak (81' Brzęczkowski), Pietrzykowski (86' Owczarek), Święcicki (78' Włodarczyk M.), Świerzawski, Szymański, Wandzel, Wiszowaty (83' Włodarczyk B.), Zieliński (85'Włodarczyk A.)

Pozostałe mecze w wałbrzyskiej Klasie Okręgowej:
(sobota)
(16:00) Karolina Jaworzyna Śląska - LKS Bystrzyca Górna 1:1 (0:1)
(59' Ignatowicz Grzegorz - 6' Sajdak Konrad)
(16:00) Iskra Jaszkowa - LKS Gola Świdnicka 2:2 (2:1)
(14' Stopa Michał, 35' Drobek Jarosław - 30' Madziała Maciej, 82' Anioł Rafał)
(16:00) Zdrój Jedlina-Zdrój - Nysa Kłodzko 4:0 (1:0)
(40', 75', 87' Kałoń Piotr, 52' Samiec Łukasz)
(niedziela)
(13:00) Victoria Świebodzice - Skalnik Czarny Bór 3:0 (2:0)*
(mecz przerwany w 65 minucie przy stanie 3:0. Goście czuli się pokrzywdzeni decyzjami arbitrów i w tamach protestu... opuścili boisko. [8' Drąg Kamil, 45' Błażyński Wojciech, 57' Borgoń Tomasz])
(16:00) Unia Złoty Stok - Sudety Dziećmorowice 1:2 (1:0)
(44' Gołdyn Dawid - 57' Osiecki Piotr, 59' Badeński Mateusz)
(16:00) Victoria Tuszyn - Polonia-Stal II Świdnica 1:3
(6' Garbacz Tomasz - 27' Luber Rafał, 65' Szuba Wojciech, 80' Morawski Michał)
(16:00) Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Polonia Bystrzyca Kłodzka 4:1 (1:0)
(31' Silwa Alex, 47' Sienkiewicz Kamil, 49', 55' Chamerski Dawid - 56' Winczakiewicz Patryk)

źródło: własne | laczynaspilka.pl