Facebook

    Choć tak naprawdę dopiero niedawno biało-niebiescy zakończyli rundę jesienną sezonu 2017/2018 w wałbrzyskiej Lidze Okręgowej a już myślą o rundzie rewanżowej. Poznaliśmy rywali Gromu w okresie przygotowawczym.
    Trener witkowian nie próżnuje i już planuje rundę wiosenną. Wiemy już, że seniorzy Gromu Witków swoje przygotowania do rundy rewanżowej rozpoczną 22 stycznia 2018.
    W okresie przygotowawczym zaplanowane jest aż 9 spotkań kontrolnych.

Czytaj o szczegółach klikając >> CZYTAJ WIĘCEJ <<

(XII. KOLEJKA SENIORA ZALEGŁA, 25.11.2017, 13:00)
Victoria Świebodzice - Grom Witków 1:4 (0:4)
Bramki: (0:1) 20' Janiszewski Michał, (0:2) 36' Zyl Paweł, (0:3) 39' Zyl Paweł, (0:4) 40' Janiszewski Michał, (1:4) 54' Borowiec Daniel
Żółta kartka: Turzański Maciej (Grom)
Victoria: Chrebela, Gandera, Bielawski, Suchomski, Smal, Borowiec, Szymańczak, Meges (55' Yehorov), Bałut, Kmieciak, Chołuj (85' Borgoń)
Grom: Trawka, Solarz (83' Kulczycki), Jędrasiewicz (46' Chodurek), Cegielski M., Żołnierek Turzański, Zyl (56' Kusio), Smutek, Kloc Sz. (65' Madziała), Janiszewski (74' Liszka), Kloc P. (46' Cegielski Ł.)

Klasyfikacja o koronę Króla Strzelców w wałbrzyskiej Klasie Okręgowej w zakładce SENIORZY --> Klasyfikacja strzelców

źródło: własne

(XV. KOLEJKA SENIORA, 19.11.2017, 13:00)
Grom Witków - LKS Bystrzyca Górna 0:1 (0:1)
Bramki: (0:1) 22' Makarewicz Tomasz
Żółte kartki: Kloc Szymon, Cegielski Łukasz (Grom) oraz Januszkiewicz Łukasz (LKS)
Grom: Trawka, Solarz, Jędrasiewicz, Cegielski M., Żołnierek (81' Janiszewski), Zyl (75' Kusio), Smutek (85' Chodurek), Madziała (68' Liszka), Cegielski Ł., Kloc Sz., Kloc P.

Klasyfikacja o koronę Króla Strzelców w wałbrzyskiej Klasie Okręgowej w zakładce SENIORZY --> Klasyfikacja strzelców

Pozostałe mecze w wałbrzyskiej Klasie Okręgowej:
(sobota)
(14:00) Piławianka Piława Górna - Victoria Świebodzice 5:1 (2:0)
(33' Więczek Damian, 35', 71', 77' Sienicki Michał, 90' Smolarski Daniel - 70' Bałut Marcin)
(14:00) Zjednoczeni Żarów - Skałki Stolec 1:1 (0:0)
(53' Khvostenko Roman - 67' Głowak Łukasz)
(14:00) Piast Nowa Ruda - Pogoń Duszniki-Zdrój 2:0 (0:0)
(64' Fatianov Oleksii, 80' Kamiński Łukasz)
(14:00) Victoria Tuszyn - Zamek Kamieniec Ząbkowicki 0:2 (0:0)
(54' Chamerski Wiktor, 71' Majewski Arkadiusz)
(14:00) MKS Szczawno-Zdrój - Granit Roztoka 2:1 (1:1)
(44' Gromniak Błażej-k., 90'+2 Lewandowski Tomasz - 11' Danaj Damian)
(14:00) Iskra Jaszkowa - Kryształ Stronie Śląskie 2:4 (0:4)
(56' Gargała Łukasz, 89' Szpakowicz Łukasz - 17', 35' Poświstajło Marcin, 40' Haydon Tomasz-k., 42' Poświstajło Mateusz)
(14:00) Zdrój Jedlina-Zdrój - Orzeł Lubawka 3:0 vo.
(Goście nie przyjechali)

źródło: własne