Facebook

(XV. KOLEJKA SENIORA, 19.11.2017, 13:00)
Grom Witków - LKS Bystrzyca Górna 0:1 (0:1)
Bramki: (0:1) 22' Makarewicz Tomasz
Grom: Trawka, Solarz, Jędrasiewicz, Cegielski M., Żołnierek (81' Janiszewski), Zyl (75' Kusio), Smutek (85' Chodurek), Madziała (68' Liszka), Cegielski Ł., Kloc Sz., Kloc P.

Klasyfikacja o koronę Króla Strzelców w wałbrzyskiej Klasie Okręgowej w zakładce SENIORZY --> Klasyfikacja strzelców

Pozostałe mecze w wałbrzyskiej Klasie Okręgowej:
(sobota)
(14:00) Piławianka Piława Górna - Victoria Świebodzice 5:1 (2:0)
(33' Więczek Damian, 35', 71', 77' Sienicki Michał, 90' Smolarski Daniel - 70' Bałut Marcin)
(14:00) Zjednoczeni Żarów - Skałki Stolec 1:1 (0:0)
(57' Zjednoczeni - 70' Głowak Łukasz)
(14:00) Piast Nowa Ruda - Pogoń Duszniki-Zdrój 2:0 (0:0)
(64' Fatianov Oleksii, 80' Kamiński Łukasz)
(14:00) Victoria Tuszyn - Zamek Kamieniec Ząbkowicki 0:2 (0:0)
(54' Chamerski Wiktor, 71' Majewski Arkadiusz)
(14:00) MKS Szczawno-Zdrój - Granit Roztoka 2:1 (1:1)
(44' Gromniak Błażej-k., 90'+2 Lewandowski Tomasz - 11' Danaj Damian)
(14:00) Iskra Jaszkowa - Kryształ Stronie Śląskie 2:4 (0:4)
(56' Gargała Łukasz, 89' Szpakowicz Łukasz - 17', 35' Poświstajło Marcin, 40' Haydon Tomasz-k., 42' Poświstajło Mateusz)
(14:00) Zdrój Jedlina-Zdrój - Orzeł Lubawka 3:0 vo.
(Goście nie przyjechali)

źródło: własne

(XIV. KOLEJKA SENIORA, 11.11.2017, 13:00)
Kryształ Stronie Śląskie - Grom Witków 7:0 (5:0)
Bramki: (1:0) 20' Poświstajło Mateusz, (2:0) 23' Poświstajło Mateusz, (3:0) 26' Haydon Tomasz, (4:0) 32' Poświstajło Mateusz, (5:0) 40' Poświstajło Marcin, (6:0) 75' Haydon Tomasz, (7:0) 88’ Kaziuk Kacper
Żółta kartka: Trawka Bartosz (Grom)
Grom: Trawka, Solarz, Jędrasiewicz, Cegielski M., Żołnierek, Zyl, Smutek (83' Kulczycki), Kusio, Kloc Sz., Cegielski Ł., Kloc P.
Kryształ: Bajrak K., Kowalewski M., Kowalewski P., Woś (89' Jędrzejowski), Niewiadomy, Majcher, Haydon, Błachut (70' Bugajski), Poświstajło Mi. (75' Bajrak M.), Poświstajło Mar., Poświstajło Mat. (80' Kaziuk)

Klasyfikacja o koronę Króla Strzelców w wałbrzyskiej Klasie Okręgowej w zakładce SENIORZY --> Klasyfikacja strzelców

Pozostałe mecze w wałbrzyskiej Klasie Okręgowej:
(sobota)
(14:00) Skałki Stolec - Zdrój Jedlina-Zdrój 2:1 (2:1)
(12' Kupiec Piotr, 17' Idzi Łukasz - 44' Chabrowski Bartosz)
(14:00) Victoria Świebodzice - Iskra Jaszkowa 1:5 (0:3)
(65' Borowiec Daniel - 9', 40', 49' Satanowski Piotr, 36' Matusik Kamil, 70' Uroda Mateusz)
(14:30) Granit Roztoka - Victoria Tuszyn 0:1 (0:1)
(78' Bohajczuk Karol)
(niedziela)
(14:00) LKS Bystrzyca Górna - Zjednoczeni Żarów 6:3 (2:1)
(10', 78' Ryś Sebastian, 19', 63' Bezegłów Kamil, 47' Szewczyk Wojciech, 83' Szewczyk Krzysztof - 2' Goździejewski Krzysztof, 86' Łagiewka Adam, 90'+2 Wojnowski Radosław)
(14:00) Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Piast Nowa Ruda 1:1 (1:1)
(41' Majewski Arkadiusz - 45' Osicki Artur)
(14:00) Orzeł Lubawka - MKS Szczawno-Zdrój 0:1 (0:1)
(17' Bereziński Filip)
(14:00) Pogoń Duszniki-Zdrój - Piławianka Piława Górna 0:0

źródło: własne | laczynaspilka.pl

(XIII. KOLEJKA SENIORA, 05.11.2017, 14:00)
Grom Witków - Iskra Jaszkowa 4:3 (2:2)
Bramki: (0:1) 15’ Szpakowicz Łukasz, (1:1) 26’ Kloc Przemysław, (2:1) 42’ Kloc Przemysław, (2:2) 44’ Juszczyk Mateusz, (3:2) 62’ Cegielski Łukasz, (3:3) 75’ Satanowski Piotr, (4:3) 76’ Kloc Przemysław
Grom: Trawka, Solarz, Cegielski M., Jędrasiewicz, Cegielski Ł., Żołnierek, Zyl, Smutek (83’ Kusio), Kloc Sz., Kloc P., Liszka (89’ Chodurek)

Klasyfikacja o koronę Króla Strzelców w wałbrzyskiej Klasie Okręgowej w zakładce SENIORZY --> Klasyfikacja strzelców

Pozostałe mecze w wałbrzyskiej Klasie Okręgowej:
(sobota)
(14:00) Piławianka Piława Górna - Zamek Kamieniec Ząbkowicki 4:0 (1:0)
(41', 59', 90'+3 Sienicki Michał, 69' Lechocki Konrad)
(niedziela)
(10:00) Zdrój Jedlina-Zdrój -LKS Bystrzyca Górna 3:2 (1:0)
(47', 75', 78' Chabrowski Bartosz - 70' Bezegłów Kamil, 90' Somala Łukasz)
(11:00) MKS Szczawno-Zdrój - Skałki Stolec 2:1 (2:0)
(4' Łysakowski Marcin, 15' Korościk Michał - 57' Idzi Łukasz)
(14:00) Pogoń Duszniki-Zdrój - Victoria Świebodzice 2:3 (1:1)
(12', 49' Tysiak Marco - 20', 86' Bałut Marcin, 73' Kmieciak Kamil)
(14:00) Piast Nowa Ruda - Granit Roztoka 6:0 (3:0)
(17', 64' Osicki Artur, 35', 41' Kamiński Łukasz, 53' Mika Krzysztof, 80' Fatianov Oleksii)
(14:00) Victoria Tuszyn - Orzeł Lubawka 9:2 (6:2)
(21', 26' Kuśmierek Paweł, 23', 35', 86' Cegiełka Bartłomiej, 28', 54' Garbacz Tomasz, 31' Szachniewicz Andrzej, 89' Bohajczuk Karol - 37' Majerski Michał, 40' Musiał Krzysztof)
(14:00) Zjednoczeni Żarów - Kryształ Stronie Śląskie 1:5 (1:2)
(45' Goździejewski Krzysztof-k. - 19' Poświstajło Mateusz, 23', 55'-k. Haydon Tomasz, 49', 67' Poświstajło Michał)

źródło: własne | laczynaspilka.pl