Facebook

(XX. KOLEJKA SENIORA, 15.04.2017, 16:00)
Grom Witków - Pogoń Duszniki-Zdrój 3:1 (2:0)
Bramki: (1:0) 15' Zyl Paweł, (2:0) 21' Kloc Przemysław, (2:1) 59' Kania Emil, (3:1) 89' Kloc Przemsław
Żółte kartki: 40' Cegielski Marcin oraz Wojtaszczyk Kamil, Drozdowski Bartłomiej
Grom: Trawka, Solarz, Piech, Cegielski M., Żołnierek, Smutek (90' Chodurek), Madziała, Turzański, Zyl (78' Kloc Sz.), Kloc P. (90'+3 Krzysztań), Cegielski Ł. (80' Liszka)
Pogoń: Popławski, Maciejczyk, Adamczyk, Jaworski, Banaszewski, Wojtaszczyk, Cieszyński (53' Lewandowski P.), Wiśniewski (79' Lewandowski T.), Łaszewski, Drozdowski, Kania E.

Klasyfikacja strzelców wałbrzyskiej Klasy Okręgowej w zakładce: Menu --> Seniorzy --> Klasyfikacja strzelców

Zdjęcia z meczu w "Galerii" klikając w wynik meczu w menu po prawej stronie (Ostatni mecz)

Pozostałe mecze w wałbrzyskiej Klasie Okręgowej:
(sobota)
(11:00) Iskra Jaszkowa - Nysa Kłodzko 2:2 (0:0)
(74' Matusik Kamil, 76' Uroda Mateusz - 62' Cebulski Paweł, 78' Ayinla Sule)
(16:00) Unia Złoty Stok - Zjednoczeni Żarów 1:6 (0:3)
(70' Miśkiewicz Damian - 13' Kołodziej Mateusz, 33',, 90'+1 Goździejewski Krzysztof, 45', 51' 65' Łagiewka Adam)
(16:00) Piławianka Piława Górna - Zdrój Jedlina-Zdrój 1:3 (0:2)
(67' Sienicki Michał - 22' Kubowicz Robert, 35', 80' Chabrowski Bartosz)
(16:00) Górnik Boguszów-Gorce - MKS Szczawno-Zdrój 2:1 (0:1)
(66', 78' Maliszewski Jarosław - 23' Czechura Tomasz)
(16:00) Orlęta Krosnowice - Zamek Kamieniec Ząbkowicki 1:4 (1:2)
(41' Wiącek Patryk - 28' Postawa Marek, 30', 52' Brzózka Wojciech, 78' Ililov Roman)
(16:00) LKS Bystrzyca Górna - Victoria Tuszyn 0:4 (0:2)
(12' Kuśmierek Paweł, 20', 69' Bochajczuk Karol, 60' Rakoczy Maciej)

Niemczanka Niemcza - LKS Gola Świdnicka (Niemczanka oraz LKS wycofały się z rozgrywek)

źródło: własne | laczynaspilka.pl

(XIX. KOLEJKA SENIORA, 09.04.2017, 16:00)
Zjedoczeni Żarów - Grom Witków 5:0 (2:0)
Bramki:
(1:0) 24' Łagiewka Adam, (2:0) 38' Chrapek Patryk, (3:0) 50' Łagiewka Adam, (4:0) 68' Kołodziej Mateusz, (5:0) 88' Chrapek Patryk
Żółte kartki: Łuczak Mariusz, Szuba Łukasz oraz Bielak Krzysztof
Zjednoczeni: Hruszowiec, Baziak, Chłopek (59' Florczak), Chrapek, Goździejewski (83' Borowiec), Kaczmarczyk, Klimaszewski (67' Łuczak), Kołodziej (72' Khvostenko), Łagiewka, Szuba, Wojnowski
Grom: Bielak, Solarz, Piech, Cegielski M., Żołnierek, Żył, Smutek, Madziała (46' Kloc Sz.), Turzański (75' Janiszewski, 85' Chodurek), Cegielski Ł., Kloc P. (77' Liszka)

Klasyfikacja strzelców wałbrzyskiej Klasy Okręgowej w zakładce: Menu --> Seniorzy --> Klasyfikacja strzelców

Pozostałe mecze w wałbrzyskiej Klasie Okręgowej:
(sobota)
(16:00) Victoria Tuszyn - Orlęta Krosnowice 2:1 (1:0)
(7' Szachniewicz Andrzej-k., 90'+2 Waligóra Oktawian - 62' Pławiak Arkadiusz)
(16:00) MKS Szczawno-Zdrój - LKS Bystrzyca Górna 5:2 (2:2)
(34' Gromniak Błażej, 40' Pyda Wojciech, 46' Koźlak Robert, 63' Olejnik Damian, 83' Czechura Tomasz - 16' Sajdak Konrad, 19' Ciuba Wojciech)
(16:00) Pogoń Duszniki-Zdrój - Górnik Boguszów-Gorce 1:2 (0:0)
(89' Drozdowski Piotr - 52' Klimek Wojciech, 84' Maliszewski Jarosław)
(niedziela)
(16:00) Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Piławianka Piława Górna 3:0 (2:0)
(24', 56' Majewski Arkadiusz, 28' Brzózka Wojciech)
(16:00) Unia Złoty Stok - Nysa Kłodzko 0:6 (0:3)
(8', 78' Sule Ayinla, 37', 48' Tracz Łukasz, 40', 66' Kowalski Kamil)

LKS Gola Świdnicka - Iskra Jaszkowa 0:3 vo. (LKS wycofał się z rozgrywek)
Zdrój Jedlina-Zdrój - Niemczanka Niemcza 3:0 vo. (Niemczanka wycofała się z rozgrywek)

źródło: własne | laczynaspilka.pl

(XVIII. KOLEJKA SENIORA, 01.04.2017, 16:00)
Grom Witków - Górnik Boguszów-Gorce 3:0 (1:0)
Bramki: (1:0) 38' Cegielski Łukasz, (2:0) 60' Zyl Paweł, (3:0) 67' Cegielski Łukasz
Żółte kartki: Żołnierek Tomasz, Trawka Bartosz, Chodurek Bartłomiej oraz Klimek Wojciech, Kois Wojciech, Maliszewski Adrian, Klimek Mateusz
Grom: Trawka, Solarz, Piech, Cegielski M., Żołnierek (84' Chodurek), Kloc Sz. (58' Zyl), Madziała, Turzański, Smutek (83' Bielawski), Kloc P. (75' Liszka), Cegielski Ł. (70' Janiszewski)
Górnik: Jaskółowski, Maliszewski A., Marut, Klimczak W. (46' Rymarowicz), Kois (66' Szczurek), Klimek W. (46' Choiński), Bejnarowicz Z. (87' Ziętek), Bejnarowicz R., Zwolenik (66' Klimek M.), Duś, Kałoń (70' Maliszewski J.)
 
Klasyfikacja strzelców wałbrzyskiej Klasy Okręgowej w zakładce: Menu --> Seniorzy --> Klasyfikacja strzelców

Pozostałe mecze w wałbrzyskiej Klasie Okręgowej:
(sobota)
(16:00) Iskra Jaszkowa - Zdrój Jedlina-Zdrój 0:2 (0:1)
(11' Karkułowski Konrad, 83' Kubowicz Robert)
(16:00) Piławianka Piława Górna - Victoria Tuszyn 1:0 (0:0)
(56' Sienicki Michał)
(16:00) Orlęta Krosnowice - MKS Szczawno-Zdrój 1:0 (1:0)
(35' Pławiak Arkadiusz)
(niedziela)
(16:00) Zjednoczeni Żarów - Nysa Kłodzko 2:1 (0:1)
(70', 71' Łagiewka Adam  - 42' Tracz Łukasz)
(16:00) LKS Bystrzyca Górna - Pogoń Duszniki-Zdrój 2:1 (1:1)
(45' Sajdak Konrad, 71' Niedziałkowski Maksym - 17' Lewandowski Piotr)

Unia Złoty Stok - LKS Gola Świdnicka 3:0 vo. (LKS wycofał się z rozgrywek)
Niemczanka Niemcza - Zamek Kamieniec Ząbkowicki 0:3 vo. (Niemczanka wycofała się z rozgrywek)

źródło: własne | laczynaspilka.pl