Facebook
Klasa okręgowa 2015/2016
Print
1. kolejka 15-08-2015 17:00 Sudety Dziećmorowice 4 : 0 Skalnik Czarny Bór
  16-08-2015 17:00 Polonia Bystrzyca Kł. 0 : 3 Unia Złoty Stok
  16-08-2015 17:00 Iskra Jaszkowa 2 : 2 Grom Witków
  16-08-2015 17:00 Nysa Kłodzko 0 : 1 Victoria Świebodzice
  16-08-2015 17:00 Victoria Tuszyn 2 : 5 LKS Gola Świdnicka
  16-08-2015 17:00 LKS Bystrzyca Górna 4 : 1 Zamek Kamieniec Ząbkowicki
  16-08-2015 17:00 Polonia-Stal II Świdnica 1 : 1 Unia Bardo

2. kolejka 22-08-2015 17:00 Iskra Jaszkowa 2 : 3 Karolina Jaworzyna Śl.
  22-08-2015 17:00 Victoria Świebodzice 6 : 0 Polonia Bystrzyca Kł.
  22-08-2015 17:00 Zdrój Jedlina-Zdrój 0 : 1 LKS Bystrzyca Górna
  22-08-2015 17:00 Unia Złoty Stok 2 : 1 Polonia-Stal II Świdnica
  22-08-2015 17:00 Unia Bardo 5 : 1 Skalnik Czarny Bór
  23-08-2015 17:00 Victoria Tuszyn 1 : 3 Nysa Kłodzko
  23-08-2015 17:00 Grom Witków 4 : 1 Sudety Dziećmorowice
  23-08-2015 17:00 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 3 : 1 LKS Gola Świdnicka

1. kolejka 26-08-2015 17:30 Karolina Jaworzyna Śl. 0 : 0 Zdrój Jedlina-Zdrój

3. kolejka 29-08-2015 17:00 Karolina Jaworzyna Śl. 4 : 1 Grom Witków
  29-08-2015 17:00 Sudety Dziećmorowice 5 : 9 Unia Bardo
  29-08-2015 17:00 Skalnik Czarny Bór 4 : 1 Unia Złoty Stok
  30-08-2015 11:00 LKS Gola Świdnicka 4 : 4 Zdrój Jedlina-Zdrój
  30-08-2015 17:00 LKS Bystrzyca Górna 5 : 2 Iskra Jaszkowa
  30-08-2015 17:00 Polonia-Stal II Świdnica 1 : 0 Victoria Świebodzice
  30-08-2015 17:00 Polonia Bystrzyca Kł. 1 : 2 Victoria Tuszyn
  30-08-2015 17:00 Nysa Kłodzko 0 : 1 Zamek Kamieniec Ząbkowicki

4. kolejka 05-09-2015 16:00 Karolina Jaworzyna Śl. 1 : 1 LKS Bystrzyca Górna
  05-09-2015 16:00 Grom Witków 2 : 6 Unia Bardo
  05-09-2015 16:00 Zdrój Jedlina-Zdrój 4 : 0 Nysa Kłodzko
  05-09-2015 16:00 Iskra Jaszkowa 2 : 2 LKS Gola Świdnicka
  06-09-2015 13:00 Victoria Świebodzice 3 : 0 Skalnik Czarny Bór
  06-09-2015 16:00 Victoria Tuszyn 1 : 3 Polonia-Stal II Świdnica
  06-09-2015 16:00 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 4 : 1 Polonia Bystrzyca Kł.
  06-09-2015 16:00 Unia Złoty Stok 1 : 2 Sudety Dziećmorowice

5. kolejka 12-09-2015 16:00 Unia Bardo 2 : 1 Unia Złoty Stok
  12-09-2015 16:00 Skalnik Czarny Bór 1 : 1 Victoria Tuszyn
  12-09-2015 16:00 Nysa Kłodzko 2 : 0 Iskra Jaszkowa
  12-09-2015 16:00 Sudety Dziećmorowice 0 : 5 Victoria Świebodzice
  13-09-2015 11:00 LKS Gola Świdnicka 5 : 2 Karolina Jaworzyna Śl.
  13-09-2015 16:00 Polonia Bystrzyca Kł. 2 : 2 Zdrój Jedlina-Zdrój
  13-09-2015 16:00 LKS Bystrzyca Górna 7 : 2 Grom Witków
  13-09-2015 16:00 Polonia-Stal II Świdnica 3 : 1 Zamek Kamieniec Ząbkowicki

6. kolejka 19-09-2015 16:00 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 5 : 0 Skalnik Czarny Bór
  19-09-2015 16:00 Grom Witków 0 : 3 Unia Złoty Stok
  19-09-2015 16:00 Zdrój Jedlina-Zdrój 2 : 2 Polonia-Stal II Świdnica
  19-09-2015 16:00 Victoria Świebodzice 1 : 0 Unia Bardo
  19-09-2015 16:00 Iskra Jaszkowa 3 : 0 Polonia Bystrzyca Kł.
  19-09-2015 16:00 Karolina Jaworzyna Śl. 2 : 1 Nysa Kłodzko
  20-09-2015 16:00 LKS Bystrzyca Górna 3 : 3 LKS Gola Świdnicka
  20-09-2015 16:00 Victoria Tuszyn 3 : 1 Sudety Dziećmorowice

7. kolejka 26-09-2015 16:00 Skalnik Czarny Bór 1 : 3 Zdrój Jedlina-Zdrój
  26-09-2015 16:00 Nysa Kłodzko 3 : 1 LKS Bystrzyca Górna
  26-09-2015 16:00 Sudety Dziećmorowice 1 : 4 Zamek Kamieniec Ząbkowicki
  26-09-2015 16:00 Unia Bardo 2 : 0 Victoria Tuszyn
  27-09-2015 11:00 LKS Gola Świdnicka 3 : 3 Grom Witków
  27-09-2015 16:00 Polonia-Stal II Świdnica 1 : 1 Iskra Jaszkowa
  27-09-2015 16:00 Unia Złoty Stok 0 : 2 Victoria Świebodzice
  27-09-2015 16:00 Polonia Bystrzyca Kł. 1 : 3 Karolina Jaworzyna Śl.

8. kolejka 03-10-2015 15:00 Zdrój Jedlina-Zdrój 6 : 0 Sudety Dziećmorowice
  03-10-2015 15:00 Iskra Jaszkowa 1 : 1 Skalnik Czarny Bór
  03-10-2015 15:00 Grom Witków 0 : 3 Victoria Świebodzice
  03-10-2015 15:00 Karolina Jaworzyna Śl. 1 : 1 Polonia-Stal II Świdnica
  04-10-2015 11:00 LKS Gola Świdnicka 1 : 2 Nysa Kłodzko
  04-10-2015 15:00 Victoria Tuszyn 3 : 1 Unia Złoty Stok
  04-10-2015 15:00 LKS Bystrzyca Górna 2 : 1 Polonia Bystrzyca Kł.
  04-10-2015 15:00 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 2 : 3 Unia Bardo

9. kolejka 10-10-2015 15:00 Victoria Świebodzice 2 : 0 Victoria Tuszyn
  10-10-2015 15:00 Nysa Kłodzko 6 : 1 Grom Witków
  10-10-2015 15:00 Unia Bardo 3 : 0 Zdrój Jedlina-Zdrój
  10-10-2015 15:30 Skalnik Czarny Bór 2 : 7 Karolina Jaworzyna Śl.
  11-10-2015 14:00 Sudety Dziećmorowice 3 : 1 Iskra Jaszkowa
  11-10-2015 15:00 Polonia Bystrzyca Kł. 0 : 3 LKS Gola Świdnicka
  11-10-2015 15:00 Polonia-Stal II Świdnica 2 : 2 LKS Bystrzyca Górna
  11-10-2015 15:00 Unia Złoty Stok 2 : 0 Zamek Kamieniec Ząbkowicki

10. kolejka 17-10-2015 15:00 Iskra Jaszkowa 0 : 5 Unia Bardo
  17-10-2015 15:00 Grom Witków 6 : 2 Victoria Tuszyn
  17-10-2015 15:00 Karolina Jaworzyna Śl. 2 : 1 Sudety Dziećmorowice
  17-10-2015 15:00 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 0 : 2 Victoria Świebodzice
  17-10-2015 15:00 LKS Gola Świdnicka 5 : 1 Polonia-Stal II Świdnica
  17-10-2015 15:00 Zdrój Jedlina-Zdrój 4 : 0 Unia Złoty Stok
  17-10-2015 15:00 Nysa Kłodzko 2 : 0 Polonia Bystrzyca Kł.
  18-10-2015 15:00 LKS Bystrzyca Górna 6 : 1 Skalnik Czarny Bór

11. kolejka 24-10-2015 14:00 Skalnik Czarny Bór 4 : 2 LKS Gola Świdnicka
  24-10-2015 14:00 Victoria Świebodzice 2 : 0 Zdrój Jedlina-Zdrój
  24-10-2015 15:00 Unia Bardo 3 : 0 Karolina Jaworzyna Śl.
  24-10-2015 15:00 Sudety Dziećmorowice 1 : 2 LKS Bystrzyca Górna
  25-10-2015 14:00 Polonia Bystrzyca Kł. 4 : 3 Grom Witków
  25-10-2015 14:00 Polonia-Stal II Świdnica 1 : 0 Nysa Kłodzko
  25-10-2015 14:00 Unia Złoty Stok 1 : 0 Iskra Jaszkowa
  25-10-2015 14:00 Victoria Tuszyn 2 : 1 Zamek Kamieniec Ząbkowicki

12. kolejka 07-11-2015 14:00 LKS Gola Świdnicka 2 : 0 Sudety Dziećmorowice
  07-11-2015 14:00 Polonia Bystrzyca Kł. 2 : 2 Polonia-Stal II Świdnica
  07-11-2015 14:30 Nysa Kłodzko 2 : 0 Skalnik Czarny Bór
  08-11-2015 11:00 Grom Witków 2 : 1 Zamek Kamieniec Ząbkowicki
  08-11-2015 14:00 LKS Bystrzyca Górna 1 : 2 Unia Bardo
  08-11-2015 14:00 Zdrój Jedlina-Zdrój 0 : 2 Victoria Tuszyn
  08-11-2015 14:00 Iskra Jaszkowa 1 : 1 Victoria Świebodzice
  08-11-2015 14:00 Karolina Jaworzyna Śl. 0 : 2 Unia Złoty Stok

13. kolejka 11-11-2015 14:00 Polonia-Stal II Świdnica 0 : 2 Grom Witków
  11-11-2015 14:00 Unia Złoty Stok 0 : 0 LKS Bystrzyca Górna
  11-11-2015 14:00 Skalnik Czarny Bór 2 : 2 Polonia Bystrzyca Kł.
  11-11-2015 14:00 Victoria Świebodzice 3 : 0 Karolina Jaworzyna Śl.
  11-11-2015 14:00 Sudety Dziećmorowice 1 : 1 Nysa Kłodzko
  11-11-2015 14:00 Victoria Tuszyn 1 : 1 Iskra Jaszkowa
  11-11-2015 14:00 Unia Bardo 4 : 0 LKS Gola Świdnicka
  11-11-2015 14:15 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 1 : 2 Zdrój Jedlina-Zdrój

14. kolejka 14-11-2015 14:00 Nysa Kłodzko 1 : 3 Unia Bardo
  15-11-2015 11:00 Grom Witków 0 : 3 Zdrój Jedlina-Zdrój
  15-11-2015 11:00 LKS Gola Świdnicka 1 : 3 Unia Złoty Stok
  15-11-2015 14:00 Iskra Jaszkowa 2 : 1 Zamek Kamieniec Ząbkowicki
  15-11-2015 14:00 Karolina Jaworzyna Śl. 3 : 1 Victoria Tuszyn
  15-11-2015 14:00 Polonia Bystrzyca Kł. 2 : 2 Sudety Dziećmorowice
  15-11-2015 14:00 LKS Bystrzyca Górna 1 : 0 Victoria Świebodzice
  15-11-2015 14:00 Polonia-Stal II Świdnica 7 : 2 Skalnik Czarny Bór

15. kolejka 21-11-2015 14:00 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 0 : 1 Karolina Jaworzyna Śl.
  21-11-2015 14:00 Unia Bardo 2 : 0 Polonia Bystrzyca Kł.
  21-11-2015 14:00 Zdrój Jedlina-Zdrój 4 : 2 Iskra Jaszkowa
  22-11-2015 10:30 Victoria Świebodzice 2 : 0 LKS Gola Świdnicka
  22-11-2015 14:00 Skalnik Czarny Bór 2 : 6 Grom Witków
  22-11-2015 14:00 Victoria Tuszyn 1 : 2 LKS Bystrzyca Górna
  22-11-2015 14:00 Sudety Dziećmorowice 3 : 1 Polonia-Stal II Świdnica
  22-11-2015 14:00 Unia Złoty Stok 1 : 0 Nysa Kłodzko

16. kolejka 28-11-2015 11:00 Victoria Świebodzice 4 : 0 Nysa Kłodzko
  28-11-2015 13:00 Unia Bardo 3 : 0 Polonia-Stal II Świdnica
  29-11-2015 13:30 Zdrój Jedlina-Zdrój 2 : 5 Karolina Jaworzyna Śl.
  29-11-2015 13:30 Skalnik Czarny Bór 3 : 2 Sudety Dziećmorowice

17. kolejka 19-03-2016 16:00 Karolina Jaworzyna Śl. 2 : 1 Iskra Jaszkowa
  19-03-2016 16:00 Nysa Kłodzko 2 : 1 Victoria Tuszyn
  19-03-2016 16:00 Polonia Bystrzyca Kł. 1 : 3 Victoria Świebodzice
  19-03-2016 16:00 LKS Gola Świdnicka 0 : 1 Zamek Kamieniec Ząbkowicki
  20-03-2016 16:00 Polonia-Stal II Świdnica 0 : 0 Unia Złoty Stok

16. kolejka 26-03-2016 12:00 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 0 : 1 LKS Bystrzyca Górna
  26-03-2016 12:30 Grom Witków 1 : 0 Iskra Jaszkowa

17. kolejka 26-03-2016 13:00 Skalnik Czarny Bór 0 : 4 Unia Bardo

16. kolejka 26-03-2016 13:30 Unia Złoty Stok 3 : 1 Polonia Bystrzyca Kł.
  26-03-2016 14:00 LKS Gola Świdnicka 1 : 0 Victoria Tuszyn

18. kolejka 02-04-2016 15:00 Unia Bardo 8 : 0 Sudety Dziećmorowice
  02-04-2016 15:00 Iskra Jaszkowa 2 : 3 LKS Bystrzyca Górna
  02-04-2016 15:00 Victoria Świebodzice 3 : 0 Polonia-Stal II Świdnica
  02-04-2016 16:00 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 2 : 0 Nysa Kłodzko
  02-04-2016 16:00 Grom Witków 1 : 4 Karolina Jaworzyna Śl.
  02-04-2016 16:00 Zdrój Jedlina-Zdrój 4 : 4 LKS Gola Świdnicka
  03-04-2016 15:00 Victoria Tuszyn 0 : 2 Polonia Bystrzyca Kł.
  03-04-2016 15:00 Unia Złoty Stok 6 : 1 Skalnik Czarny Bór

19. kolejka 09-04-2016 16:00 LKS Gola Świdnicka 3 : 0 Iskra Jaszkowa
  09-04-2016 16:00 Polonia Bystrzyca Kł. 3 : 0 Zamek Kamieniec Ząbkowicki
  09-04-2016 16:00 Nysa Kłodzko 2 : 2 Zdrój Jedlina-Zdrój
  09-04-2016 16:00 Skalnik Czarny Bór 0 : 3 Victoria Świebodzice
  09-04-2016 16:00 Unia Bardo 18 : 0 Grom Witków
  10-04-2016 16:00 LKS Bystrzyca Górna 1 : 3 Karolina Jaworzyna Śl.
  10-04-2016 16:00 Polonia-Stal II Świdnica 3 : 4 Victoria Tuszyn
  10-04-2016 16:00 Sudety Dziećmorowice 0 : 4 Unia Złoty Stok

20. kolejka 16-04-2016 16:00 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 0 : 3 Polonia-Stal II Świdnica
  16-04-2016 16:00 Iskra Jaszkowa 2 : 1 Nysa Kłodzko
  16-04-2016 16:00 Zdrój Jedlina-Zdrój 2 : 1 Polonia Bystrzyca Kł.
  16-04-2016 16:00 Karolina Jaworzyna Śl. 4 : 1 LKS Gola Świdnicka
  16-04-2016 16:00 Grom Witków 1 : 3 LKS Bystrzyca Górna
  17-04-2016 16:00 Unia Złoty Stok 1 : 3 Unia Bardo
  17-04-2016 16:00 Victoria Tuszyn 2 : 1 Skalnik Czarny Bór
  17-04-2016 17:00 Victoria Świebodzice 6 : 0 Sudety Dziećmorowice

17. kolejka 20-04-2016 17:00 LKS Bystrzyca Górna 0 : 2 Zdrój Jedlina-Zdrój

21. kolejka 23-04-2016 15:00 Sudety Dziećmorowice 1 : 1 Victoria Tuszyn
  23-04-2016 16:00 Unia Bardo 2 : 0 Victoria Świebodzice
  23-04-2016 16:00 Nysa Kłodzko 1 : 1 Karolina Jaworzyna Śl.
  23-04-2016 16:00 Skalnik Czarny Bór 4 : 1 Zamek Kamieniec Ząbkowicki
  23-04-2016 16:00 LKS Gola Świdnicka 1 : 0 LKS Bystrzyca Górna
  24-04-2016 16:00 Polonia Bystrzyca Kł. 0 : 0 Iskra Jaszkowa
  24-04-2016 16:00 Polonia-Stal II Świdnica 0 : 4 Zdrój Jedlina-Zdrój
  24-04-2016 16:00 Unia Złoty Stok 3 : 3 Grom Witków

22. kolejka 30-04-2016 16:00 Iskra Jaszkowa 1 : 0 Polonia-Stal II Świdnica
  30-04-2016 16:00 Grom Witków 1 : 2 LKS Gola Świdnicka
  30-04-2016 16:00 Karolina Jaworzyna Śl. 5 : 4 Polonia Bystrzyca Kł.
  30-04-2016 16:00 Victoria Tuszyn 1 : 4 Unia Bardo
  30-04-2016 17:00 LKS Bystrzyca Górna 1 : 1 Nysa Kłodzko
  30-04-2016 17:00 Victoria Świebodzice 2 : 1 Unia Złoty Stok
  30-04-2016 17:00 Zdrój Jedlina-Zdrój 2 : 1 Skalnik Czarny Bór
  30-04-2016 18:00 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 3 : 1 Sudety Dziećmorowice

23. kolejka 03-05-2016 17:00 Polonia-Stal II Świdnica 1 : 3 Karolina Jaworzyna Śl.
  03-05-2016 17:00 Sudety Dziećmorowice 0 : 1 Zdrój Jedlina-Zdrój
  03-05-2016 17:00 Nysa Kłodzko 3 : 1 LKS Gola Świdnicka
  03-05-2016 17:00 Victoria Świebodzice 3 : 0 Grom Witków
  03-05-2016 17:00 Polonia Bystrzyca Kł. 0 : 2 LKS Bystrzyca Górna
  03-05-2016 17:00 Unia Złoty Stok 0 : 2 Victoria Tuszyn
  03-05-2016 17:00 Skalnik Czarny Bór 2 : 1 Iskra Jaszkowa
  03-05-2016 17:00 Unia Bardo 3 : 2 Zamek Kamieniec Ząbkowicki

24. kolejka 07-05-2016 17:00 Grom Witków 3 : 10 Nysa Kłodzko
  07-05-2016 17:00 Karolina Jaworzyna Śl. 5 : 2 Skalnik Czarny Bór
  07-05-2016 17:00 Zdrój Jedlina-Zdrój 1 : 2 Unia Bardo
  07-05-2016 17:00 LKS Gola Świdnicka 4 : 0 Polonia Bystrzyca Kł.
  07-05-2016 17:00 Iskra Jaszkowa 1 : 0 Sudety Dziećmorowice
  07-05-2016 17:00 LKS Bystrzyca Górna 4 : 1 Polonia-Stal II Świdnica
  07-05-2016 18:00 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 0 : 0 Unia Złoty Stok
  08-05-2016 17:00 Victoria Tuszyn 1 : 0 Victoria Świebodzice

17. kolejka 11-05-2016 17:00 Sudety Dziećmorowice 1 : 2 Grom Witków

25. kolejka 14-05-2016 16:00 Unia Bardo 3 : 2 Iskra Jaszkowa
  14-05-2016 17:00 Victoria Świebodzice 5 : 1 Zamek Kamieniec Ząbkowicki
  14-05-2016 17:00 Polonia Bystrzyca Kł. 1 : 2 Nysa Kłodzko
  15-05-2016 16:00 Skalnik Czarny Bór 0 : 1 LKS Bystrzyca Górna
  15-05-2016 16:00 Sudety Dziećmorowice 0 : 5 Karolina Jaworzyna Śl.
  15-05-2016 17:00 Polonia-Stal II Świdnica 0 : 2 LKS Gola Świdnicka
  15-05-2016 17:00 Unia Złoty Stok 1 : 3 Zdrój Jedlina-Zdrój
  15-05-2016 17:00 Victoria Tuszyn 4 : 0 Grom Witków

26. kolejka 21-05-2016 17:00 Grom Witków 0 : 3 Polonia Bystrzyca Kł.
  21-05-2016 17:00 Karolina Jaworzyna Śl. 2 : 1 Unia Bardo
  21-05-2016 17:00 Zdrój Jedlina-Zdrój 0 : 5 Victoria Świebodzice
  21-05-2016 17:00 LKS Gola Świdnicka 3 : 0 Skalnik Czarny Bór
  21-05-2016 17:00 Nysa Kłodzko 2 : 0 Polonia-Stal II Świdnica
  21-05-2016 17:00 Iskra Jaszkowa 1 : 1 Unia Złoty Stok
  21-05-2016 18:00 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 4 : 2 Victoria Tuszyn
  22-05-2016 17:00 LKS Bystrzyca Górna 4 : 0 Sudety Dziećmorowice

27. kolejka 26-05-2016 17:00 Unia Bardo 1 : 2 LKS Bystrzyca Górna
  26-05-2016 17:00 Polonia-Stal II Świdnica 1 : 2 Polonia Bystrzyca Kł.
  26-05-2016 17:00 Victoria Tuszyn 4 : 1 Zdrój Jedlina-Zdrój
  26-05-2016 17:00 Victoria Świebodzice 5 : 0 Iskra Jaszkowa
  26-05-2016 17:00 Sudety Dziećmorowice 4 : 0 LKS Gola Świdnicka
  26-05-2016 17:00 Unia Złoty Stok 1 : 0 Karolina Jaworzyna Śl.
  26-05-2016 17:00 Skalnik Czarny Bór 3 : 1 Nysa Kłodzko
  26-05-2016 18:00 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 1 : 1 Grom Witków

28. kolejka 28-05-2016 17:00 Iskra Jaszkowa 2 : 3 Victoria Tuszyn
  28-05-2016 17:00 Grom Witków 5 : 2 Polonia-Stal II Świdnica
  28-05-2016 17:00 Nysa Kłodzko 3 : 0 Sudety Dziećmorowice
  28-05-2016 17:00 LKS Gola Świdnicka 1 : 2 Unia Bardo
  28-05-2016 17:00 Karolina Jaworzyna Śl. 0 : 4 Victoria Świebodzice
  29-05-2016 17:00 LKS Bystrzyca Górna 3 : 0 Unia Złoty Stok
  29-05-2016 17:00 Zdrój Jedlina-Zdrój 2 : 1 Zamek Kamieniec Ząbkowicki
  01-06-2016 17:00 Polonia Bystrzyca Kł. 4 : 2 Skalnik Czarny Bór

29. kolejka 04-06-2016 17:00 Victoria Świebodzice 2 : 1 LKS Bystrzyca Górna
  04-06-2016 17:00 Sudety Dziećmorowice 1 : 0 Polonia Bystrzyca Kł.
  04-06-2016 17:00 Unia Złoty Stok 4 : 1 LKS Gola Świdnicka
  04-06-2016 17:00 Victoria Tuszyn 1 : 2 Karolina Jaworzyna Śl.
  04-06-2016 17:00 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 2 : 3 Iskra Jaszkowa
  04-06-2016 17:00 Zdrój Jedlina-Zdrój 5 : 1 Grom Witków
  04-06-2016 17:00 Skalnik Czarny Bór 5 : 1 Polonia-Stal II Świdnica
  04-06-2016 17:00 Unia Bardo 1 : 2 Nysa Kłodzko

30. kolejka 08-06-2016 18:00 Nysa Kłodzko 1 : 4 Unia Złoty Stok
  10-06-2016 18:00 LKS Gola Świdnicka 1 : 2 Victoria Świebodzice
  10-06-2016 18:30 Karolina Jaworzyna Śl. 3 : 1 Zamek Kamieniec Ząbkowicki
  11-06-2016 17:00 Iskra Jaszkowa 1 : 0 Zdrój Jedlina-Zdrój
  11-06-2016 17:00 LKS Bystrzyca Górna 3 : 2 Victoria Tuszyn
  11-06-2016 17:00 Polonia Bystrzyca Kł. 2 : 1 Unia Bardo
  11-06-2016 17:00 Polonia-Stal II Świdnica 6 : 1 Sudety Dziećmorowice
  11-06-2016 17:00 Grom Witków 1 : 3 Skalnik Czarny Bór