Facebook

    Za niespełna 48h zainaugurujemy rozgrywki wałbrzyskiej Klasy Okręgowej! Zobaczmy zatem do szatni Gromu co się działo w przygotowaniach przed nadchodzącym sezonem!
    W tym czasie Grom Witków zagrał trzy spotkania kontrolne: pierwsze z Cukrownikiem Pszenno (Klasa A) wygrał 3:2, drugie z Włókniarzem Głuszyca (Klasa A) przegrał 5:4 oraz trzecie z STEP Tąpadła/Wiry (Klasa A) wygrał 4:2.
    Z biało-niebieskimi pożegnali się pomocnik, Michał Janiszewski (Herbapol Stanowice - Klasa A) oraz bramkarz Bartosz Trawka (Piast Bolków - jeleniogórska Klasa Okręgowa). Z przyczyn prywatnych na pewien czas buty na kołku zawiesił obrońca, Rafał Jędrasiewicz. Dziękujemy Wam za reprezentowanie biało-niebieskich barw. Życzymy wielu sportowych sukcesów.
    Do Witkowa z wypożyczenia powrócili: pomocnik Jakub Smutek (Lechia Dzierżoniów - III liga) oraz pomocnik Bartłomiej Chodurek (Tęcza Bolesławice - Klasa B). Przedłużone zostało wypożyczenie Macieja Madziały oraz Dawida Kusio. Do zespołu dołączył również bramkarz Piotr Bęc, który ostatnio miał dłuższy rozbrat z piłką a wcześniej reprezentował barwy m.in. Polonii Świdnica czy Stali Świdnica oraz Bartłomiej Ludwig, wychowanek biało-niebieskich.
    Wszystkich zapraszam do Bystrzycy Górnej gdzie już w niedzielę "gromowcy" rozpoczną bój o ligowe punkty w kampanii 2018/2019!