Facebook

(XI. KOLEJKA SENIORA, 22.10.2017, 15:00)
Zjednoczeni Żarów - Grom Witków 1:1 (0:0)
Bramki: (1:0) 66' Wojnowski Radosław, (1:1) 87' Kloc Przemysław
Żółte kartki: Wojnowski Radosław, Goździejewski Krzysztof, Czoch Bartłomiej, Andrzejewski Mateusz (Zjednoczeni)
Zjednoczeni: Hruszowiec M., Andrzejewski (84' Jernutowski), Hruszowiec K., Wojnowski, Szuba, Łagiewka, Khvostenko (90' Rudnik), Goździejewski, Czoch, Chłopek (70' Ciupiński), Borowiec
Grom: Trawka, Solarz, Jędrasiewicz, Piech, Cegielski M., Żołnierek (75' Kloc Sz.), Turzański, Madziała (85' Kusio), Smutek (90' Chodurek), Cegielski Ł. (70' Liszka), Janiszewski (70' Kloc P.)

Klasyfikacja o koronę Króla Strzelców w wałbrzyskiej Klasie Okręgowej w zakładce SENIORZY --> Klasyfikacja strzelców

Pozostałe mecze w wałbrzyskiej Klasie Okręgowej:
(sobota)
(15:00) Piast Nowa Ruda - Skałki Stolec 3:1 (1:1)
(9' Mika Krzysztof, 54' Soumar Lukas, 88' Fatianov Oleksii - 4' Idzi Łukasz)
(15:00) Victoria Tuszyn - LKS Bystrzyca Górna 1:0 (0:0)
(67' Pytel Patryk)
(15:00) MKS Szczawno-Zdrój - Kryształ Stronie Śląskie 4:6 (1:3)
(26' Kowalewski Przemysław-sam., 62' Lewandowski Tomasz, 53' Gromniak Błażej, 55' Mordal Radosław - 9', 22', 32', 46' Poświstajło Mateusz, 85' Poświstajło Michał, 68' Błachut Szymon)
(15:00) Zdrój Jedlina-Zdrój - Iskra Jaszkowa 1:3 (1:1)
(14' Samiec Łukasz - 3', 52' Satanowski Piotr, 79' Matusik Kamil)
(15:00) Pogoń Duszniki-Zdrój - Granit Roztoka 1:4 (0:1)
(80' Laszewski Karol - 21' Danaj Damian, 51' Kulasa Wojciech, 65', 71' Horodecki Tomasz)
(15:00) Piławianka Piława Górna - Orzeł Lubawka 2:1 (2:0)
(9' Lechocki Konrad, 44' Briziński Adam - 57' Musiał Krzysztof)
(niedziela)
(15:00) Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Victoria Świebodzice 3:2 (2:1)
(23' Mieszkalski Dariusz, 39' Majewski Arkadiusz, 59' Kolasa Marcin - 44' Borowiec Daniel, 48' Borgoń Tomasz)

źródło: własne | laczynaspilka.pl

(X. KOLEJKA SENIORA, 14.10.2017, 15:00)
Grom Witków - Zdrój Jedlina-Zdrój 1:2 (0:1)
Bramki:
(0:1) 24' Chabrowski Bartosz, (0:2) 59' Lipiński Rafał, (1:2) 75' Madziała Maciej-k.
Żółte kartki: Trawka Bartosz, Zyl Paweł oraz Zasada Paweł, Pietrzak Rafał, Kulpa Maciej, Chabrowski Bartosz (Zdrój)
Grom: Trawka, Solarz, Jędrasiewicz, Cegielski M., Turzański, Kusio (46' Madziała), Kloc Sz. (73' Cegielski Ł.), Zyl, Smutek, Janiszewski, Kloc P. (63' Liszka)
Zdrój: Wtulich, Kałwak (85' Włochowski), Kwiatkowski, Lipiński, Piwoński, Samiec, Siara, Szczepanik, Pietrzak (83' Trojak), Chabrowski, Zasada (77' Kulpa)

Klasyfikacja o koronę Króla Strzelców w wałbrzyskiej Klasie Okręgowej w zakładce SENIORZY --> Klasyfikacja strzelców

Pozostałe mecze w wałbrzyskiej Klasie Okręgowej:
(sobota)
(15:00) Kryształ Stronie Śląskie - Victoria Tuszyn 2:2 (1:0)
(12' Poświstajło Marcin, 90'+2 Poświstajło Mateusz - 81' Podleśny Marek, 88' Błaszczyk Bartłomiej)
(15:00) Granit Roztoka - Zamek Kamieniec Ząbkowicki 0:1 (0:1)
(78' Chołuj Mateusz)
(15:00) Victoria Świebodzice - Zjednoczeni Żarów 1:2 (0:0)
(70' Kmieciak Kamil - 49' Chłopek Grzegorz, 57' Skorek Jakub)
(niedziela)
(14:00) Iskra Jaszkowa - MKS Szczawno-Zdrój 4:0 (0:0)
(55' Satanowski Piotr, 58' Juszczyk Mateusz, 74', 85' Matusik Kamil)
(15:00) Skałki Stolec - Piławianka Piława Górna 2:0 (1:0)
(24' Prokop Mateusz, 90'+2 Faron Mateusz)
(15:00) Orzeł Lubawka - Pogoń Duszniki-Zdrój 2:1 (1:0)
(6', 54' Musiał Krzysztof - 45'+2 Drozdowski Bartłomiej)
(15:00) LKS Bystrzyca Górna - Piast Nowa Ruda 0:1 (0:0)
(88' Polak Ernest)

źródło: własne | regiowyniki.pl | laczynaspilka.pl

(IX. KOLEJKA SENIORA, 07.10.2017, 15:00)
MKS Szczawno-Zdrój - Grom Witków 1:1 (0:0)
Bramki: (1:0) 54' Brzeziński Filip, (1:1) 71' Zyl Paweł
Żółte kartki: Czechura Tomasz, Brzeziński Filip, Korulczyk Mateusz (MKS) oraz Turzański Maciej, Zyl Paweł, Żołnierek Tomasz (Grom)
MKS: Wojciechowski, Borek, Gromniak, Korulczyk, Łysakowski, Mordal (60' Korościk), Parzych, Rutkowski, Stawiński, Brzeziński, Czechura
Grom: Trawka, Solarz, Cegielski M., Jędrasiewicz, Turzański, Kloc Sz. (65' Żołnierek), Madziała, Smutek, Zyl, Cegielski Ł., Kloc P. (57' Janiszewski)

Klasyfikacja o koronę Króla Strzelców w wałbrzyskiej Klasie Okręgowej w zakładce SENIORZY --> Klasyfikacja strzelców

Pozostałe mecze w wałbrzyskiej Klasie Okręgowej:
(sobota)
(15:00) Granit Roztoka - Victoria Świebodzice 4:0 (0:0)
(54' Grzęda Wojciech, 83' Jędryka Tomasz, 87' Kulasa Wojciech, 90'+1 Danaj Damian)
(15:00) Piast Nowa Ruda - Kryształ Stronie Śląskie 6:0 (1:0)
(11' Ruzicka Martin, 50' Fatianov Oleksii, 55', 77' Soumar Lukas, 79' Mika Krzysztof, 86' Polak Ernest)
(15:00) Victoria Tuszyn - Iskra Jaszkowa 3:0 (1:0)
(32' Bohajczuk Karol, 57' Pytel Patryk, 80' Garbacz Tomasz)
(15:00) Pogoń Duszniki-Zdrój - Skałki Stolec 2:4 (1:2)
(15', 63' Lewandowski Piotr - 7' Kuranda Mateusz, 40' Idzi Łukasz, 70' Prokop Mateusz, 89' Molęda Dawid)
(15:00) Zdrój Jedlina-Zdrój - Zjednoczeni Żarów 1:5 (1:2)
(40' Lipiński Rafał - 5' Łagiewka Adam, 13', 80' Sajdak Konrad, 62' Chłopek Grzegorz, 73' Khvostenko Roman)
(15:00) Piławianka Piława Górna - LKS Bystrzyca Górna 0:0
(niedziela)
(15:00) Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Orzeł Lubawka 5:1 (2:0)
(4' Nowak Wojciech, 18', 49', 62' Majewski Arkadiusz, 76' Sopuch Mateusz - 83' Jaszczur Mateusz)

źródło: własne | laczynaspilka.pl