Facebook

1/4 PUCHARU POLSKI OZPN WAŁBRZYCH - 10 października 2018r.

75. Granit Roztoka - Lechia Dzierżoniów 0:5
76. Polonia Stal Świdnica - Orzeł Ząbkowice Śląskie 1:1 k.3:4
77. Zjednoczeni Żarów - Bielawianka Bielawa 4:2
78. Piast Nowa Ruda - Górnik Wałbrzych 0:2

PARY 1/2 PUCHARU POLSKI OZPN WAŁBRZYCH PO KLIKNIĘCIU >> CZYTAJ WIĘCEJ <<

(IX KOLEJKA SENIORA, 06.10.2018, 16:00)
Grom Witków - Kryształ Stronie Śląskie 2:1 (1:0)
Bramki: (1:0) 16' Kloc Przemysław, (2:0) 55' Kloc Przemysław, (2:1) 58' Poświstajło Mateusz
Żółte kartki: Cegielski Marcin, Turzański Maciej, Krzysztań Jakub (Grom) oraz Kowalewski Mariusz, Haydon Tomasz, Poświstajło Mateusz, Dędys Jarosław (Kryształ)
Grom: Ludwig, Cegielski M., Solarz, Piech, Krzysztań, Kloc Sz., Zyl (90'+1 Chodurek), Turzański, Smutek, Cegielski Ł. (58' Kusio), Kloc P. (88' Żołnierek)
Kryształ: Bajrak K., Adamczyk, Bajrak M. (64' Głuszczyński), Dędys, Haydon, Kowalewski, Lasota, Majcher, Niewiadomy (46' Poświstajło), Woś

Klasyfikacja o koronę Króla Strzelców w wałbrzyskiej Klasie Okręgowej w zakładce SENIORZY --> Klasyfikacja strzelców

Pozostałe mecze w wałbrzyskiej Klasie Okręgowej:
(sobota)
(16:00) Granit Roztoka - Zamek Kamieniec Ząbkowicki 1:0 (0:0)
(78' Bałut Marcin)
(16:00) Piławianka Piława Górna - Skałki Stolec 1:0 (0:0)
(70' Briziński Adam)
(16:00) Zdrój Jedlina-Zdrój - Pogoń Pieszyce 0:2 (0:1)
(34' Stańko Jakub, 77' Kołt Daniel)
(16:00) Victoria Tuszyn - MKS Szczawno-Zdrój 4:3 (3:2)
(27' Aldeir Cirienu Andrade Silva, 30' Kret Sylwester, 40' Podleśny Marek, 90'+1 Kucharski Paweł - 21', 81' Olejnik Damian, 60' Mordal Radosław)
(niedziela)
(16:00) Sparta Ziębice - Karolina Jaworzyna Śląska 1:2 (0:1)
(64' Mazur Paweł - 25' Hołyszewski Maksymilian, 80' Sadowski Patrick)
(16:00) Górnik Boguszów-Gorce - Venus Nowice 1:1 (1:0)
(16' Maliszewski Jarosław - 49' Lisowski Filip)
(16:00) LKS Bystrzyca Górna - Włókniarz Kudowa-Zdrój 5:1 (2:0)
(5', 70' Klemiński Eryk, 8', 52' Glauton Santos de Oliveira, 74' Alisson Da Siva Torete - 88' Luis Henrique Sena de Souza)

źródło: własne | laczynaspilka.pl

(VIII KOLEJKA SENIORA, 29.09.2018, 16:00)
Skałki Stolec - Grom Witków 2:3 (1:1)
Bramki: (1:0) 20' Dominik Kacper, (1:1) 32' Cegielski Łukasz, (2:1) 50' Prokop Mateusz, (2:2) 61' Cegielski Łukasz, (2:3) 69' Cegielski Łukasz
Żółta kartka: Głowak Łukasz (Skałki)
Skałki: Dominik (46' Kozłowski), Faron, Galik, Głowak (84' Mendak), Iwanicki (85' Jóźwiszyn), Kijak (84' Soboniak), Klim, Kot, Kupiec, Prokop (65' Sidor), Wiśniewski (72' Piotrowski)
Grom: Ludwig, Solarz, Piech, Zyl (67' Chodurek), Cegielski M., Krzysztań, Turzański, Madziała, Kloc Sz., Kloc P., Cegielski Ł. (85' Prorok)

Klasyfikacja o koronę Króla Strzelców w wałbrzyskiej Klasie Okręgowej w zakładce SENIORZY --> Klasyfikacja strzelców

Pozostałe mecze w wałbrzyskiej Klasie Okręgowej:
(sobota)
(16:00) Pogoń Pieszyce - Piławianka Piława Górna 3:0 (2:0)
(4' Rzepski Bartosz, 8' Gorząd Sławomir, 65' Jasiński Adrian)
(16:00) MKS Szczawno-Zdrój - Granit Roztoka 0:3 (0:1)
(13', 71' Danaj Damian, 79' Kulasa Wojciech)
(16:00) Venus Nowice - Victoria Tuszyn 1:1 (1:1)
(16' Krzykalski Adrian - 37' Kret Sylwester)
(16:00) Karolina Jaworzyna Śląska - Górnik Boguszów-Gorce 0:2 (0:0)
(89', 90'+2 Maliszewski Jarosław)
(niedziela)
(15:00) Włókniarz Kudowa-Zdrój - Sparta Ziębice 3:0 (0:0)
(70' Dudek Fabian, 77' Drąg Bogdan, 89' Sena de Souza Luis Henrique)
(16:00) Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Zdrój Jedlina-Zdrój 7:2 (3:0)
(3', 31', 78' Satanowski Piotr, 21' Ścigaj Łukasz, 66' Chamerski Dawid, 74' Majewski Arkadiusz, 82' Zalewski Karol - 59' Baczyński Artur, 76' Rzeszót Bartosz)
(16:00) Kryształ Stronie Śląskie - LKS Bystrzyca Górna 0:0

źródło: własne | regiowyniki.pl