Facebook

1/16 PUCHARU POLSKI OZPN WAŁBRZYCH (06.09. lub 13.09.2017, 16:30):

1. LKS Bystrzyca Górna (O) - Zdrój Jedlina-Zdrój (O) 0:0 k.5:4
2. Roztocznik (A) - Karolina Jaworzyna Śląska (IV) 0:4
3. Czarni Wałbrzych (A) - Polonia Świdnica (IV) 0:9
4. Górnik Nowe Miasto Wałbrzych (A) - Victoria Świebodzice (O) 0:0 k. 8:7
5. PUO Wiśniowa (A) - Górnik Boguszów-Gorce (IV) 4:7
6. MKS Szczawno-Zdrój (O)- Górnik Wałbrzych (IV) 1:6
7. Grom Witków (O) - Zjednoczeni Żarów (O) 4:2
8. Granit Roztoka (O) - AKS Strzegom (IV) 1:5
9. Piławianka Piława Górna (O) - Lechia Dzierżoniów (III) 1:6
10. Skałki Stolec (O) - Piast Nowa Ruda (O) 2:2 k. 6:5
11. Pogoń Duszniki-Zdrój (O) - Nysa Kłodzko (IV) 0:6
12. Iskra Jaszkowa (O) - Bielawianka Bielawa (IV) 0:5
13. Kryształ Stronie Śląskie (O) - Victoria Tuszyn (O) 13.09. godz. 16:30 4:1
14. ATS Wojbórz (A) - Unia Bardo (IV) 2:9
15. Ślęza Ciepłowody (A) - Orzeł Ząbkowice Śląskie (IV) 13.09. godz. 16:30 1:5
16. Orzeł Lubawka (O) - Zamek Kamieniec Ząbkowicki (O)

1/8 PUCHARU POLSKI OZPN WAŁBRZYCH (20.09.2017, 16:00):

17. LKS Bystrzyca Górna (O) - Karolina Jaworzyna Śląska (IV) 0:1
18. Górnik Nowe Miasto Wałbrzych (A) - Polonia Świdnica (IV) 1:5
19. Górnik Boguszów-Gorce (IV) - Górnik Wałbrzych (IV) 1:2
20. Grom Witków (O) - AKS Strzegom (IV) 0:1
21. Skałki Stolec (O) - Lechia Dzierżoniów (III) 1:8
22. Nysa Kłodzko (IV) - Bielawianka Bielawa (IV) 4:2
23. Kryształ Stronie Śląskie (O) - Unia Bardo (IV) (27.09.2017, 16:00) 2:5
24. Orzeł Lubawka (O) - Orzeł Ząbkowice Śląskie (IV) 1:7

1/4 PUCHARU POLSKI OZPN WAŁBRZYCH:

25. Karolina Jaworzyna Śląska (IV) - Polonia Świdnica (IV) 0:4
26. AKS Strzegom (IV) - Górnik Wałbrzych (IV) 1:1, k.3:4
27. Nysa Kłodzko (IV) - Lechia Dzierżoniów (III) 3:5
28. Orzeł Ząbkowice Śląskie (IV) - Unia Bardo (IV) 1:1, k.3:1

1/2 PUCHARU POLSKI OZPN WAŁBRZYCH:

29. Polonia Świdnica (IV) - Górnik Wałbrzych (IV)
30. Orzeł Ząbkowice Śląskie (IV) - Lechia Dzierżoniów (III)

FINAŁ PUCHARU POLSKI OZPN WAŁBRZYCH:

Zwycięzca meczu 29 - Zwycięzca meczu 30

źródło: własne | OZPN Wałbrzych

KLASYFIKACJA STRZELCÓW WAŁBRZYSKIEJ KLASY „O” SENIORÓW PO 15. KOLEJCE:

19 bramek - Poświstajło Mateusz (Kryształ)

14 bramek - Chabrowski Bartosz (Zdrój),

13 bramek - Musiał Krzysztof (Orzeł), Satanowski Piotr (Iskra), Sienicki Michał (Piławianka)

11 bramek - Kamiński Łukasz (Piast), Poświstajło Marcin (Kryształ)

10 bramek - Sajdak Konrad (Zjednoczeni)

9 bramek - Haydon Tomasz (Kryształ)

8 bramek - Danaj Damian (Granit), Kupiec Piotr (Skałki)

7 bramek - , Goździejewski Krzysztof (Zjednoczeni), Majewski Arkadiusz (Zamek), Matusik Kamil (Iskra), Mieszkalski Dariusz (Zamek), Osicki Artur (Piast)

6 bramek - Gromniak Błażej (MKS), Kloc Przemysław (Grom), Mika Krzysztof (Piast), Somala Łukasz (LKS), Soumar Lukas (Piast)

5 bramek - Adamowicz Jacek (Orzeł), Andrzejewski Mateusz (Zjednoczeni), Bereziński Filip (MKS), Bezegłów Kamil (LKS), Bohajczuk Karol (Tuszyn), Cegiełka Bartłomiej (Tuszyn), Fatianov Oleksii (Piast), Juszczyk Mateusz (Iskra), Karkułowski Konrad (Zdrój), Łagiewka Adam (Zjednoczeni), Orda Kamil (Granit), Prokop Mateusz (Skałki), Szewczyk Wojciech (LKS), Zyl Paweł (Grom)

4 bramki - Błachut Szymon (Kryształ), Garbacz Tomasz (Tuszyn), Głowak Łukasz (Skałki), Idzi Łukasz (Skałki), Janiszewski Michał (Grom), Lewandowski Piotr (Pogoń), Lipiński Rafał (Zdrój), Łysakowski Marcin (MKS), Madziała Maciej (Grom)

3 bramki - Bałut Marcin (Victoria), Borowiec Daniel (Victoria), Drozdowski Bartosz (Pogoń), Gumpert Bartosz (Kryształ), Kuranda Mateusz (Skałki), Kuśmierek Paweł (Tuszyn), Lechocki Konrad (Piławianka), Lewandowski Tomasz (MKS), Makarewicz Wojciech (LKS), Molęda Dawid (Skałki), Polak Ernest (Piast), Poświstajło Michał (Kryształ), Pytel Patryk (Tuszyn), Ryś Sebastian (LKS), Shaveddinov Melis (Tuszyn), Sienkiewicz Kamil (Zamek), Skorek Jakub (Zjednoczeni), Smutek Jakub (Grom), Sopuch Mateusz (Zamek), Szpakowicz Łukasz (Iskra), Waligóra Oktawian (Tuszyn), Wojnowski Radosław (Zjednoczeni)

2 bramki - Błaszczyk Bartłomiej (Tuszyn), Briziński Adam (Piławianka), Cegielski Łukasz (Grom), Chamerski Wiktor (Zamek), Chłopek Grzegorz (Zjednoczeni), Czechura Tomasz (MKS), Czoch Bartłomiej (Zjednoczeni), Faron Mateusz (Skałki), Galasiński Łukasz (Victoria), Grzęda Wojciech (Granit), Horodecki Tomasz (Granit), Kęska Dawid (Piast), Khvostenko Roman (Zjednoczeni), Kmieciak Kamil (Victoria), Kolasa Marcin (Zamek), Korościk Michał (MKS), Kulasa Wojciech (Granit), Michnicki Marcin (Zdrój), Motyka Tomasz (Piławianka), Osicki Artur (Piast), Pietrzak Daniel (Skałki), Szewczyk Krzysztof (LKS), Tysiak Marco (Pogoń), Uroda Mateusz (Iskra), Więczek Damian (Piławianka), Yehorov Yehor (Victoria)

1 bramka - Aleksiuk Mateusz (Granit), Bajrak Mateusz (Kryształ), Baziak Mariusz (Zjednoczeni), Bobrecki Bartosz (Zjednoczeni), Borgoń Tomasz (Victoria), Bób Kamil (Tuszyn), Bugajski Dariusz (Kryształ), Burczak Krystian (Zamek), Cegielski Marcin (Grom), Chołuj Mateusz (Zamek), Cupiał Krzysztof (Skałki), Cwanek Michał (Skałki), Czarnowski Krzysztof (Piast), Diduszko Tomasz (Granit), Gandera Daniel (Victoria), Gargała Łukasz (Iskra), Iwanicki Damian (Skałki), Jakóbek Jacek (Pogoń), Jaszczur Mateusz (Orzeł), Jernutowski Łukasz (Zjednoczeni), Jędryka Tomasz (Granit), Kaleta Przemysław (Piławianka), Kałwak Mateusz (Zdrój), Kania Emil (Pogoń), Kaziuk Kacper (Kryształ), Kloc Szymon (Grom), Królak Karol (Orzeł), Laskowski Dorian (Victoria), Laszewski Karol (Pogoń), Lidwin Radosław (Orzeł), Liszka Łukasz (Grom), Maciejczyk Krzysztof (Pogoń), Majerski Michał (Orzeł), Meuszyński Michał (Orzeł), Mottel Barłomiej (LKS), Mordal Radosław (MKS), Nowak Wojciech (Zamek), Pindel Jakub (LKS), Podleśny Marek (Tuszyn), Roszak Bartosz (MKS), Ruzicka Martin (Piast), Samiec Łukasz (Zdrój), Sarkowicz Seweryn (Piast), Sienicki Łukasz (Piławianka), Sikora Bartosz (Tuszyn), Skarbiński Marcin (Pogoń), Smolarski Daniel (Piławianka), Szachniewicz Andrzej (Tuszyn), Ścigaj Łukasz (Zamek), Śliwa Maciej (Kryształ), Śliwiński Hubert (Iskra), Trojak Mateusz (Zdrój), Turzański Maciej (Grom), Urban Przemysław (LKS), Uznański Dominik (Pogoń), Więch Andrzej (Piławianka), Wiśniewski Sławomir (Pogoń), Wojdyła Paweł (Granit), Zasada Paweł (Zdrój)

Bramki samobójcze:

1 - Burczak Krystian (Zamek), Haydon Tomasz (Kryształ), Kolasa Marcin (Zamek), Kowalewski Przemysław (Kryształ), Laskowski Dorian (Victoria), Piech Krzysztof (Grom), Pindel Jakub (LKS), Starościk Kacper (Piławianka), Turzański Maciej (Grom)

Opracowanie: Sebastian Zawalnicki
Źródło: własne | laczynaspilka.pl

    Znamy już pary 1/16 Pucharu Polski na szczeblu OZPN Wałbrzych, które zostały rozlosowane dziś o godzinie 15:00 w siedzibie związku w Wałbrzychu.
    Grom Witków w pierwszym meczu zagra z lokalnym rywalem, Zjednoczonymi Żarów. Jeśli uda się przebrnąć przez pierwszą rundę to już w 1/8 Grom może trafić na zwycięzcę spotkania Granit Roztoka - AKS Strzegom.
    Pierwsze mecze odbędą się 6 września bądź 13 września 2017 o godzinie 16:30.

PARY 1/16 PUCHARU POLSKI OZPN WAŁBRZYCH (06.09.2017 lub 13.06.2017, 16:30):
1. LKS Bystrzyca Górna (O) - Zdrój Jedlina-Zdrój (O)
2. PPN Świdnica 2 - Karolina Jaworzyna Śląska (IV)
3. Czarni Wałbrzych (A) - Polonia Świdnica (IV)
4. Górnik Nowe Miasto (A) - Victoria Świebodzice (O)
5. PPN Świdnica 1 - Górnik Boguszów-Gorce (IV)
6. MKS Szczawno-Zdrój (O)- Górnik Wałbrzych (IV)
7. Grom Witków (O) - Zjednoczeni Żarów (O)
8. Granit Roztoka (O) - AKS Strzegom (IV)
9. Piławianka Piława Górna (O) - Lechia Dzierżoniów (III)
10. Skałki Stolec (O) - Piast Nowa Ruda (O)
11. Pogoń Duszniki-Zdrój (O) - Nysa Kłodzko (IV)
12. Iskra Jaszkowa (O) - Bielawianka Bielawa (IV)
13. Kryształ Stronie Śląskie (O) - Victoria Tuszyn (O)
14. ATS Wojbórz (A) - Unia Bardo (IV)
15. Ślęza Ciepłowody (A) - Orzeł Ząbkowice Śląskie (IV)
16. Orzeł Lubawka (O) - Zamek Kamieniec Ząbkowicki (O)

źródło: OZPN Wałbrzych