Facebook

I RUNDA PUCHARU POLSKI OZPN WAŁBRZYCH - 11/08/2019, 17:00

Gwarek Wałbrzych (OJ) - KS Walim 0:2
Sudety Dziećmorowice - Polonia-Stal Świdnica 0:11
Górnik Wałbrzych - Pogoń Pieszyce 0:3 vo. (gospodarze wycofali się z rozgrywek)
Błękitni Słotwina - AKS Granit Strzegom 0:3 vo. (gospodarze wycofali się z rozgrywek)
Dabro-Bau Makowice - Bielawianka Bielawa 0:13
S.T.E.P. Tąpadła/Wiry - LKS Bystrzyca Górna 0:2
GLKS Kamiennik - Kryształ Stronie Śląskie 0:8
Unia Złoty Stok - Unia Bardo 0:8
Piławianka Piława Górna - Lechia Dzierżoniów 0:3
Sparta Stary Waliszów - Victoria Tuszyn 3:0 vo. (goście wycofali się z rozgrywek)
Słowianin Wolibórz - Piast Nowa Ruda 4:3
Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Orzeł Ząbkowice Śląskie 1:4

1/32 RUNDA PUCHARU POLSKI OZPN WAŁBRZYCH - 28/08/2019, 17:00

Zagłębie Wałbrzych - Górnik Boguszów-Gorce 2:3
KS Walim - MKS Szczawno-Zdrój 3:5
Czarni Wałbrzych - Polonia-Stal Świdnica 1:11
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych - Orzeł Lubawka 3:6
Zdrój Jedlina-Zdrój - Pogoń Pieszyce 2:3
Unia Bogaczowice - Włókniarz Głuszyca 4:1
Orzeł Witoszów Dolny - Victoria Świebodzice 0:6
Darbor Bolesławice - AKS Granit Strzegom 0:1
Kłos Lutomia - Wierzbianka Wierzbna 2:1
Zieloni Mrowiny - Venus Nowice 4:4 k. 2:4
LKS Marcinowice - Herbapol Stanowice 3:1
Cukrowinik Pszenno - Bielawianka Bielawa 0:6
PUO Wiśniowa - LKS Bystrzyca Górna 0:10
Unia Jaroszów - Grom Witków 2:8
Granit Roztoka - Zjednoczeni Żarów 4:2
Boxmet Piskorzów - Karolina Jaworzyna Śląska 2:7
Czermna Kudowa-Zdrój - Nysa Kłodzko 4:4 k.6:7
Zjednoczeni Ścinawka Średnia - Orlęta Krosnowice 9:0
Odrodzenie Szalejów Dolny - Łomniczanka Stara Łomnica 2:4
Polonia Bystrzyca Kłodzka - Pogoń Duszniki-Zdrój 3:0 vo. (goście wycofali się z rozgrywek)
Kryształ Stronie Śląskie - Włókniarz Kudowa-Zdrój 2:4
Iskra Jaszkowa Dolna - Sudety Międzylesie 3:0 vo. (goście wycofali się z rozgrywek)
Zamek Gorzanów - Śnieżnik Domaszków 4:6
KS Polanica-Zdrój - Trojan Lądek-Zdrój 3:4
Zamek II Kamieniec Ząbkowicki - Sparta Ziębice 1:2
Unia Bardo - Lechia Dzierżoniów 1:2
Sparta Stary Waliszów - Czarni Sieniawka 3:1
Koliber Uciechów - Zieloni Łagiewniki 0:1
Delta Słupice - Bielawianka II Bielawa 7:0
Ślęża Ciepłowody - Słowianin Wolibórz 0:5
ATS Wojbórz - Skałki Stolec 1:7
Polonia Ząbkowice Śląskie - Orzeł Ząbkowice Śląskie 1:1 k.4:5

1/16 RUNDA PUCHARU POLSKI OZPN WAŁBRZYCH - 11/09/2019, 17:00
Górnik Boguszów Gorce – MKS Szczawno Zdrój 0:2
Orzeł Lubawka – Polonia-Stal Świdnica 1:6
Unia Bogaczowice – Pogoń Pieszyce 0:4
Victoria Świebodzice – AKS Granit Strzegom 0:2
Kłos Lutomia – Venus Nowice 0:1
LKS Marcinowice – Bielawianka Bielawa 0:11
LKS Bystrzyca Górna - Grom Witków 2:0
Karolina Jaworzyna Śląska – Granit Roztoka 1:4
Zjednoczeni Ścinawka Średnia – Nysa Kłodzko 2:0
Łomniczanka Stara Łomica – Polonia Bystrzyca Kłodzka 4:3
Iskra Jaszkowa Dolna – Włókniarz Kudowa-Zdrój 0:3 vo. (gospodarze wycofali się z rozgrywek)
Śnieżnik Domaszków – Trojan Lądek Zdrój 10:0
Sparta Ziębice – Lechia Dzierżoniów 1:2
Sparta Stary Waliszów – Zieloni Łagiewniki 1:5
Delta Słupice – Słowianin Wolibórz 0:6
Skałki Stolec – Orzeł Ząbkowice Śląskie 2:2 k.6:5

1/8 RUNDA PUCHARU POLSKI OZPN WAŁBRZYCH - 25/09/2019

MKS Szczawno Zdrój - Polonia-Stal Świdnica 0:9
Pogoń Pieszyce - AKS Granit Strzegom 1:3
Venus Nowice - Bielawianka Bielawa 3:5
Granit Roztoka - LKS Bystrzyca Górna 2:4
Łomniczanka Stara Łomica - Zjednoczeni Ścinawka Średnia 5:3
Śnieżnik Domaszków - Włókniarz Kudowa-Zdrój 4:2
Zieloni Łagiewniki - Lechia Dzierżoniów 0:4
Słowianin Wolibórz - Skałki Stolec 1:2

1/4 RUNDA PUCHARU POLSKI OZPN WAŁBRZYCH - 09/10/2019, 16:00

Polonia-Stal Świdnica - AKS Granit Strzegom 4:3
LKS Bystrzyca Górna - Bielawianka Bielawa 2:5
Łomniczanka Stara Łomica - Śnieżnik Domaszków 2:4
Skałki Stolec - Lechia Dzierżoniów 1:5

1/2 RUNDA PUCHARU POLSKI OZPN WAŁBRZYCH - 08/03/2020, 12:00

Bielawianka Bielawa - Polonia-Stal Świdnica 1:2
Śnieżnik Domaszków - Lechia Dzierżoniów 2:2 k.5:4

FINAŁ PUCHARU POLSKI OZPN WAŁBRZYCH

Śnieżnik Domaszków - Polonia-Stal Świdnica