Facebook

(III. KOLEJKA SENIORA, 26.08.2017, 17:00)
Grom Witków - Granit Roztoka 1:0 (0:0)
Bramki: (1:0) 70' Kloc Przemysław
Żółte kartki: Janiszewski Michał, Cegielski Marcin (Grom) oraz Orda Kamil (Granit)
Grom: 
Trawka, Solarz, Piech, Cegielski M., Smutek, Zyl, Madziała, Janiszewski, Kusio (68' Liszka), Cegielski M., Kloc P. (90' Krzysztań)
Granit: Bielak, Dobrowolski (70' Kozioł), Kulasa, Danaj, Diduszko (79' Weber), Dziopak, Litus (87' Kuźmiński), Orda, Pluta, Uhornicki (90' Kołodyński), Wojdyła (76' Suchojad)

Klasyfikacja o koronę Króla Strzelców w wałbrzyskiej Klasie Okręgowej w zakładce SENIORZY --> Klasyfikacja strzelców

Foto z meczu po kliknięciu w wynik w okienku "Ostatni Mecz" i "Galeria" bądź tutaj.

Pozostałe mecze w wałbrzyskiej Klasie Okręgowej:
(sobota)
(11:00) Piast Nowa Ruda - Victoria Tuszyn 3:2 (1:0)
(45' Fatianov Oleksii, 63' Osicki Artur-k., 90'+3 Kamiński Łukasz - 68' Cegiełka Bartłomiej, 90'+1 Błaszczyk Batłomiej)
(17:00) Piławianka Piława Górna - MKS Szczawno-Zdrój 1:1 (1:0)
(22' Sienicki Michał - 78' Korościk Michał)
(niedziela)
(16:00) Orzeł Lubawka - Iskra Jaszkowa 3:3 (2:2)
(40' Meuszyński Michał, 44' Adamowicz Jacek, 67' Musiał Krzysztof - 4' Juszczyk Mateusz, 31' Szpakowicz Łukasz, 60' Śliwiński Hubert)
(17:00) LKS Bystrzyca Górna - Victoria Świebodzice 3:0 (2:0)
(25', 29' Somala Łukasz, 51' Bezegłów Kamil)
(17:00) Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Zjednoczeni Żarów 2:2 (1:1)
(40' Mieszkalski Dariusz, 52' Sienkiewicz Kamil-k. - 17' Burczak Krystian-sam., 49' Andrzejewski Mateusz)
(17:00) Pogoń Duszniki-Zdrój - Zdrój Jedlina-Zdrój 0:2 (0:2)
(4' Habrowski Bartosz-k., 25' Karkułowski Konrad)
(17:00) Skałki Stolec - Kryształ Stronie Śląskie 2:1 (2:1)
(1', 18' Molęda Dawid - 3' Poświstajło Mateusz)

źródło: własne | regiowyniki.pl

(II KOLEJKA SENIORA, 19.08.2017, 17:00)
Grom Witków - Orzeł Lubawka 3:0 vo.

Goście nie dojechali z powodu awarii autobusu. Sędziowie odgwizdali walkower. Sprawą zajmie się Kolegium OZPN Wałbrzych.

Klasyfikacja o koronę Króla Strzelców w wałbrzyskiej Klasie Okręgowej w zakładce SENIORZY --> Klasyfikacja strzelców

Pozostałe mecze w wałbrzyskiej Klasie Okręgowej:
(sobota)
(17:00) Pogoń Duszniki-Zdrój - MKS Szczawno-Zdrój 2:1 (1:0)
(12' Lewandowski Piotr, 50' Drozdowski Bartosz - 73' Gromniak Błażej)
(17:00) Kryształ Stornie Śląskie - LKS Bystrzyca Górna 3:2 (1:1)
(30'-k., 46' Poświstajło Mateusz, 81' Gumpert Bartosz - 18' Szewczych Wojciech, 83' Somala Łukasz)
(17:00) Zdrój Jedlina-Zdrój - Zamek Kamieniec Ząbkowicki 6:2 (3:1)
(10' Karkułowski Konrad, 17' Trojak Mateusz, 45'+ Lipiński Rafał, 55', 86' Chabrowski Bartosz, 58' Zasada Paweł - 15' Sopuch Mateusz, 70' Kolasa Marcin)
(17:00) Victoria Tuszyn - Piławianka Piława Górna 2:1 (2:0)
(9' Shaveddinov Melis, 22' Sikora Bartosz - 61' Sienicki Michał)
(17:00) Victoria Świebodzice - Piast Nowa Ruda 1:2 (1:1)
(37' Laskowski Dorian - 8' Kamiński Łukasz, 85' Osicki Artur)
(17:00) Iskra Jaszkowa - Skałki Stolec 0:0
(niedziela)
(17:00) Zjednoczeni Żarów - Granit Roztoka 1:0 (1:0)
(18' Andrzejewski Mateusz)

źródło: własne | regiowyniki.pl | laczynaspilka.pl

1/16 PUCHARU POLSKI OZPN WAŁBRZYCH (06.09. lub 13.09.2017, 16:30):

1. LKS Bystrzyca Górna (O) - Zdrój Jedlina-Zdrój (O) 0:0 k.5:4
2. Roztocznik (A) - Karolina Jaworzyna Śląska (IV) 0:4
3. Czarni Wałbrzych (A) - Polonia Świdnica (IV) 0:9
4. Górnik Nowe Miasto Wałbrzych (A) - Victoria Świebodzice (O) 0:0 k. 8:7
5. PUO Wiśniowa (A) - Górnik Boguszów-Gorce (IV) 4:7
6. MKS Szczawno-Zdrój (O)- Górnik Wałbrzych (IV) 1:6
7. Grom Witków (O) - Zjednoczeni Żarów (O) 4:2
8. Granit Roztoka (O) - AKS Strzegom (IV) 1:5
9. Piławianka Piława Górna (O) - Lechia Dzierżoniów (III) 1:6
10. Skałki Stolec (O) - Piast Nowa Ruda (O) 2:2 k. 6:5
11. Pogoń Duszniki-Zdrój (O) - Nysa Kłodzko (IV) 0:6
12. Iskra Jaszkowa (O) - Bielawianka Bielawa (IV) 0:5
13. Kryształ Stronie Śląskie (O) - Victoria Tuszyn (O) 13.09. godz. 16:30 4:1
14. ATS Wojbórz (A) - Unia Bardo (IV) 2:9
15. Ślęza Ciepłowody (A) - Orzeł Ząbkowice Śląskie (IV) 13.09. godz. 16:30 1:5
16. Orzeł Lubawka (O) - Zamek Kamieniec Ząbkowicki (O)

1/8 PUCHARU POLSKI OZPN WAŁBRZYCH (20.09.2017, 16:00):

17. LKS Bystrzyca Górna (O) - Karolina Jaworzyna Śląska (IV) 0:1
18. Górnik Nowe Miasto Wałbrzych (A) - Polonia Świdnica (IV) 1:5
19. Górnik Boguszów-Gorce (IV) - Górnik Wałbrzych (IV) 1:2
20. Grom Witków (O) - AKS Strzegom (IV) 0:1
21. Skałki Stolec (O) - Lechia Dzierżoniów (III) 1:8
22. Nysa Kłodzko (IV) - Bielawianka Bielawa (IV) 4:2
23. Kryształ Stronie Śląskie (O) - Unia Bardo (IV) (27.09.2017, 16:00) 2:5
24. Orzeł Lubawka (O) - Orzeł Ząbkowice Śląskie (IV) 1:7

1/4 PUCHARU POLSKI OZPN WAŁBRZYCH:

25. Karolina Jaworzyna Śląska (IV) - Polonia Świdnica (IV) 0:4
26. AKS Strzegom (IV) - Górnik Wałbrzych (IV) 1:1, k.3:4
27. Nysa Kłodzko (IV) - Lechia Dzierżoniów (III) 3:5
28. Orzeł Ząbkowice Śląskie (IV) - Unia Bardo (IV) 1:1, k.3:1

1/2 PUCHARU POLSKI OZPN WAŁBRZYCH:

29. Polonia Świdnica (IV) - Górnik Wałbrzych (IV)
30. Orzeł Ząbkowice Śląskie (IV) - Lechia Dzierżoniów (III)

FINAŁ PUCHARU POLSKI OZPN WAŁBRZYCH:

Zwycięzca meczu 29 - Zwycięzca meczu 30

źródło: własne | OZPN Wałbrzych