Facebook

(1/16 PUCHARU POLSKI OZPN WAŁBRZYCH (06.09.2017, 16:30))
Grom Witków - Zjednoczeni Żarów 4:2 (2:2)
Bramki: (1:0) 6' Kloc Sz., (1:1) 13' Zjednoczeni, (1:2) 24' Zjedniczeni, (2:2) 36' Zjednoczeni-sam., (3:2) 70' Zjednoczeni-sam., (4:2) 90' Madziała Maciej
Grom: Trawka, Jędraszewski (46' Solarz), Cegielski M. (55' Smutek), Piech, Żołnierek (85' Turzański), Kusio, Chodurek, Kloc Sz. (70' Cegielski Ł.), Zyl (77' Madziała), Liszka, Janiszewski (46' Kloc P.)

Pozostałe mecze w 1/16 PUCHARU POLSKI OZPN WAŁBRZYCH:
1. LKS Bystrzyca Górna (O) - Zdrój Jedlina-Zdrój (O) 0:0 k.5:4
2. Roztocznik (A) - Karolina Jaworzyna Śląska (IV) 0:4
3. Czarni Wałbrzych (A) - Polonia Świdnica (IV) 0:9
4. Górnik Nowe Miasto Wałbrzych (A) - Victoria Świebodzice (O) 0:0 k. 8:7
5. PUO Wiśniowa (A) - Górnik Boguszów-Gorce (IV) 4:7
6. MKS Szczawno-Zdrój (O)- Górnik Wałbrzych (IV) 1:6
7. Grom Witków (O) - Zjednoczeni Żarów (O) 4:2
8. Granit Roztoka (O) - AKS Strzegom (IV) 1:5
9. Piławianka Piława Górna (O) - Lechia Dzierżoniów (III) 1:6
10. Skałki Stolec (O) - Piast Nowa Ruda (O) 2:2 k. 6:5
11. Pogoń Duszniki-Zdrój (O) - Nysa Kłodzko (IV) 0:6
12. Iskra Jaszkowa (O) - Bielawianka Bielawa (IV) 0:5
13. Kryształ Stronie Śląskie (O) - Victoria Tuszyn (O) 13.09. godz. 16:30
14. ATS Wojbórz (A) - Unia Bardo (IV) 2:9
15. Ślęza Ciepłowody (A) - Orzeł Ząbkowice Śląskie (IV) 13.09. godz. 16:30
16. Orzeł Lubawka (O) - Zamek Kamieniec Ząbkowicki (O)

1/8 PUCHARU POLSKI OZPN WAŁBRZYCH (20.09.2017, 16:00):
17. LKS Bystrzyca Górna (O) - Karolina Jaworzyna Śląska (IV)
18. Górnik Nowe Miasto Wałbrzych (A) - Polonia Świdnica (IV)
19. Górnik Boguszów-Gorce (IV) - Górnik Wałbrzych (IV)
20. Grom Witków (O) - AKS Strzegom (IV)
21. Skałki Stolec (O) - Lechia Dzierżoniów (III)
22. Nysa Kłodzko (IV) - Bielawianka Bielawa (IV)
23. Kryształ Stronie Śląskie (O)/Victoria Tuszyn (O) - Unia Bardo (IV)
24. Orzeł Lubawka (O) - Ślęza Ciepłowody (A)/Orzeł Ząbkowice Śląskie (IV)

1/4 PUCHARU POLSKI OZPN WAŁBRZYCH:

25. Zwycięzca meczu 17 - Zwycięzca meczu 18
26. Zwycięzca meczu 19 - Zwycięzca meczu 20
27. Zwycięzca meczu 21 - Zwycięzca meczu 22
28. Zwycięzca meczu 23 - Zwycięzca meczu 24

źródło: własne | OZPN Wałbrzych