Facebook

(XXIV. KOLEJKA SENIORA, 18.05.2019, 17:00)
Kryształ Stronie Śląskie - Grom Witków 7:1 (3:1)
Bramki: (0:1) 6' Smutek Jakub, (1:1) 37' Poświstajło Mateusz, (2:1) 43' Poświstajło Mateusz, (3:1) 45'+2 Bajrak Mateusz, (4:1) 56' Poświstajło Mateusz, (5:1) 60' Dędys Jarosław, (6:1) 63' Poświstajło Mateusz, (7:1) 73' Bajrak Mateusz
Żółte kartki:
Kryształ:
Grom:

Klasyfikacja o koronę Króla Strzelców w wałbrzyskiej Klasie Okręgowej w zakładce SENIORZY --> Klasyfikacja strzelców

Pozostałe mecze w wałbrzyskiej Klasie Okręgowej:
(sobota)
(17:00) Karolina Jaworzyna Śląska - Sparta Ziębice 3:0
()
(17:00) MKS Szczawno-Zdrój - Victoria Tuszyn 1:5 (1:0)
(35' Łysakowski Marcin - 56' Brzeziński Maciej-sam., 64' Kucharski Paweł, 83', 84' Grzywiński Łukasz, 89' Waligóra Oktawian)
(17:00) Venus Nowice - Górnik Boguszów-Gorce 4:0 (1:0)
(42' Cewnar Krzysztof, 64' Wnuk Konrad, 75', 84' Roman Damian)
(17:00) Pogoń Pieszyce - Zdrój Jedlina-Zdrój 1:1 (0:0)
(84' Rzepski Bartosz - 90'+4 Trojak Mateusz)
(17:00) Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Granit Roztoka 2:0 (2:0)
(4' Satanowski Piotr, 45' Majewski Arkadiusz)
(niedziela)
(15:00) Skałki Stolec - Piławianka Piława Górna
()
(17:00) Włókniarz Kudowa-Zdrój - LKS Bystrzyca Górna
()

źródło: własne | regiowyniki.pl | laczynaspilka.pl

(XXIII. KOLEJKA SENIORA, 11.05.2019, 17:00)
Grom Witków - Skałki Stolec 1:3 (1:1)
Bramki: (0:1) 31' Dominik Kacper, (1:1) 40' Chodurek Bartłomiej, (1:2) 65' Zalot Bartosz (1:3) 80' Dudzic Paweł
Żółtek kartki: Prokop Mateusz, Zalot Bartosz, Dudzic Paweł (Skałki)
Grom: Hruszowiec, Solarz, Cegielski M., Jędrasiewicz, Kusio, Cegielski Ł., Prorok (76' Krzysztań), Smutek, Chodurek, Kloc Sz., Kloc P.
Skałki: Mazur (53' Prokop), Dudzic, Spyrka, Kot, Dominik (46' Wiśniewski), Głowak (74' Mendak), Iwanicki, Kijak, Kupiec, Zalot (87' Kozłowski), Nowacki (37' Wiśniewski)

Klasyfikacja o koronę Króla Strzelców w wałbrzyskiej Klasie Okręgowej w zakładce SENIORZY --> Klasyfikacja strzelców

Pozostałe mecze w wałbrzyskiej Klasie Okręgowej:
(sobota)
(17:00) Granit Roztoka - MKS Szczawno-Zdrój 1:0 (1:0)
(16' Wojdyła Paweł)
(17:00) Piławianka Piława Górna - Pogoń Pieszyce 2:7 (1:2)
(18', 62' Kaleta Paweł - 11' Więch Andrzej-sam., 29', 77', 83' Rzepski Bartosz, 48', 73', 90'+2 Jasiński Adrian)
(17:00) Victoria Tuszyn - Venus Nowice 1:0 (1:0)
(31' Drąg Adam)
(17:00) Zdrój Jedlina-Zdrój - Zamek Kamieniec Ząbkowicki 2:1 (1:0)
(35' Lipiński Rafał, 66' Piwoński Maciej - 51' Burczak Krystian)
(17:00) Sparta Ziębice - Włókniarz Kudowa-Zdrój 0:0
(niedziela)
(16:00) Górnik Boguszów-Gorce - Karolina Jaworzyna Śląska 1:3 (1:0)
(21' Zwolenik Konrad - 70', 88' Krawczyk Tomasz, 90'+1 Ignatowicz Grzegorz)
(17:00) LKS Bystrzyca Górna - Kryształ Stronie Śląskie 2:2 (2:0)
(29' Mazanka Maciej, 43' Kobiela Michał - 50' Dędys Jarosław, 65' Poświstajło Mateusz)

źródło: własne | laczynaspilka.pl

(XXII. KOLEJKA SENIORA, 04.05.2019, 17:00)
Pogoń Pieszyce - Grom Witków 3:3 (2:1)
Bramki: (1:0) 13' Gorząd Sławomir, (1:1) 17' Cegielski Łukasz (2:1) 27' Jasiński Adrian, (3:1) 77' Rzepski Bartosz, (3:2) 90'+2 Smutek Jakub, (3:3) 90'+5 Chodurek Bartłomiej
Żółte kartki: Wojciechów Adam, Gulik Paweł (Pogoń) oraz Turzański Maciej, Cegielski Łukasz (Grom)
Pogoń: Rzepski K., Gulik, Buśko, Drążczyk, Gorząd Sł. (93' Migas), Jasiński, Kołt, Kubiak (46' Wojciechów), Morawski, Rzepski B., Stańko
Grom: Hruszowiec, Solarz, Piech, Żołnierek (50' Chodurek), Turzański, Madziała, Kloc Sz., Kusio, Smutek, Cegielski Ł., Kloc P.

Klasyfikacja o koronę Króla Strzelców w wałbrzyskiej Klasie Okręgowej w zakładce SENIORZY --> Klasyfikacja strzelców

Pozostałe mecze w wałbrzyskiej Klasie Okręgowej:
(sobota)
(17:00) MKS Szczawno-Zdrój - Venus Nowice 4:3 (1:0)
(23' Tobiasz Paweł, 25', 89' Łysakowski Marcin, 64' Olejnik Damian - 59' Wnuk Konrad, 86' Lato Jarosław, 90'+2 Ivanenko Oleh)
(17:00) Kryształ Stronie Śląskie - Sparta Ziębie 4:1 (2:0)
(34', 45'+2, 49', 69' Poświstajło Mateusz - 77' Biały Dominik)
(17:00) Granit Roztoka - Zdrój Jedlina-Zdrój 2:3 (0:3)
(71' Lipiński Kacper, 72' Bałut Marcin - 6', 44' Lipiński Rafał, 11' Kałwak Mateusz)
(17:00) Karolina Jaworzyna Śląska - Victoria Tuszyn 0:1 (0:0)
(76' Grzywiński Łukasz)
(niedziela)
(15:00) Skałki Stolec - LKS Bystrzyca Górna 1:3 (0:2)
(80' Wiśniewski Marcin - 22' Żygadło Łukasz, 45' Glauton Santos De Oliveira, 70' Mazanka Maciej)
(17:00) Włókniarz Kudowa-Zdrój - Górnik Boguszów-Gorce 8:2 (5:1)
(9' Bejnarowicz Ryszard-sam., 33', 36', 45', 63' Myrdacz Paweł, 34' Gorczyński Mateusz, 81' Drąg Bogdan, 90' Wilk Jakub - 45', 75' Zwolenik Konrad )
(17:00) Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Piławianka Piława Górna 3:0 (0:0)
(48' Góral Rafał, 60' Burczak Krystian, 90' Zalewski Karol)

źródło: własne | regiowyniki.pl | laczynaspilka.pl