Facebook

     Nie spodziewałem się, że kiedyś ten moment nadejdzie... Z wielkim bólem, ale i spełnieniem powoli będę gasił światło, by zapalić mógł je Ktoś inny. 14 lat prowadzenia Naszej strony to szmat czasu... 14 lat! (To ponad 41% mojego życia!) :)
    Przeżyłem z Klubem w tym czasie dwa awanse do wałbrzyskiej Klasy Okręgowej, ale i jeden spadek do wałbrzyskiej Klasy A. 12 sezonów prowadzenia strony podczas rozgrywek w "okręgówce", trzy sezony w "Serie A". Setki bramek strzelonych i straconych. Dziesiątki kartek. Mecze domowe i wyjazdowe. Wszystko to sprowadza się do mojej pasji nad ligami regionalnymi. Były relacje na żywo, były zdjęcia, były gadżety klubowe. Wszystko to dla Was, drodzy Kibice. Oddaję stronę w ręce Krzysia Piecha z wielką wiarą, że będzie ona prowadzona jeszcze lepiej niż robiłem to ja :) Nie żegnam się z Wami, bo jeszcze nie raz zobaczymy się na boisku, ale napiszę "do zobaczenia", a nie "do przeczytania"...
    Wam, drodzy Kibice, życzę dużo radości z gry Naszych zawodników, zawodnikom życzę wielu sukcesów w lidze i w Pucharze Polski.. Działaczom - dużo cierpliwości i prowadzenia Klubu w dobrym kierunku. Sponsorom dziękuję, że potrafią wspomóc Klub w czasach dość niepewnych.

Moje serce zawsze w którejś części będzie biało-niebieskie.
Pozdrawiam Was serdecznie, Sebastian Zawalnicki.