Facebook

(V. KOLEJKA SENIORA, 08.09.2018, 17:00)
Grom Witków - Granit Roztoka 0:3 (0:1)
Bramki: (0:1) 10' Wojdyła Paweł, (0:2) 64' Litus Marcin, (0:3) 83’ Danaj Damian
Żółte kartki: Kloc Szymon (Grom) oraz Orda Kamil, Radom Dawid (Granit)
Grom: Ludwig, Solarz, Piech, Cegielski M., Żołnierek, Turzański, Madziała (90' Prorok), Kloc Sz., Smutek, Cegielski Ł. (85' Krzysztań), Kloc P. (75' Chodurek)
Granit: Kretkowski, Witka (58' Litus), Bałut (88' Reczyński), Danaj (86' Kołodyński), Diduszko (82' Pyda), Jędryka, Kulasa, Orda, Pluta, Uhornicki (84' Szpilewski), Wojdyła (61' Radom)

Klasyfikacja o koronę Króla Strzelców w wałbrzyskiej Klasie Okręgowej w zakładce SENIORZY --> Klasyfikacja strzelców

Pozostałe mecze w wałbrzyskiej Klasie Okręgowej:
(sobota)
(17:00) Victoria Tuszyn - Kryształ Stronie Śląskie 2:2 (1:1)
(31' Błaszczyk Bartłomiej, 75' Bohajczuk Karol - 40' Dędys Jarosław-k., 72' Głuszczyński Wojciech)
(17:00) Venus Nowice - Włókniarz Kudowa-Zdrój 1:3 (1:2)
(28' Zdanowicz Marcin - 10', 65' Myrdacz Paweł, 43' Gorczyński Mateusz)
(17:00) Piławianka Piława Górna - Zdrój Jedlina-Zdrój 3:2 (2:2)
(11' Lechocki Konrad, 21', 90'+6 Sienicki Michał - 26' Lipiński Rafał, 39' Samiec Łukasz)
(17:00) Karolina Jaworzyna Śląska - MKS Szczawno-Zdrój 1:0 (0:0)
(63' Sadowski Patrick)
(17:00) Sparta Ziębice - Pogoń Pieszyce 0:1 (0:0)
(60' Korzeniowski Marek)
(niedziela)
(17:00) Górnik Boguszów-Gorce - Skałki Stolec 1:0 (0:0)
(64' Pryk Jarosław)
(17:00) LKS Bystrzyca Górna - Zamek Kamieniec Ząbkowicki 2:2 (0:1)
(47' Żygadło Łukasz, 66' Łysoń Tomasz - 35', 82-k. Majewski Arkadiusz)

źródło: własne | laczynaspilka.pl

    To będzie 31. oficjalne ligowe spotkanie pomiędzy drużynami z Witkowa i Roztoki. W sobotę, na boisko biało-niebieskich przyjeżdża drużyna Granitu by powalczyć o kolejne ligowe punkty.
    Historia wyników od 2003 roku pokazuje, że zielono-niebiesko-żółci nie mają łatwo w podświdnickim Witkowie. Od niemal piętnastu lat podopieczni Rafała Podfigórnego są niemal bezkompromisowi w potyczkach z lokalnym rywalem (sześć zwycięstw Gromu, jeden remis) w bramkach przewyższając aż trzykrotnie! (19:6)
Grom i Granit spotykali się już niejednokrotnie na różnych szczeblach ligowych, choć w Klasie A zdecydowanie najczęściej (13 sezonów). Lecz nie tylko w lidze jedni i drudzy trafiali na siebie a najlepszym przykładem jest fakt, iż w najbliższą środę obie drużyny zagrają ponownie - tym razem mierząc się w Pucharze Polski na poziomie 1/16 OZPN Wałbrzych!
Obecnie podopieczni Kamila Ordy zajmują 6. miejsce (tuż przed Gromem) po dwóch zwycięstwach, jednym remisie i jednej porażce. Co ciekawe wszystkie mecze zostały rozegrane na terenie rywali. Nie inaczej będzie tym razem: Witków, sobota, godzina 17:00. Zapraszam wszystkich bardzo serdecznie!

KLIKNIJ >> CZYTAJ WIĘCEJ << aby zobaczyć całe, historyczne zestawienie meczy z najbliższym rywalem!

(IV. KOLEJKA SENIORA, 01.09.2018, 17:00)
Zdrój Jedlina-Zdrój - Grom Witków 3:3 (3:0)
Bramki: (1:0) 10’ Zasada Paweł, (2:0) 13’ Baczyński Artur, (3:0) 29’ Zasada Paweł, (3:1) 49’ Turzański Maciej, (3:2) 59’ Smutek Jakub-k., (3:3) 70’ Cegielski Łukasz
Żółte kartki: Kawiatkowski Maciej, Baczyński Artur, Kałwak Mateusz (Zdrój) oraz Krzysztań Jakub (Grom)
Zdrój: Trzepak, Pohl, Trojak, Kwiatkowski, Samiec, Lipiński, Zasada (90'+1 Wtulich), Kałwak, Krawczyk (58' Sitko), Baczyński (68' Tłuścik), Rzeszót (85' Maciaszczyk)
Grom: Ludwig, Solarz, Cegielski M., Krzysztań, Turzański, Kusio, Smutek, Madziała, Kloc Sz., Cegielski Ł., Kloc P.

Klasyfikacja o koronę Króla Strzelców w wałbrzyskiej Klasie Okręgowej w zakładce SENIORZY --> Klasyfikacja strzelców

Pozostałe mecze w wałbrzyskiej Klasie Okręgowej:
(sobota)
(11:00) Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Sparta Ziębice 5:1 (2:0)
(25' Kolasa Marcin, 43' Bierut Wojciech, 65' Herdy Robert, 78' Zalewski Karol, 83' Majewski Arkadiusz-k. - 81' Mazur Paweł)
(17:00) MKS Szczawno-Zdrój - Piławianka Piława Górna 2:1 (0:0)
(66' Parzych Damian, 73' Rutkowski Tomasz - 55' Lechocki Konrad)
(17:00) Kryształ Stronie Śląskie - Venus Nowice 3:1 (2:0)
(13' Głuszczyński Wojciech, 17', 60' Poświstajło Mateusz - 62' Wirchniański Mateusz)
(17:00) Pogoń Pieszyce - Górnik Boguszów-Gorce 4:0 (3:0)
(7' Gulik Paweł, 40' Gorząd Sebastian, 43' Morawski Dominik, 55' Korzeniowski Marek)
(17:00) LKS Bystrzyca Górna - Granit Roztoka 0:0
(niedziela)
(17:00) Włókniarz Kudowa-Zdrój - Karolina Jaworzyna Śląska 4:3 (3:2)
(12', 16', 21', 84' Myrdacz Paweł - 17' Lipiecki Krzysztof, 40' Putaj Sebastian, 49' Sadowski Patrick)
(17:00) Skałki Stolec - Victoria Tuszyn 2:2 (2:1)
(1', 28' Idzi Łukasz - 13' Kucharski Paweł, 51' Kaja Daniel)

źródło: własne | laczynaspilka.pl