Facebook

(V. KOLEJKA SENIORA, 08/09/2019, 16:00)
Trojan Lądek-Zdrój - Grom Witków 4:2 (3:2)
Bramki: (1:0) 3' Stępień Jacek, (1:1) 10' Smutek Jakub, (1:2) 19' Cegielski Marcin, (2:2) 33' Poświstajło Marcin-k., (3:2) 35' Sałdyka Marcin, (4:2) 90' Poświstajło Marcin-k.
Żółte kartki: Panek Mateusz, Milewski Paweł, Zimny Karol (Trojan) oraz Kloc Szymon, Turzański Maciej, Trawka Bartosz (Grom)
Czerwona kartka: 90' Zimny Karol (Trojan) - po drugiej żółtej
Trojan: Brzeziński, Gwiżdż, Panek (72' Gos), Poświstajło Ma., Poświstajło Mi., Sadliński, Sałdyka, Skowron, Stępień (68' Milewski), Szpakowicz, Zimny
Grom: Trawka, Solarz, Cegielski M., Piech, Pitura (60' Depta), Turzański, Kusio, Kloc Sz. (70' Żołnierek), Madziała (65' Janiszewski), Smutek, Cegielski Ł.

Klasyfikacja o koronę Króla Strzelców w wałbrzyskiej Klasie Okręgowej w zakładce SENIORZY --> Klasyfikacja strzelców

Pozostałe mecze w wałbrzyskiej Klasie Okręgowej:
(sobota)
(16:00) Sparta Ziębice - Victoria Tuszyn 0:2 (0:0)
(47' Sikora Bartosz, 70' Januszewicz Dawid)
(16:00) Skałki Stolec - Zamek Kamieniec Ząbkowicki 6:0 (4:0)
(9', 58' Głowak Łukasz, 14', 45'+1 Satanowski Piotr, 41' Chamerski Wiktor-sam., 68' Kupczak Kacper)
(16:00) Kryształ Stronie Śląskie - Karolina Jaworzyna Śląska 2:2 (1:2)
(5' Haydon Tomasz, 73' Data Tytus - 12' Italo Rocha De Olivera, 34' Stolarz Marcin)
(16:00) Venus Nowice - Płomień Makowice 3:2 (2:1)
(6' Włodarczyk Dariusz, 12' Gładysz Mateusz, 65' Krzykalski Adrian - 25' Morawski Michał, 89' Dębiński Patryk)
(niedziela)
(16:00) Zjednoczeni Żarów - Granit Roztoka 2:3 (2:1)
(19' Khvostenko Roman-k., 26' Iwanicki Konrad - 42' Grosiak Przemysław, 63' Orda Kamil-k., 90' Danaj Damian)
(16:00) Orzeł Lubawka - Zdrój Jedlina-Zdrój 1:2 (0:1)
(75' Michnicki Marcin - 30', 65' Kałwak Mateusz)
(17:00) Włókniarz Kudowa-Zdrój - Nysa Kłodzko 3:3 (1:3)
(23' Tomczak Marek, 54' Myrdacz Paweł, 90'+2 Sena De Souza Luis Henrique - 4', 19' Tracz Łukasz, 32' Konowalczyk Krzysztof)

źródło: własne | regiowyniki.pl | laczynaspilka.pl