Facebook

(XXIII. KOLEJKA SENIORA, 03.05.2017, 16:00)
Iskra Jaszkowa - Grom Witków 5:2 (3:0)
Bramki: (1:0) 3' Juszczyk Mateusz, (2:0) 25' Matusik Kamil, (3:0) 42' Śliwiński Hubert, (3:1) 53' Solarz Jarosław-k., (4:1) 65' Śliwiński Hubert, (4:2) 76' Kloc Szymon, (5:2) 90'+ 4' Śliwiński Hubert-k.
Żółte kartki: Głasek Rafał, Matusik Kamil, Gargała Łukasz (2) oraz Żołnierek Tomasz, Turzański Maciej (2)
Czerwone kartki: 90' Gargała Łukasz oraz Turzański Maciej (za dwie żółte)
Iskra: Brzeziński, Adamczyk, Drobek, Galiński, Gargała, Głasek, Juszczyk, Matusik, Śliwiński, Szpakowicz, Uroda (80' Wcisło)
Grom: Trawka, Solarz, Ceg M., Zyl, Żołnierek, Smutek (85' Chodurek), Madziała (74' Liszka), Kloc Sz. (76' Janiszewski), Turzański, Cegielski Ł., Kloc P.

Klasyfikacja strzelców wałbrzyskiej Klasy Okręgowej w zakładce: Menu --> Seniorzy --> Klasyfikacja strzelców

Pozostałe mecze w wałbrzyskiej Klasie Okręgowej:
(środa)
(16:00) Nysa Kłodzko - Orlęta Krosnowice 8:0 (2:0)
(27', 84', 86' Ayinla Sule, 31', 64', 88' Cybulski Jacek, 58' Bońkowski Adam, 75' Horka Daniel)
(16:00) Victoria Tuszyn - MKS Szczawno-Zdrój 4:1 (0:0)
(61'. 79' Cegiełka Bartłomiej, 68' Błaszczyk Bartłomiej, 74' Aldeir Cirineu Andrade Silva - 47' Gromniak Błażej)
(16:00) Zjednoczeni Żarów - Piławianka Piława Górna 5:1 (3:1)
(16' Szuba Łukasz, 18' Łagiewka Adam, 40' Florczak Tomasz, 68', 69' Kołodziej Mateusz - 38' Sienicki Michał)
(16:00) Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Pogoń Duszniki-Zdrój 4:0 (3:0)
(26' Burczak Piotr, 41' Ililov Roman, 44' Brzózka Wojciech, 79' Sopuch Mateusz)
(17:00) Zdrój Jedlina-Zdrój - Górnik Boguszów-Gorce 5:2 (3:0)
(26' Pohl Vaclav, 34' Kałwak Mateusz, 40', 46' Kubowicz Robert, 62' Piwoński Maciej - 72' Bejnarowicz Ryszard, 89' Choiński Wojciech)

LKS Gola Świdnicka - LKS Bystrzyca Górna 0:3 vo. (LKS wycofał się z rozgrywek)
Unia Złoty Stok - Niemczanka Niemcza 3:0 vo. (Niemczanka wycofała się z rozgrywek)

źródło: własne | laczynaspilka.pl

    Zaplanowany na 29.04.2017 mecz w ramach XXII. kolejki seniora w wałbrzyskiej Klasie Okręgowej pomiędzy Gromem Witków a MKS Szczawno-Zdrój z powodu złych warunków atmosferycznych został odwołany.
    Obie strony wyraziły chęć rozegrania meczu w innym terminie z powodu nie sprzyjających warunków (ciągłe opady deszczu). Prawdopodobny termin rozegrania to 10.05. (środa, godz. 17:00). To nie jedyny przełożony mecz w ramach ligowej kolejki. 10.05.2017 o godzinie 18:00 rozegrane zostaną kolejne dwa mecze przełożone: Górnik Boguszów-Gorce - Zamek Kamieniec Ząbkowicki oraz Piławianka Piława Górna - Nysa Kłodzko.
    W XXIII. kolejce biało-niebiescy wybiorą się do Jaszkowej by zagrać mecz o kolejne ligowe punkty z miejscową Iskrą. Mecz odbędzie sięw środę, 03.05.2017 o godzinie 16:00.

Pozostałe mecze w XXII. kolejce wałbrzyskiej Klasie Okręgowej:
(sobota)
(16:00) Iskra Jaszkowa - Unia Złoty Stok 5:1 (3:0)
(1', 33' Śliwiński Hubert, 38' Juszczyk Mateusz, 52', 57' Uroda Mateusz - 72' Cebula Bartłomiej)
(niedziela)
(16:00) Pogoń Duszniki-Zdrój - Victoria Tuszyn 1:2 (0:1)
(58' Wiśniewski Sławomir - 18' Aldeir Cirineu Andrade Silva, 76' Cegiełka Bartłomiej)
(16:00) LKS Bystrzyca Górna - Zdrój Jedlina-Zdrój 1:3 (1:1)
(34' Niedziałkowski Maksymilian - 39' Chabrowski Bartosz, 69' Samiec Łukasz, 81' Lipiński Rafał)

Orlęta Krosnowice - LKS Gola Świdnicka 3:0 vo. (LKS wycofał się z rozgrywek)
Niemczanka Niemcza - Zjednoczeni Żarów 0:3 vo. (Niemczanka wycofała się z rozgrywek)

źródło: własne | laczynaspilka.pl

(XXI. KOLEJKA SENIORA, 22.04.2017, 16:00)
Unia Złoty Stok - Grom Witków 0:4 (0:2)
Bramki: (0:1) 20' Cegielski Łukasz, (0:2) 37' Madziała Maciej, (0:3) 62' Madziała Maciej, (0:4) 67' Madziała Maciej
Żółte kartki: Markowski Szymon, Cebula Bartłomiej oraz Turzański Maciej
Unia: Andruszko J., Andruszko R., Bień, Brysiak, Cebula (72' Gołuszko), Faron, Jankowski, Markowski, Mazur (73' Ludwiczak), Miśkiewicz, Wysoczański
Grom: Trawka, Solarz, Cegielski M., Piech, Żołnierek, Kloc Sz., Smutek (77' Chodurek), Madziała, Turzański, Cegielski Ł. (81' Krzysztań), Kloc P. (72' Liszka)

Klasyfikacja strzelców wałbrzyskiej Klasy Okręgowej w zakładce: Menu --> Seniorzy --> Klasyfikacja strzelców

Zdjęcia z meczu w "Galerii" klikając w wynik meczu w menu po prawej stronie (Ostatni mecz)

Pozostałe mecze w wałbrzyskiej Klasie Okręgowej:
(sobota)
(16:00) MKS Szczawno-Zdrój - Pogoń Duszniki-Zdrój 2:0 (0:0)
(51' Lewandowski Tomasz, 90'+3 Olejnik Damian)
(16:00) Victoria Tuszyn - Górnik Boguszów-Gorce 3:1 (1:1)
(25' Bohajczuk Adam, 49', 66' Rakoczy Maciej - 10' Duś Kornel)
(17:00) Zdrój Jedlina-Zdrój - Orlęta Krosnowice 7:0 (1:1)
(35' Kubowicz Robert, 47', 65' Chabrowski Bartosz, 70' Kałwak Mateusz, 80' Karkułowski Konrad, 85' Włochowski Ireneusz - 39' Mucha Michał-sam.)
(niedziela)
(16:00) Zjednoczeni Żarów - Iskra Jaszkowa 4:1 (3:0)
(7', 27', 48' Kołodziej Mateusz, 35' Łagiewka Adam - 73' Śliwiński Hubert)
(16:00) Zamek Kamieniec Ząbkowicki - LKS Bystrzyca Górna 1:1 (1:0)
(28' Majewski Arkadiusz - 66' Somala Łukasz)

LKS Gola Świdnicka - Piławianka Piława Górna 0:3 vo. (LKS wycofał się z rozgrywek)
Nysa Kłodzko - Niemczanka Niemcza 3:0 vo. (Niemczanka wycofała się z rozgrywek)

źródło: własne | laczynaspilka.pl