Facebook

(VII. KOLEJKA SENIORA, 23.09.2017, 12:00)
Piast Nowa Ruda - Grom Witków 5:1 (2:1)
Bramki: (0:1) 4' Smutek Jakub, (1:1) 17' Polak Ernest, (2:1) 20' Kamiński Łukasz, (3:1) 53' Soumar Lukas, (4:1) 78' Kamiński Łukasz, (5:1) 87' Mika Krzysztof
Żółte kartki: Rosoliński Mikołaj, Mika Krzysztof (Piast)
Piast: Niewęgłowski, Rosoliński, Polak, Ruzicka (80' Czarnowski), Bolisęga (70' Radzik), Kęska, Schmidt, Mika, Kołat, Kamiński, Soumar
Grom: Trawka, Solarz, Piech, Cegielski M. (71' Jędrasiewicz), Smutek (79' Chodurek), Kloc Sz., Janiszewski (63' Liszka), Turzański, Madziała (20' Żołnierek) Cegielski Ł., Kloc P.

Klasyfikacja o koronę Króla Strzelców w wałbrzyskiej Klasie Okręgowej w zakładce SENIORZY --> Klasyfikacja strzelców

Pozostałe mecze w wałbrzyskiej Klasie Okręgowej:
(sobota)
(16:00) Victoria Tuszyn - Zjednoczeni Żarów 3:5 (1:2)
(35' Waligóra Oktawian, 57' Pytel Patryk, 76' Shaveddinov Melis - 25' Czoch Bartłomiej, 40' Andrzejewski Mateusz, 62', 77' Goździejewski Krzysztof, 84' Łagiewka Adam)
(16:00) MKS Szczawno-Zdrój - Zdrój Jedlina-Zdrój 1:1 (1:0)
(1' Roszak Bartosz - 90'+4 Chabrowski Bartosz)
(16:00) Pogoń Duszniki-Zdrój - Kryształ Stronie Śląskie 2:4 (0:1)
(73' Wiśniewski Sławomir, 84' Lewandowski Piotr -  29', 81'Poświstajło Marcin, 88' Poświstajło Mateusz, 90'+2 Błachut Szymon)
(16:00) Piławianka Piława Górna - Iskra Jaszkowa 3:0 (3:0)
(2' Sienicki Michał, 39' Więczek Damian, 41' Sienicki Łukasz)
(niedziela)
(16:00) Granit Roztoka - Skałki Stolec 2:3 (1:3)
(38', 86' Orda Kamil - 7' Prokop Mateusz, 22' Kupiec Piotr, 25' Pietrzak Daniel)
(16:00) Orzeł Lubawka - Victoria Świebodzice 3:1 (1:0)
(24' Musiał Krzysztof, 61' Lidwin Radosław, 79' Królak Karol - 71' Yehorov Yehor)
(16:00) Zamek Kamieniec Ząbkowicki - LKS Bystrzyca Górna 1:1 (1:0)
(13' Ścigaj Łukasz - 90'+3 Szewczyk Wojciech)

źródło: własne | laczynaspilka.pl

(1/8 PUCHARU POLSKI OZPN WAŁBRZYCH, 20.09.2017, 16:00)
Grom Witków - AKS Strzegom 0:1 (0:0)
Bramki:
(0:1) 73' AKS
Grom:
Trawka, Solarz, Cegielski M., Smutek, Jędrasiewicz, Żołnierek, Kloc Sz., Kusio, Chodurek (76' Turzański), Janiszewski, Kloc P.

Pozostałe wyniki 1/8 Pucharu Polski na szczeblu OZPN Wałbrzych:
(środa)
17. LKS Bystrzyca Górna (O) - Karolina Jaworzyna Śląska (IV) 0:1
18. Górnik Nowe Miasto Wałbrzych (A) - Polonia Świdnica (IV) 1:5
19. Górnik Boguszów-Gorce (IV) - Górnik Wałbrzych (IV) 1:2
20. Grom Witków (O) - AKS Strzegom (IV) 0:1
21. Skałki Stolec (O) - Lechia Dzierżoniów (III) 1:8
22. Nysa Kłodzko (IV) - Bielawianka Bielawa (IV) 4:2
23. Kryształ Stronie Śląskie (O) - Unia Bardo (IV) (27.09.2017, 16:00) 2:5
24. Orzeł Lubawka (O) - Orzeł Ząbkowice Śląskie (IV) 1:7

1/4 PUCHARU POLSKI OZPN WAŁBRZYCH:

25. Karolina Jaworzyna Śląska (IV) - Polonia Świdnica (IV)
26. Górnik Wałbrzych (IV) - AKS Strzegom (IV)
27. Lechia Dzierżoniów (III) - Nysa Kłodzko (IV)
28. Unia Bardo (IV) - Orzeł Ząbkowice Śląskie (IV)

źródło: własne

(VI. KOLEJKA SENIORA, 16.09.2017, 16:00)
Grom Witków - Piławianka Piława Górna 4:3 (2:2)
Bramki: (0:1) 6' Piech Krzysztof-sam., (0:2) 16' Turzański Maciej-sam., (1:2) 28' Zyl Paweł, (2:2) 38' Kloc Przemysław, (3:2) 83' Kloc Szymon, (3:3) 86' Briziński Adam, (4:3) 90'+1 Turzański Maciej
W 48. minucie Maciej Turzański nie wykorzystał rzutu karnego (przestrzelił nad poprzeczką).
Żółte kartki: Piech Krzysztof (Grom) oraz Więczek Damian, Kobyra Krzysztof (Piławianka)
Grom: Trawka, Solarz, Piech (88' Liszka), Cegielski M., Turzański, Madziała, Kloc Sz. (85' Żołnierek), Zyl (76' Kusio), Smutek, Kloc P. (60' Janiszewski), Cegielski Ł.
Piławianka: Więch, Kobyra, Kucharek, Lechocki, Motyka, Mozer, Sienicki, Sobieszek, Starościk, Więczek, Briziński

Klasyfikacja o koronę Króla Strzelców w wałbrzyskiej Klasie Okręgowej w zakładce SENIORZY --> Klasyfikacja strzelców

Pozostałe mecze w wałbrzyskiej Klasie Okręgowej:
(sobota)
(16:00) Iskra Jaszkowa - Pogoń Duszniki-Zdrój 9:2 (3:0)
(1', 42', 47', 52', 53', 73' Satanowski Piotr, 3' Uroda Mateusz, 54', 89' Matusik Kamil - 61' Maciejczyk Krzysztof, 67' Uznański Dominik)
(16:00) Kryształ Stronie Śląskie - Zamek Kamieniec Ząbkowicki 4:0 (2:0)
(43' Poświstajło Mateusz, 45' Bugajski Dariusz, 67 Śliwa Maciej, 75' Haydon Tomasz)
(16:00) Victoria Świebodzice - MKS Szczawno-Zdrój 1:6 (0:4)
(48' Galasiński Łukasz - 3' Lewandowski Tomasz, 11' Gromniak Błażej, 16' Laskowski Dorian-sam., 35' Łysakowski Marcin, 67' Brzeziński Filip, 88' Łysakowski Marcin)
(16:00) Zdrój Jedlina-Zdrój - Victoria Tuszyn 1:0 (1:0)
(40' Kałwak Mateusz)
(niedziela)
(13:00) LKS Bystrzyca Górna - Granit Roztoka 1:0 (0:0)
(90'+2 Mottel Bartłomiej)
(16:00) Zjednoczeni Żarów - Piast Nowa Ruda 3:0 (2:0)
(18', 45' Sajdak Konrad, 76' Goździejewski Krzysztof)
(16:00) Skałki Stolec - Orzeł Lubawka 5:2 (1:2)
(17' Głowak Łukasz, 51', 53' Kupiec Piotr, 81' Kuranda Mateusz, 87' Pietrzak Daniel - 22', 38' Musiał Krzysztof)

źródło: własne | laczynaspilka.pl