Facebook

    Już dziś biało-niebiescy rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Przed "Gromowcami" kolejny sezon w wałbrzyskiej Klasie Okręgowej, nowe wyzwania i nowi rywale. Liga wzbogaciła się o sześć nowych drużyn, z którymi Grom zmierzy  się o kolejne, ligowe punkty.
    Na pierwszym treningu pojawiło się trzynastu zawodników. Frekwencja może napawać optymizmem mając na uwadze okres urlopowy. W grupie trenującej był jeden nowy zawodnik, który będzie testowany przez najbliższy okres czasu.
    Pierwszym sparingpartnerem będzie Unia Jaroszów. Klub z podstrzegomskiej miejscowości w poprzednim sezonie został wicemistrzem Klasy A w grupie Wałbrzych II ulegając tylko beniaminkowi wałbrzyskiej Klasy Okręgowej, Granitowi Roztoka. Klub z Jaroszowa obchodzi w tym roku 60-lecie swojego istnienia i pewnie celem w sezonie 2017/2018 będzie awans do "okręgówki". Wychowankiem Unii Jaroszów jest Jacek Fojna, obecny trener drużyn młodzieżowych Górnika Wałbrzych. Niegdyś piłkarz m.in. Polonii Świdnica, Górnika Wałbrzych, KS Myszków, Górnika Łęczna, Arki Gdynia czy... Gromu Witków.
    Mecz z reprezentantem Klasy A odbędzie się w sobotę, 22.07.2017 o godzinie 17:00 na boisku w Witkowie. Wszystkich serdecznie zapraszamy!

źródło: własne