Facebook

I RUNDA PUCHARU POLSKI OZPN WAŁBRZYCH - 11/08/2019, 17:00

Gwarek Wałbrzych (OJ) - KS Walim 0:2
Sudety Dziećmorowice - Polonia-Stal Świdnica 0:11
Górnik Wałbrzych - Pogoń Pieszyce 0:3 vo. (gospodarze wycofali się z rozgrywek)
Błękitni Słotwina - AKS Granit Strzegom 0:3 vo. (gospodarze wycofali się z rozgrywek)
Dabro-Bau Makowice - Bielawianka Bielawa (21/08/2019, 18:00)
S.T.E.P. Tąpadła/Wiry - LKS Bystrzyca Górna 0:2
GLKS Kamiennik - Kryształ Stronie Śląskie 0:8
Unia Złoty Stok - Unia Bardo 0:8
Piławianka Piława Górna - Lechia Dzierżoniów 0:3
Sparta Stary Waliszów - Victoria Tuszyn 3:0 vo. (goście wycofali się z rozgrywek)
Słowianin Wolibórz - Piast Nowa Ruda 4:3
Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Orzeł Ząbkowice Śląskie 1:4

PARY II RUNDY PO KLIKNIĘCIU >> Czytaj więcej... <<

źródło: własne | 90minut.pl

II RUNDA PUCHARU POLSKI OZPN WAŁBRZYCH - 28/08/2019, 17:00

Zagłębie Wałbrzych - Górnik Boguszów-Gorce
MKS Szczawno-Zdrój - KS Walim
Czarni Wałbrzych - Polonia-Stal Świdnica
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych - Orzeł Lubawka 3:6
Zdrój Jedlina-Zdrój - Pogoń Pieszyce
Unia Bogaczowice - Włókniarz Głuszyca
Orzeł Witoszów Dolny - Victoria Świebodzice
Darbor Bolesławice - AKS Granit Strzegom
Kłos Lutomia - Wierzbianka Wierzbna
Zieloni Mrowiny - Venus Nowice
LKS Marcinowice - Herbapol Stanowice
Cukrowinik Pszenno - Dabro-Bau Makowice/Bielawianka Bielawa
PUO Wiśniowa - LKS Bystrzyca Górna
Unia Jaroszów - Grom Witków
Granit Roztoka - Zjednoczeni Żarów
Boxmet Piskorzów - Karolina Jaworzyna Śląska
Czermna Kudowa-Zdrój - Nysa Kłodzko
Zjednoczeni Ścinawka Średnia - Orlęta Krosnowice
Odrodzenie Szalejów Dolny - Łomniczanka Stara Łomnica
Polonia Bystrzyca Kłodzka - Pogoń Duszniki-Zdrój
Włókniarz Kudowa-Zdrój - Kryształ Stronie Śląskie
Iskra Jaszkowa Dolna - Sudety Międzylesie
Zamek Gorzanów - Śnieżnik Domaszków
KS Polanica-Zdrój - Trojan Lądek-Zdrój
Zamek II Kamieniec Ząbkowicki - Sparta Ziębice
Unia Bardo - Lechia Dzierżoniów
Czarni Sieniawka - Sparta Stary Waliszów
Koliber Uciechów - Zieloni Łagiewniki
Delta Słupice - Bielawianka II Bielawa
Ślęża Ciepłowody - Słowianin Wolibórz
ATS Wojbórz - Skałki Stolec
Polonia Ząbkowice Śląskie - Orzeł Ząbkowice Śląskie