Facebook

KLASYFIKACJA STRZELCÓW WAŁBRZYSKIEJ KLASY „O” SENIORÓW PO 9. KOLEJCE:

10 bramek - Sajdak Konrad (Zjednoczeni)

8 bramek - Chabrowski Bartosz (Zdrój), Musiał Krzysztof (Orzeł), Poświstajło Mateusz (Kryształ)

7 bramek - Poświstajło Marcin (Kryształ), Sienicki Michał (Piławianka)

6 bramek - Kamiński Łukasz (Piast), Kupiec Piotr (Skałki)

5 bramek - Danaj Damian (Granit), Goździejewski Krzysztof (Zjednoczeni), Karkułowski Konrad (Zdrój), Satanowski Piotr (Iskra), Somala Łukasz (LKS), Soumar Lukas (Piast)

4 bramki - Adamowicz Jacek (Orzeł), Andrzejewski Mateusz (Zjednoczeni), Brzeziński Filip (MKS), Gromniak Błażej (MKS), Lewandowski Piotr (Pogoń), Łagiewka Adam (Zjednoczeni), Mieszkalski Dariusz (Zamek), Prokop Mateusz (Skałki), Orda Kamil (Granit)

3 bramki - Błachut Szymon (Kryształ), Głowak Łukasz (Skałki), Gumpert Bartosz (Kryształ), Haydon Tomasz (Kryształ), Juszczyk Mateusz (Iskra), Kuranda Mateusz (Skałki), Lipiński Rafał (Zdrój), Łysakowski Marcin (MKS), Madziała Maciej (Grom), Majewski Arkadiusz (Zamek), Matusik Kamil (Iskra), Mika Krzysztof (Piast), Molęda Dawid (Skałki), Osicki Artur (Piast), Shaveddinov Melis (Tuszyn), Sienkiewicz Kamil (Zamek), Smutek Jakub (Grom), Sopuch Mateusz (Zamek), Szewczyk Wojciech (LKS), Waligóra Oktawian (Tuszyn), Zyl Paweł (Grom)

2 bramki - Cegielski Łukasz (Grom), Cegiełka Bartłomiej (Tuszyn), Czechura Tomasz (MKS), Czoch Bartłomiej (Zjednoczeni), Fatianov Oleksii (Piast), Galasiński Łukasz (Victoria), Garbacz Tomasz (Tuszyn), Grzęda Wojciech (Granit), Janiszewski Michał (Grom), Kęska Dawid (Piast), Kloc Przemysław (Grom), Makarewicz Wojciech (LKS), Michnicki Marcin (Zdrój), Motyka Tomasz (Piławianka), Osicki Artur (Piast), Pietrzak Daniel (Skałki), Polak Ernest (Piast), Pytel Patryk (Tuszyn), Yehorov Yehor (Victoria)

1 bramka - Aleksiuk Mateusz (Granit), Bajrak Mateusz (Kryształ), Baziak Mariusz (Zjednoczeni), Bezegłów Kamil (LKS), Błaszczyk Bartłomiej (Tuszyn), Bohajczuk Karol (Tuszyn), Bób Kamil (Tuszyn), Briziński Adam (Piławianka), Bugajski Dariusz (Kryształ), Burczak Krystian (Zamek), Chamerski Wiktor (Zamek), Chłopek Grzegorz (Zjednoczeni), Cupiał Krzysztof (Skałki), Czarnowski Krzysztof (Piast), Diduszko Tomasz (Granit), Drozdowski Bartosz (Pogoń), Faron Mateusz (Skałki), Gandera Daniel (Victoria), Idzi Łukasz (Skałki), Jakóbek Jacek (Pogoń), Jaszczur Mateusz (Orzeł), Jędryka Tomasz (Granit), Kaleta Przemysław (Piławianka), Kałwak Mateusz (Zdrój), Khvostenko Roman (Zjednoczeni), Kloc Szymon (Grom), Kolasa Marcin (Zamek), Korościk Michał (MKS), Królak Karol (Orzeł), Kulasa Wojciech (Granit), Laskowski Dorian (Victoria), Lewandowski Tomasz (MKS), Lidwin Radosław (Orzeł), Liszka Łukasz (Grom), Maciejczyk Krzysztof (Pogoń), Meuszyński Michał (Orzeł), Mottel Barłomiej (LKS), Nowak Wojciech (Zamek), Pindel Jakub (LKS), Roszak Bartosz (MKS), Ruzicka Martin (Piast), Ryś Sebastian (LKS), Sienicki Łukasz (Piławianka), Sikora Bartosz (Tuszyn), Skarbiński Marcin (Pogoń), Skorek Jakub (Zjednoczeni), Szewczyk Krzysztof (LKS), Szpakowicz Łukasz (Iskra), Ścigaj Łukasz (Zamek), Śliwa Maciej (Kryształ), Śliwiński Hubert (Iskra), Trojak Mateusz (Zdrój), Turzański Maciej (Grom), Urban Przemysław (LKS), Uroda Mateusz (Iskra), Uznański Dominik (Pogoń), Więch Andrzej (Piławianka), Więczek Damian (Piławianka), Wiśniewski Sławomir (Pogoń), Wojdyła Paweł (Granit), Wojnowski Radosław (Zjednoczeni), Zasada Paweł (Zdrój)

Bramki samobójcze:

1 - Burczak Krystian (Zamek), Haydon Tomasz (Kryształ), Laskowski Dorian (Victoria), Piech Krzysztof (Grom), Pindel Jakub (LKS), Starościk Kacper (Piławianka), Turzański Maciej (Grom)

Opracowanie: Sebastian Zawalnicki
Źródło: własne | laczynaspilka.pl

    Znamy już pary 1/16 Pucharu Polski na szczeblu OZPN Wałbrzych, które zostały rozlosowane dziś o godzinie 15:00 w siedzibie związku w Wałbrzychu.
    Grom Witków w pierwszym meczu zagra z lokalnym rywalem, Zjednoczonymi Żarów. Jeśli uda się przebrnąć przez pierwszą rundę to już w 1/8 Grom może trafić na zwycięzcę spotkania Granit Roztoka - AKS Strzegom.
    Pierwsze mecze odbędą się 6 września bądź 13 września 2017 o godzinie 16:30.

PARY 1/16 PUCHARU POLSKI OZPN WAŁBRZYCH (06.09.2017 lub 13.06.2017, 16:30):
1. LKS Bystrzyca Górna (O) - Zdrój Jedlina-Zdrój (O)
2. PPN Świdnica 2 - Karolina Jaworzyna Śląska (IV)
3. Czarni Wałbrzych (A) - Polonia Świdnica (IV)
4. Górnik Nowe Miasto (A) - Victoria Świebodzice (O)
5. PPN Świdnica 1 - Górnik Boguszów-Gorce (IV)
6. MKS Szczawno-Zdrój (O)- Górnik Wałbrzych (IV)
7. Grom Witków (O) - Zjednoczeni Żarów (O)
8. Granit Roztoka (O) - AKS Strzegom (IV)
9. Piławianka Piława Górna (O) - Lechia Dzierżoniów (III)
10. Skałki Stolec (O) - Piast Nowa Ruda (O)
11. Pogoń Duszniki-Zdrój (O) - Nysa Kłodzko (IV)
12. Iskra Jaszkowa (O) - Bielawianka Bielawa (IV)
13. Kryształ Stronie Śląskie (O) - Victoria Tuszyn (O)
14. ATS Wojbórz (A) - Unia Bardo (IV)
15. Ślęza Ciepłowody (A) - Orzeł Ząbkowice Śląskie (IV)
16. Orzeł Lubawka (O) - Zamek Kamieniec Ząbkowicki (O)

źródło: OZPN Wałbrzych

(I KOLEJKA SENIORA, 15.08.2017, 17:00)
Skałki Stolec - Grom Witków 1:3 (0:1)
Bramki: (0:1) 32' Janiszewski Michał, (0:2) 60' Smutek Jakub, (1:2) 73' Cupiał Krzysztof, (1:3) 86' Madziała Maciej
Żółte kartki: Jóźwiszyn Daniel, Iwanicki Damian (Skałki) oraz Zyl Paweł, Janiszewski Michał, Solarz Jarosław (Grom)
Skałki: Kot, Prokop (65' Cupiał), Spyrka, Satanowski, Kuranda (45' Cwanek), Krupiński, Kijak (45' Wiśniewski), Jóźwiszyn (45' Molęda), Iwanicki (85' Kozłowski), Faron, Dominik (70' Hagiel)
Grom: Trawka, Solarz, Cegielski M., Jędrasiewcz, Cegielski Ł., Madziała, Kloc Sz., Zyl (90'+1 Chodurek), Smutek (90'+1 Piech), Kloc P. (65' Liszka), Janiszewski (75' Kusio)

Klasyfikacja o koronę Króla Strzelców w wałbrzyskiej Klasie Okręgowej w zakładce SENIORZY --> Klasyfikacja strzelców

Pozostałe mecze w wałbrzyskiej Klasie Okręgowej:
(wtorek)
(17:00) Kryształ Stronie Śląskie - Victoria Świebodzice 7:0 (3:0)
(24' Haydon Tomasz, 32', 51', 71' Poświstajło Mateusz, 34', 76' Poświstajło Marcin, 85' Bajrak Mateusz)
(17:00) MKS Szczawno-Zdrój - Zamek Kamieniec Ząbkowicki 2:3 (1:2)
(10' Brzeziński Filip, 75' Gromniak Błażej-k. - 20' Sopuch Mateusz, 24', 90'+3 Mieszkalski Dariusz)
(17:00) LKS Bystrzyca Górna - Iskra Jaszkowa 2:0 (1:0)
(36' Somala Łukasz, 90'+3 Pindel Jakub)
(17:00) Orzeł Lubawka - Zjednoczeni Żarów 2:6 (2:1)
(41', 42' Musiał Krzysztof - 39' Skorek Jakub, 55', 86' Sajdak Konrad, 70', 78' Goździejewski Krzysztof, 90'+3 Baziak Mariusz)
(17:00) Granit Roztoka - Zdrój Jedlina-Zdrój 1:0 (1:0)
(38' Orda Kamil)
(17:00) Pogoń Duszniki-Zdrój - Victoria Tuszyn 1:4 (0:3)
(87' Jakóbek Jacek - 9' Bób Kamil, 10' Cegiełka Bartłomiej, 27' Waligóra Oktawian, 90'+2 Shaveddinov Melis)
(17:00) Piławianka Piława Górna - Piast Nowa Ruda 0:2 (0:2)
(26' Osicki Artur, 45'+1 Kęska Dawid)

źródło: własne