Facebook

(V. KOLEJKA SENIORA, 10.09.2017, 16:00)
Pogoń Duszniki-Zdrój - Grom Witków 0:1 (0:0)
Bramka: (0:1) 49' Janiszewski Michał
Żółte kartki: Lewandowski Piotr, Skarbiński Marcin (2) (Pogoń) oraz Chodurek Bartłomiej (Grom)
Czerwona kartka: 90'+3 Skarbiński Marcin (za dwie żółte)
Pogoń: Popławski, Skarbiński, Fedorec, Świgost, Drozdowski, Gorzkowski (89' Kufalski), Kania (73' Mikulewicz), Laszewski, Lewandowski, Maciejczyk, Wiśniewski (60' Cieszyński)
Grom: Trawka, Solarz, Piech, Smutek, Turzański, Zyl (78' Żołnierek), Madziała, Kloc Sz. (82' Kusio), Cegielski Ł., Kloc P. (73' Liszka), Janiszewski (89' Chodurek)

Klasyfikacja o koronę Króla Strzelców w wałbrzyskiej Klasie Okręgowej w zakładce SENIORZY --> Klasyfikacja strzelców

Foto z meczu po kliknięciu w wynik w okienku "Ostatni Mecz" i "Galeria" bądź tutaj.

Pozostałe mecze w wałbrzyskiej Klasie Okręgowej:
(sobota)
(14:00) Victoria Tuszyn - MKS Szczawno-Zdrój 2:1 (0:1)
(69' Garbacz Tomasz, 86' Waligóra Oktawian - 9' Czechura Tomasz)
(16:00) Granit Roztoka - Kryształ Stronie Śląskie 4:2 (1:0)
(20' Diduszko Tomasz, 55' Orda Kamil, 61' Haydon Tomasz-sam., 90' Aleksiuk Mateusz - 48' Poświstajło Marcin, 82' Gumpert Bartosz)
(16:00) Piławianka Piława Górna - Zjednoczeni Żarów 2:3 (1:1)
(30' Tomasz Motyka, 70' Sienicki Michał - 38' Czoch Bartłomiej, 64' Starościk Kacper-sam., 85' Sajdak Konrad)
(16:00) Piast Nowa Ruda - Zdrój Jedlina-Zdrój 2:2 (0:0)
(59' Mika Krzysztof, 90' Soumar Lukas - 73', 85' Karkułowski Konrad)
(niedziela)
(16:00) Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Iskra Jaszkowa 3:1 (2:0)
(7' Burczak Krystian, 45' Sienkiewicz Kamil, 88' Chamerski Wiktor - 83' Juszczyk Mateusz)
(16:00) Skałki Stolec - Victoria Świebodzice 9:0 (1:0)
(4' Kuranda Mateusz, 60', 63' Głowak Łukasz, 69' Faron Mateusz, 73', 75' Prokop Mateusz, 83', 88', 90' Kupiec Piotr)
(16:00) Orzeł Lubawka - LKS Bystrzyca Górna 4:0
(18', 32' Adamowicz Jacek, 44', 84' Musiał Krzysztof)

źródło: własne | laczynaspilka.pl | regiowyniki.pl

(1/16 PUCHARU POLSKI OZPN WAŁBRZYCH (06.09.2017, 16:30))
Grom Witków - Zjednoczeni Żarów 4:2 (2:2)
Bramki: (1:0) 6' Kloc Sz., (1:1) 13' Zjednoczeni, (1:2) 24' Zjedniczeni, (2:2) 36' Zjednoczeni-sam., (3:2) 70' Zjednoczeni-sam., (4:2) 90' Madziała Maciej
Grom: Trawka, Jędraszewski (46' Solarz), Cegielski M. (55' Smutek), Piech, Żołnierek (85' Turzański), Kusio, Chodurek, Kloc Sz. (70' Cegielski Ł.), Zyl (77' Madziała), Liszka, Janiszewski (46' Kloc P.)

Pozostałe mecze w 1/16 PUCHARU POLSKI OZPN WAŁBRZYCH:
1. LKS Bystrzyca Górna (O) - Zdrój Jedlina-Zdrój (O) 0:0 k.5:4
2. Roztocznik (A) - Karolina Jaworzyna Śląska (IV) 0:4
3. Czarni Wałbrzych (A) - Polonia Świdnica (IV) 0:9
4. Górnik Nowe Miasto Wałbrzych (A) - Victoria Świebodzice (O) 0:0 k. 8:7
5. PUO Wiśniowa (A) - Górnik Boguszów-Gorce (IV) 4:7
6. MKS Szczawno-Zdrój (O)- Górnik Wałbrzych (IV) 1:6
7. Grom Witków (O) - Zjednoczeni Żarów (O) 4:2
8. Granit Roztoka (O) - AKS Strzegom (IV) 1:5
9. Piławianka Piława Górna (O) - Lechia Dzierżoniów (III) 1:6
10. Skałki Stolec (O) - Piast Nowa Ruda (O) 2:2 k. 6:5
11. Pogoń Duszniki-Zdrój (O) - Nysa Kłodzko (IV) 0:6
12. Iskra Jaszkowa (O) - Bielawianka Bielawa (IV) 0:5
13. Kryształ Stronie Śląskie (O) - Victoria Tuszyn (O) 13.09. godz. 16:30
14. ATS Wojbórz (A) - Unia Bardo (IV) 2:9
15. Ślęza Ciepłowody (A) - Orzeł Ząbkowice Śląskie (IV) 13.09. godz. 16:30
16. Orzeł Lubawka (O) - Zamek Kamieniec Ząbkowicki (O)

1/8 PUCHARU POLSKI OZPN WAŁBRZYCH (20.09.2017, 16:00):
17. LKS Bystrzyca Górna (O) - Karolina Jaworzyna Śląska (IV)
18. Górnik Nowe Miasto Wałbrzych (A) - Polonia Świdnica (IV)
19. Górnik Boguszów-Gorce (IV) - Górnik Wałbrzych (IV)
20. Grom Witków (O) - AKS Strzegom (IV)
21. Skałki Stolec (O) - Lechia Dzierżoniów (III)
22. Nysa Kłodzko (IV) - Bielawianka Bielawa (IV)
23. Kryształ Stronie Śląskie (O)/Victoria Tuszyn (O) - Unia Bardo (IV)
24. Orzeł Lubawka (O) - Ślęza Ciepłowody (A)/Orzeł Ząbkowice Śląskie (IV)

1/4 PUCHARU POLSKI OZPN WAŁBRZYCH:

25. Zwycięzca meczu 17 - Zwycięzca meczu 18
26. Zwycięzca meczu 19 - Zwycięzca meczu 20
27. Zwycięzca meczu 21 - Zwycięzca meczu 22
28. Zwycięzca meczu 23 - Zwycięzca meczu 24

źródło: własne | OZPN Wałbrzych

(IV. KOLEJKA SENIORA, 03.09.2017, 17:00)
Grom Witków - Zamek Kamieniec Ząbkowicki 6:2 (2:1)
Bramki: (1:0) 19' Cegielski Łukasz, (1:1) 24' Mieszkalski Dariusz, (2:1) 36' Zyl Paweł, (3:1) 46' Madziała Maciej, (4:1) 56' Madziała Maciej, (5:1) 67' Cegielski Łukasz, (5:2) 88' Sienkiewicz Kamil, (6:2) 90'+1 Liszka Łukasz
Żółte kartki: Janiszewski Michał (Grom) oraz Mateusz Sopuch (Zamek)
Grom: Trawka, Solarz, Piech (64' Jędrasiewicz), Cegielski M., Turzański, Smutek (75' Chodurek), Zyl (80' Kloc Sz.), Madziała (73' Kusio), Janiszewski (70' Żołnierek), Cegielski Ł., Kloc P. (62' Liszka)
Zamek: Bierut, Brzózka, Burczak (46' Chamerski W.), Deryło (57' Ścigaj), Góral, Margasiński, Mieszkalski, Nowak J., Nowak W. (75' Chamerski D.), Sienkiewicz, Sopuch

Klasyfikacja o koronę Króla Strzelców w wałbrzyskiej Klasie Okręgowej w zakładce SENIORZY --> Klasyfikacja strzelców

Pozostałe mecze w wałbrzyskiej Klasie Okręgowej:
(sobota)
(17:00) Zdrój Jedlina-Zdrój - Piławianka Piława Górna 6:3 (3:1)
(7', 39', 81' Chabrowski Bartosz, 30' Karkułowski Konrad, 50' Michnicki Marcin, 61' Lipiński Rafał - 9' Sienicki Michał, 72' Motyka Tomasz, 86' Więch Andrzej)
(17:00) Iskra Jaszkowa - Granit Roztoka 2:3 (1:1)
(17' Juszczyk Mateusz, 85' Matusik Kamil - 25' Wojdyła Paweł, 56', 60' Danaj Damian)
(17:00) Kryształ Stronie Śląskie - Orzeł Lubawka 6:0 (3:0)
(2', 11' Poświstajło Marcin, 33', 77' Błachut Szymon, 56' Haydon Tomasz, 65' Gumpert Bartosz)
(17:00) MKS Szczawno-Zdrój - Piast Nowa Ruda 4:5 (3:3)
(7' Brzeziński Filip, 24' Łysakowski Marcin, 44' Czechura Tomasz, 71' Gromniak Błażej - 27' Czarnowski Krzysztof, 32' Kęska Dawid, 38', 55' Kamiński Łukasz, 87' Soumar Lukas)
(17:00) Victoria Świebodzice - Victoria Tuszyn 1:0 (1:0)
(27' Galasiński Łukasz)
(niedziela)
(17:00) Zjednoczeni Żarów - Pogoń Duszniki-Zdrój 1:1 (1:0)
(13' Sajdak Konrad - 56' Skarbiński Marcin)
(17:00) LKS Bystrzyca Górna - Skałki Stolec 0:0

źródło: własne | laczynaspilka.pl