Facebook

KLASYFIKACJA STRZELCÓW WAŁBRZYSKIEJ KLASY „O” SENIORÓW PO 7. KOLEJCE:

14 - Sarkowicz Seweryn (Słowianin)

7 - Aleksiuk Maciej (Granit), Poświstajło Mateusz (Kryształ)
6 - Gerlach Marcin (Zamek), Khvostenko Roman (Zjednoczeni), Sajdak Konrad (Zjednoczeni)
5 - Haydon Tomasz (Kryształ), Kupiec Piotr (Skałki), Lato Jarosław (Venus)
4 - Bałut Marcin (Granit), Ignatowicz Grzegorz (Karolina), Kamiński Łukasz (Słowianin), Kuranda Mateusz (Skałki), Pospiszyl Jakub (Granit), Ptak Mateusz (Karolina), Rosiak Michał (Cukrownik), Smutek Jakub (Grom), Tomczak Marek (Włókniarz), Trepka Krzysztof (Sparta)
3 - Araujo Rodrigues Gustavo (Grom), Brzózka Wojciech (Zamek), Burczak Krystian (Zamek), Cegielski Łukasz (Grom), Grzesiak Paweł (Victoria), Kozłowski Damian (Sparta), Morawski Michał (Płomień), Myrdacz Paweł (Włókniarz), Poświstajło Marcin (Trojan), Samiec Łukasz (Zdrój)
2 - Adamczyk Mateusz (Słowianin), Altukhov Dmytro (Victoria), Blicharski Kamil (Sparta), Chałupka Edward (Zdrój), Czerna Maciej (Słowianin), Danaj Damian (Granit), Dereń Grzegorz (Słowianin), Dudek Fabian (Włókniarz), Gandera Daniel (Victoria), Gromniak Błażej (Victoria), Herdy Robert (Skałki), Jagieła Krystian (Karolina), Kaue Candido Cardozo (Słowianin), Kloc Przemysław (Grom), Kowalewski Przemysław (Kryształ), Lipiński Rafał (Zdrój), Mieszkalski Dariusz (Zamek), Myrdacz Patryk (Włókniarz), Orda Kamil (Granit), Palmowski Przemysław (Sparta), Roman Damian (Venus), Rzeszót Bartosz (Zdrój), Skarbiński Marcin (Słowianin), Uszczyk Damian (Zjednoczeni), Zabłocki Kacper (Włókniarz)
1 - Adamczyk Rafał (Kryształ), Andrzejewski Mateusz (Zjednoczeni), Antas Mariusz (Victoria), Bierut Wojciech (Zamek), Bylica Mariusz (Cukrownik), Drubkowski Maciej (Skałki), Filipczak Dariusz (Cukrownik), Filipow Maksym (Venus), Furmankiewicz Grzegorz (Płomień), Góral Rafał (Zamek), Grosiak Przemysław (Granit), Gryka Michał (Cukrownik), Jędrasiewicz Rafał (Grom), Jędryka Tomasz (Granit), Jędrzejowski Remigiusz (Kryształ), Juszczyk Michał (Victoria), Kołodziej Mateusz (Zjednoczeni), Kozłowski Mateusz (Cukrownik), Kubowicz Robert (Zdrój), Kobrzak Paweł (Skałki), Krenczyk Robert (Cukrownik), Kwiatkowski Maciej (Zdrój), Laskowski Dorian (Karolina), Łagiewka Adam (Płomień), Matusik Damian (Trojan), Matusik Dominik (Trojan), Melis Shaveddinov (Zamek), Mieliwodzki Grzegorz (Granit), Mozol Dawid (Cukrownik), Nawojski Jakub (Victoria), Nicpoń Kacper (Sparta), Niziołek Krzysztof (Skałki), Pająk Oliwier (Karolina), Patrick Do Nascimento Silva (Zdrój), Piwoński Maciej (Zdrój), Podgórski Maciej (Cukrownik), Setshedi Thabo (Kryształ), Spyrka Tomasz (Skałki), Traczykowski Marcin (Victoria), Trześniowski Mateusz (Kryształ), Tutka Marcin (Venus), Urban Marcin (Trojan), Wierzyk Adam (Cukrownik), Wiśniewski Kacper (Victoria), Zdanowicz Marcin (Venus)


CUKROWNIK PSZENNO
4 - Rosiak Michał
1 - Bylica Mariusz, Filipczak Dariusz, Gryka Michał, Kozłowski Mateusz, Krenczyk Robert, Mozol Dawid, Podgórski Maciej, Wierzyk Adam

GRANIT ROZTOKA
7 - Aleksiuk Maciej
4 - Bałut Marcin, Pospiszyl Jakub
2 - Danaj Damian, Orda Kamil
1 - Grosiak Przemysław, Jędryka Tomasz, Mieliwodzki Grzegorz,

GROM WITKÓW
4 - Smutek Jakub
3 - Araujo Rodrigues Gustavo, Cegielski Łukasz
2 - Kloc Przemysław
1 - Jędrasiewicz Rafał

KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA
4 - Ignatowicz Grzegorz, Ptak Mateusz
2 - Jagieła Krystian
1 - Laskowski Dorian, Pająk Oliwier

KRYSZTAŁ STRONIE ŚLĄSKIE
7 - Poświstajło Mateusz
5 - Haydon Tomasz
2 - Kowalewski Przemysław
1 - Adamczyk Rafał, Jędrzejowski Remigiusz, Setshedi Thabo, Trześniowski Mateusz

PŁOMIEŃ MAKOWICE
3 - Morawski Michał
1 - Furmankiewicz Grzegorz, Łagiewka Adam

SKAŁKI STOLEC
5 - Kupiec Piotr
4 - Kuranda Mateusz
2 - Herdy Robert
1 - Drubkowski Maciej, Kobrzak Paweł, Niziołek Krzysztof, Spyrka Tomasz

SŁOWIANIN WOLIBÓRZ
14 - Sarkowicz Seweryn
4 - Kamiński Łukasz
2 - Adamczyk Mateusz, Czerna Maciej, Dereń Grzegorz, Kaue Candido Cardozo, Skarbiński Marcin

SPARTA ZIĘBICE
4 - Trepka Krzysztof
3 - Kozłowski Damian
2 - Blicharski Kamil, Palmowski Przemysław
1 - Nicpoń Kacper

TROJAN LĄDEK-ZDRÓJ
3 - Poświstajło Marcin
1 - Matusik Damian, Matusik Dominik, Urban Marcin

WŁÓKNIARZ KUDOWA-ZDRÓJ
4 - Tomczak Marek
3 - Myrdacz Paweł
2 - Dudek Fabian, Myrdacz Patryk, Zabłocki Kacper

VENUS NOWICE
5 - Lato Jarosław
2 - Roman Damian
1 - Filipow Maksym, Tutka Marcin, Zdanowicz Maricn

VICTORIA ŚWIEBODZICE
3 - Grzesiak Paweł
2 - Altukhov Dmytro, Gandera Daniel, Gromniak Błażej
1 - Antas Mariusz, Juszczyk Michał, Nawojski Jakub, Traczykowski Marcin, Wiśniewski Kacper

ZAMEK KAMIENIEC ZĄBKOWICKI
6 - Gerlach Marcin
3 - Brzózka Wojciech, Burczak Krystian
2 - Mieszkalski Dariusz
1 - Bierut Wojciech, Góral Rafał, Melis Shaveddinov

ZDRÓJ JEDLINA-ZDRÓJ
3 - Samiec Łukasz
2 - Chałupka Edward, Lipiński Rafał, Rzeszót Bartosz
1 - Kubowicz Robert, Kwiatkowski Maciej, Patrick Do Nascimento Silva, Piwoński Maciej

ZJEDNOCZENI ŻARÓW
6 - Khvostenko Roman
5 - Sajdak Konrad
2 - Uszczyk Damian
1 - Andrzejewski Mateusz, Kołodziej Mateusz

BRAMKI SAMOBÓJCZE:
1 - Jankowski Grzegorz (Sparta), Jędrasiewicz Rafał (Grom), Kretkowski Rafał (Granit)

opracowanie: Sebastian Zawalnicki
źródło: łączynaspilka.pl
stan: 21/09/2020