Facebook

(XXX. KOLEJKA SENIORA, 15.06.2017, 17:00)
Grom Witków - LKS Gola Świdnicka 3:0 vo. (LKS wycofał się z rozgrywek)

Klasyfikacja strzelców wałbrzyskiej Klasy Okręgowej w zakładce: Menu --> Seniorzy --> Klasyfikacja strzelców

Pozostałe mecze w wałbrzyskiej Klasie Okręgowej:
(czwartek)
(14:00) MKS Szczawno-Zdrój - Iskra Jaszkowa 1:3 (1:0)
(25' Łysakowski Marcin - 66' Matusik Kamil, 83' Drobek Jarosław, 90'+2 Śliwiński Hubert)
(17:00) Victoria Tuszyn - Unia Złoty Stok 10:0 (5:0)
(2', 5' Bohajczuk Karol, 15', 40' Waligóra Oktawian, 18' Cegiełka Bartłomiej, 55', 60' Gawryszewski Marcin, 70', 75', 80' Andrade Silva Aldeir Cirineu)
(17:00) Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Zjednoczeni Żarów 5:2 (3:1)
(12', 38', 62' Majewski Arkadiusz, 23', 77' Sienkiewicz Kamil - 48' Goździejewski Krzysztof, 90'+2 Florczak Tomasz)
(17:00) Górnik Boguszów-Gorce - Piławianka Piława Górna 3:1 (0:1)
(69' Stawiarz Kacper-sam., 82' Klimek Przemysław, 89' Maliszewski Jarosław - 19' Sienicki Michał)
(17:00) Zdrój Jedlina-Zdrój - Nysa Kłodzko 2:1 (1:0)
(30', 89' Chabrowski Bartosz - 60' Tracz Łukasz)
(17:00) LKS Bystrzyca Górna - Orlęta Krosnowice 3:0
()

Pogoń Duszniki-Zdrój - Niemczanka Niemcza 3:0 vo. (Niemczanka wycofała się z rozgrywek)

źródło: własne | laczynaspilka.pl

(XXIX. KOLEJKA SENIORA, 11.06.2017, 17:00)
Orlęta Krosnowice - Grom Witków 2:8 (0:4)
Bramki: (0:1) 8' Janiszewski Michał, (0:2) 19' Kloc Przemysław, (0:3) 24' Cegielski Łukasz, (0:4) 29' Cegielski Marcin, (0:5) 60' Kloc Przemysław, (0:6) 65' Trawka Bartosz-k., (1:6) 67' Pławiak Arkadiusz, (2:6) 72' Pławiak Arkadiusz, (2:7) 81' Cegielski Łukasz, (2:8) 85' Krzysztań Jakub
Orlęta: Jóźwiak, Gwiżdż, Lachowicz, Mrozek, Mucha, Pławiak, Radziszewski, Rudnicki (60' Lachowicz), Tomera, Wiącek, Wojtaszek
Grom: Trawka, Solarz, Smutek, Cegielski M., Turzański, Madziała, Chodurek, Zyl, Cegielski Ł., Janiszewski (46' Krzysztań), Kloc P. (75' Piech)

Klasyfikacja strzelców wałbrzyskiej Klasy Okręgowej w zakładce: Menu --> Seniorzy --> Klasyfikacja strzelców

Pozostałe mecze w wałbrzyskiej Klasie Okręgowej:
(sobota)
(17:00) Nysa Kłodzko - Zamek Kamieniec Ząbkowicki 5:0 (2:0)
(20' Pierzchalski Tomasz, 35', 55' Kowalski Kamil, 87' Deryło Mariusz-sam., 90'+1 Horka Daniel)
(niedziela)
(17:00) Iskra Jaszkowa - Pogoń Duszniki-Zdrój 8:3 (2:1)
(26', 81', 87', 90'+1 Śliwiński Hubert, 38', 71' Matusik Kamil, 50', 79' Gargała Łukasz - 2' Ciszyński Adrian, 58', 90' Jakóbek Jacek)
(17:00) Unia Złoty Stok - MKS Szczawno-Zdrój 0:2 (0:1)
(22' Szkudlarek Patryk, 54' Lewandowski Tomasz)
(17:00) Zjednoczeni Żarów - Victoria Tuszyn 3:2 (2:2)
(10' Łagiewka Adam, 45'+2, 57' Kołodziej Mateusz - 8' Rakoczy Maciej, 41' Aldeir Cirineu Andrade Silva)
(17:00) Piławianka Piłąwa Górna - LKS Bystrzyca Górna 2:1 (1:0)
(21' Więczek Damian, 49' Sienicki Michał - 71' Ponulak Michał)

LKS Gola Świdnicka - Zdrój Jedlina-Zdrój 0:3 vo. (LKS wycofał się z rozgrywek)
Niemczanka Niemcza - Górnik Boguszów-Gorce 0:3 vo. (Niemczanka wycofała się z rozgrywek)

źródło: własne| laczynaspilka.pl

(XXVIII. KOLEJKA SENIORA, 03.06.2017, 17:00)
Grom Witków - Zdrój Jedlina-Zdrój 3:0 (1:0)
Bramki: (1:0) 33' Smutek Jakub, (2:0) 67' Kloc Przemysław, (3:0) 83' Kloc Przemysław
Żółte kartki: Solarz Jarosław oraz Chabrowski Bartosz, Zasada Paweł, Dudek Dominik
Grom: Trawka, Solarz, Cegielski M., Smutek, Turzański, Madziała, Kloc Sz. (75' Chodurek), Zyl (87' Piech), Cegielski Ł., Liszka (46' Janiszewski), Kloc P. (90' Mlak I.)
Zdrój: Wtulich, Kałwak, Kwiatkowski, Dudek, Samiec, Zasada, Pohl, Lipiński (75' Włochowski), Piwoński (46' Chołuj), Kraus, Chabrowski

Klasyfikacja strzelców wałbrzyskiej Klasy Okręgowej w zakładce: Menu --> Seniorzy --> Klasyfikacja strzelców

Pozostałe mecze w wałbrzyskiej Klasie Okręgowej:
(sobota)
(17:00) Victoria Tuszyn - Nysa Kłodzko 4:2 (3:0)
(21' Silva Aldeir, 40' Błaszczyk Bartłomiej, 45'+3' Waligóra Oktawian, 83' Pytel Patryk - 63', 67' Aiynla Sule)
(17:00) MKS Szczawno-Zdrój - Zjednoczeni Żarów 2:5 (1:3)
(44' Gromniak Błażej, 55' Czechura Tomasz - 3', 22' Goździejewski Krzysztof, 32', 77' Kołodziej Mateusz, 90' Łagiewka Adam)
(17:00) Orlęta Krosnowice - Piławianka Piława Górna 1:4 (0:1)
(60' Pławiak Arkadiusz - 12' Więczek Damian, 57' Motyka Tomasz, 65', 83' Sienicki Michał)
(17:00) Pogoń Duszniki-Zdrój - Unia Złoty Stok 1:3 (0:0)
(89' Tysiak Marco - 51' Miśkiewicz Damian, 75', 84' Kliś Marcel)
(niedziela)
(17:00) Górnik Boguszów-Gorce - Iskra Jaszkowa 2:1 (0:0)
(56' Kałoń Piotr, 83' Podgórski Łukasz - 59' Uroda Mateusz)

Zamek Kamieniec Ząbkowicki - LKS Gola Świdnicka 3:0 vo. (LKS wycofał się z rozgrywek)
LKS Bystrzyca Górna - Niemczanka Niemcza 3:0 vo. (Niemczanka wycofała się z rozgrywek)

źródło: własne| laczynaspilka.pl