Facebook

(XXV. KOLEJKA SENIORA, 13.05.2017, 17:00)
Niemczanka Niemcza - Grom Witków 0:3 vo. (Niemczanka wycofała się z rozgrywek)

Klasyfikacja strzelców wałbrzyskiej Klasy Okręgowej w zakładce: Menu --> Seniorzy --> Klasyfikacja strzelców

Pozostałe mecze w wałbrzyskiej Klasie Okręgowej:
(sobota)
(17:00) Iskra Jaszkowa - Piławianka Piłąwa Górna 1:2 (0:1)
(90'+2 Wcisło Tomasz - 44' Sienicki Łukasz, 81' Sobieszek Adrian)
(17:00) Nysa Kłodzko - Górnik Boguszów-Gorce 4:1 (2:1)
(24' Tracz Łukasz, 27' Ayinla Sule, 63' Jaskółowski Marcin-sam., 89' Cebulski Jacek - 29' Bejnarowicz Ryszard)
(17:00) Zjedoczeni Żarów - LKS Bystrzyca Górna 1:0 (1:0)
(41' Goździejewski Krzysztof)
(17:00) Zdrój Jedlina-Zdrój - MKS Szczawno-Zdrój 3:3 (0:1)
(57' Kubowicz Robert, 67', 71' Chabrowski Bartosz - 29' Gromniak Błażej, 58', 70' Olejnik Damian)
(niedziela)
(17:00) Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Victoria Tuszyn 0:1 (0:0)
(60' Cegiełka Bartłomiej)
(17:00) Unia Złoty Stok - Orlęta Krosnowice 1:0 (0:0)
(88' Brysiak Rafał)

Pogoń Duszniki-Zdrój - LKS Gola Świdnicka 3:0 vo. (LKS wycofał się z rozgrywek)

źródło: własne | laczynaspilka.pl

    Dziś, tj. 10.05.2017 o godzinie 18:00 na boiska wybiegły cztery drużyny wałbrzyskiej Klasy Okręgowej by rozegrać zaległe spotkania z XXII. kolejki.
    Grom mecz z MKS Szczawno-Zdrój rozegra już 17.05.2017 o godz. 17:00.

Mecze w wałbrzyskiej Klasie Okręgowej:
(środa)
(18:00) Piławianka Piława Górna - Nysa Kłodzko 0:0
(18:00) Górnik Boguszów-Groce - Zamek Kamieniec Ząbkowicki 1:0 (1:0)
(45' Bejnarowicz Ryszard)

---

    Również dziś odbył się finał Pucharu Polski na szczeblu OZPN Wałbrzych pomiędzy Victorią Tuszyn a Górnikiem Wałbrzych.
    W spotkaniu rozgrywanym na bocznym boisku Górnika, Victoria Tuszyn sprawiła sporą niespodziankę wygrywając z III ligowcem 2:1! Bramki dla Victorii zdobyli Aldeir i Bohajczuk.
Gratulujemy!

źródło: własne

(XXIV. KOLEJKA SENIORA, 06.05.2017, 17:00)
Grom Witków - Victoria Tuszyn 2:3 (1:1)
Bramki: (0:1) 20' Aldeir Cirineu Andrade Silva, (1:1) 26' Smutek Jakub, (1:2) 53' Cegielski Łukasz-sam., (2:2) 66' Turzański Maciej, (2:3) 78' Aldeir Cirineu Andrade Silva
Grom: Trawka, Cegielski Ł., Cegielski M., Piech, Żołnierek, Madziała (85' Chodurek), Turzański, Smutek, Zyl, Liszka (73' Kloc Sz.), Kloc P.
Victoria:
Kowalczyk, Błaszczyk (70' Grzywiński), Bohajczuk, Cegiełka, Andrade Silva (83' Rorat), Gawryszewski (63' Pytel), Kuśmierek, Podleśny, Rakoczy, Szachniewicz, Waligóra (51' Kaja)

Klasyfikacja strzelców wałbrzyskiej Klasy Okręgowej w zakładce: Menu --> Seniorzy --> Klasyfikacja strzelców

Pozostałe mecze w wałbrzyskiej Klasie Okręgowej:
(sobota)
(17:00) MKS Szczawno-Zdrój - Zamek Kamieniec Ząbkowicki 1:5 (1:1)
(30' Koźlak Robert - 3' Postawa Marek, 53', 64' Sopuch Mateusz, 80' Majewski Arkadiusz, 83' Bierut Wojciech)
(17:00) Orlęta Krosnowice - Zjednoczeni Żarów 0:5 (0:3)
(19', 80' Klimaszewski Michał, 23' Kołodziej Mateusz, 43', 68' Goździejewski Krzysztof)
(17:00) Pogoń Duszniki-Zdrój - Zdrój Jedlina-Zdrój 1:1 (1:0)
(27' Samiec Łukasz-sam. - 90'+3 Włochowski Ireneusz)
(17:00) Piławianka Piława Górna - Unia Złoty Stok 0:0
(niedziela)
(17:00) LKS Bystrzyca Górna - Nysa Kłodzko 2:5 (0:1)
(67', 80' Ryś Sebastian - 17' Konowalczyk Krzysztof, 48' Cebulski Jacek, 50' Łazarowicz Mikołaj, 81' Ayinla Sule, 90' Bońkowski Adam)

Górnik Boguszów-Gorce - LKS Gola Świdnicka 3:0 vo. (LKS wycofał się z rozgrywek)
Niemczanka Niemcza - Iskra Jaszkowa 0:3 vo. (Niemczanka wycofała się z rozgrywek)

źródło: własne | laczynaspilka.pl