Facebook

(XXIII. KOLEJKA, 05.05.2018)
Victoria Tuszyn - Grom Witków 0:2 (0:0)
Bramki: (0:1) 50' Cegielski Łukasz, (0:2) 56' Cegielski Łukasz
Żółte kartki: Pytel Patryk, Błaszczyk Bartłomiej (Victoria) oraz Cegielski Marcin (Grom)
Victoria: Skaskiewicz, Kaja Dan., Bób, Błaszczyk, Garbacz, Kaja Daw., Bohajczuk A. (46' Sikora), Bohajczuk K. (71' Kossakowski), Szachniewicz, Waligóra, Pytel
Grom: Trawka, Jędrasiewicz, Cegielski M., Piech, Madziała, Zyl, Kulczycki, Kusio, Janiszewski, Cegielski Ł. (85' Krzysztań), Kloc P. (90' Mlak I.)

Klasyfikacja o koronę Króla Strzelców w wałbrzyskiej Klasie Okręgowej w zakładce SENIORZY --> Klasyfikacja strzelców

Pozostałe mecze w wałbrzyskiej Klasie Okręgowej:
(sobota)
(17:00) Piast Nowa Ruda - Iskra Jaszkowa 3:2 (1:0)
(21', 55' Soumar Lukas, 61' Mika Krzysztof - 67' Drobek Jarosław, 81' Matusik Kamil)
(17:00) MKS Szczawno-Zdrój - Zjednoczeni Żarów 0:2 (0:1)
(32' Sajdak Konrad, 68' Uszczyk Damian)
(17:00) Piławianka Piława Górna - Kryształ Stronie Śląskie 1:1 (0:1)
(67' Lechocki Konrad - 10' Poświstajło Marcin)
(17:00) Zdrój Jedlina-Zdrój - Victoria Świebodzice 3:1 (1:0)
(36' Lipiński Rafał, 66' Karkułowski Konrad, 89' Włochowski Ireneusz - 75' Gandera Daniel)
(17:00) Granit Roztoka - Orzeł Lubawka 2:1 (1:0)
(20' Orda Kamil, 66' Kulasa Wojciech - 90' Musiał Krzysztof)
(niedziela)
(14:00) Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Skałki Stolec 0:3 (0:2)
(10' Zalot Bartosz, 25' Idzi Łukasz, 80' Faron Mateusz)
(17:00) Pogoń Duszniki-Zdrój - LKS Bystrzyca Górna 0:1 (0:1)
(44' Łysoń Tomasz)

Zaległe mecze w wałbrzyskiej Klasie Okręgowej (XVI. KOLEJKA):
03.05.2018 (czwartek): Victoria Tuszyn - Pogoń Duszniki-Zdrój 3:1 (2:1)
(13' Bohajczuk Karol, 32' Błaszczyk Bartłomiej, 54' Aldeir Cirineu Andrade Silva - 34' Fedorec Kacper)
Zamek Kamieniec Ząbkowicki - MKS Szczawno-Zdrój 4:4 (3:0)
(23', 27' Satanowski Piotr, 39' Majewski Arkadiusz, 72' Mieszkalski Dariusz - 60' Lisiecki Bartłomiej, 63', 69' Mylyk Nazar, 90'+1 Lewandowski Tomasz)

źródło: własne | laczynaspilka.pl | regiowyniki.pl