Facebook

(II KOLEJKA SENIORA, 19.08.2017, 17:00)
Grom Witków - Orzeł Lubawka 3:0 vo.

Goście nie dojechali z powodu awarii autobusu. Sędziowie odgwizdali walkower. Sprawą zajmie się Kolegium OZPN Wałbrzych.

Klasyfikacja o koronę Króla Strzelców w wałbrzyskiej Klasie Okręgowej w zakładce SENIORZY --> Klasyfikacja strzelców

Pozostałe mecze w wałbrzyskiej Klasie Okręgowej:
(sobota)
(17:00) Pogoń Duszniki-Zdrój - MKS Szczawno-Zdrój 2:1 (1:0)
(12' Lewandowski Piotr, 50' Drozdowski Bartosz - 73' Gromniak Błażej)
(17:00) Kryształ Stornie Śląskie - LKS Bystrzyca Górna 3:2 (1:1)
(30'-k., 46' Poświstajło Mateusz, 81' Gumpert Bartosz - 18' Szewczych Wojciech, 83' Somala Łukasz)
(17:00) Zdrój Jedlina-Zdrój - Zamek Kamieniec Ząbkowicki 6:2 (3:1)
(10' Karkułowski Konrad, 17' Trojak Mateusz, 45'+ Lipiński Rafał, 55', 86' Chabrowski Bartosz, 58' Zasada Paweł - 15' Sopuch Mateusz, 70' Kolasa Marcin)
(17:00) Victoria Tuszyn - Piławianka Piława Górna 2:1 (2:0)
(9' Shaveddinov Melis, 22' Sikora Bartosz - 61' Sienicki Michał)
(17:00) Victoria Świebodzice - Piast Nowa Ruda 1:2 (1:1)
(37' Laskowski Dorian - 8' Kamiński Łukasz, 85' Osicki Artur)
(17:00) Iskra Jaszkowa - Skałki Stolec 0:0
(niedziela)
(17:00) Zjednoczeni Żarów - Granit Roztoka 1:0 (1:0)
(18' Andrzejewski Mateusz)

źródło: własne | regiowyniki.pl | laczynaspilka.pl

1/16 PUCHARU POLSKI OZPN WAŁBRZYCH (06.09.2017 lub 13.06.2017, 16:30):
1. LKS Bystrzyca Górna (O) - Zdrój Jedlina-Zdrój (O)
2. PPN Świdnica 2 - Karolina Jaworzyna Śląska (IV)
3. Czarni Wałbrzych (A) - Polonia Świdnica (IV)
4. Górnik Nowe Miasto (A) - Victoria Świebodzice (O)
5. PPN Świdnica 1 - Górnik Boguszów-Gorce (IV)
6. MKS Szczawno-Zdrój (O)- Górnik Wałbrzych (IV)
7. Grom Witków (O) - Zjednoczeni Żarów (O)
8. Granit Roztoka (O) - AKS Strzegom (IV)
9. Piławianka Piława Górna (O) - Lechia Dzierżoniów (III)
10. Skałki Stolec (O) - Piast Nowa Ruda (O)
11. Pogoń Duszniki-Zdrój (O) - Nysa Kłodzko (IV)
12. Iskra Jaszkowa (O) - Bielawianka Bielawa (IV)
13. Kryształ Stronie Śląskie (O) - Victoria Tuszyn (O)
14. ATS Wojbórz (A) - Unia Bardo (IV)
15. Ślęza Ciepłowody (A) - Orzeł Ząbkowice Śląskie (IV)
16. Orzeł Lubawka (O) - Zamek Kamieniec Ząbkowicki (O)

1/8 PUCHARU POLSKI OZPN WAŁBRZYCH:

17. Zwycięzca meczu 1 - Zwycięzca meczu 2
18. Zwycięzca meczu 3 - Zwycięzca meczu 4
19. Zwycięzca meczu 5 - Zwycięzca meczu 6
20. Zwycięzca meczu 7 - Zwycięzca meczu 8
21. Zwycięzca meczu 9 - Zwycięzca meczu 10
22. Zwycięzca meczu 11 - Zwycięzca meczu 12
23. Zwycięzca meczu 13 - Zwycięzca meczu 14
24. Zwycięzca meczu 15 - Zwycięzca meczu 16

1/4 PUCHARU POLSKI OZPN WAŁBRZYCH:

25. Zwycięzca meczu 17 - Zwycięzca meczu 18
26. Zwycięzca meczu 19 - Zwycięzca meczu 20
27. Zwycięzca meczu 21 - Zwycięzca meczu 22
28. Zwycięzca meczu 23 - Zwycięzca meczu 24

1/2 PUCHARU POLSKI OZPN WAŁBRZYCH:

29. Zwycięzca meczu 25 - Zwycięzca meczu 26
30. Zwycięzca meczu 27 - Zwycięzca meczu 28

FINAŁ PUCHARU POLSKI OZPN WAŁBRZYCH:

Zwycięzca meczu 29 - Zwycięzca meczu 30

źródło: własne | OZPN Wałbrzych

KLASYFIKACJA STRZELCÓW WAŁBRZYSKIEJ KLASY „O” SENIORÓW PO 2. KOLEJCE:

5 bramek - Poświstajło Mateusz (Kryształ)

2 bramki - Chabrowski Bartosz (Zdrój), Goździejewski Krzysztof (Zjednoczeni), Gromniak Błażej (MKS), Mieszkalski Dariusz (Zamek), Musiał Krzysztof (Orzeł), Osicki Artur (Piast), Poświstajło Marcin (Kryształ), Sajdak Konrad (Zjednoczeni), Shaveddinov Melis (Tuszyn), Somala Łukasz (LKS), Sopuch Mateusz (Zamek)

1 bramka - Andrzejewski Mateusz (Zjednoczeni), Bajrak Mateusz (Kryształ), Baziak Mariusz (Zjednoczeni), Bób Kamil (Tuszyn), Brzeziński Filip (MKS), Cegiełka Bartłomiej (Tuszyn), Cupiał Krzysztof (Skałki), Drozdowski Bartosz (Pogoń), Gumpert Bartosz (Kryształ), Haydon Tomasz (Kryształ), Jakóbek Jacek (Pogoń), Janiszewski Michał (Grom), Kamiński Łukasz (Piast), Karkułowski Konrad (Zdrój), Kęska Dawid (Piast), Kolasa Marcin (Zamek), Lewandowski Piotr (Pogoń), Lipiński Rafał (Zdrój), Madziała Maciej (Grom), Orda Kamil (Granit), Pindel Jakub (LKS), Sienicki Michał (Piławianka), Sikora Bartosz (Tuszyn), Skorek Jakub (Zjednoczeni), Smutek Jakub (Grom), Szewczyk Wojciech (LKS), Trojak Mateusz (Zdrój), Waligóra Oktawian (Tuszyn), Zasada Paweł (Zdrój)

Brak strzelców: Victoria Świebodzice (II kolejka)

Opracowanie: Sebastian Zawalnicki
Źródło: własne | laczynaspilka.pl