Facebook

(II. KOLEJKA SENIORA, 15.08.2018, 18:00)
MKS Szczawno-Zdrój - Grom Witków 3:4 (1:3)
Bramki: (0:1) 11' Smutek Jakub, (1:1) 21' Bińczyk Damian , (1:2) 24' Kloc Przemysław, (1:3) 28' Cegielski Łukasz, (2:3) 55' Starczukowski Michał, (2:4) 78' Zyl Paweł, (3:4) 90'+4 Mordal Radosław
Żółta kartka: Jaskółowski Mateusz, Starczukowski Michał, Mordasiewicz Alan (MKS)
Czerwona kartka: 90' Jaskółowski Mateusz (dwie żółte)
MKS: Brzeziński, Stefaniak (46' Piskor), Starczukowski, Rojek, Jędras, Bińczyk (46' Zajączkowski), Jaskółowski, Korulczyk, Olejnik (62' Mordal), Parzych (46' Wodnicki), Rutkowski
Grom: Ludwig, Solarz, Piech, Cegielski M., Kusio (90'+1 Prorok), Kloc Sz (69' Zyl)., Smutek, Madziała, Kloc P. (77' Chodurek), Cegielski Ł. (90' Krzysztań)

Klasyfikacja o koronę Króla Strzelców w wałbrzyskiej Klasie Okręgowej w zakładce SENIORZY --> Klasyfikacja strzelców

Pozostałe mecze w wałbrzyskiej Klasie Okręgowej:
(środa) I kolejka (zaległy)
(17:00) Górnik Boguszów-Gorce - Zdrój Jedlina-Zdrój 0:1 (0:1)
(20' Zasada Paweł)
(sobota)
(17:00) Piławianka Piława Górna - LKS Bystrzyca Górna 1:1 (1:0)
(29' Piławianka - 76' Bezegłów Kamil)
(17:00) Pogoń Pieszyce - Venus Nowice 4:0
()
(17:00) Kryształ Stronie Śląskie - Włókniarz Kudowa-Zdrój 1:1 (1:0)
(17' Poświstajło Mateusz - 82' Włókniarz)
(17:00) Zdrój Jedlina-Zdrój - Sparta Ziębice 2:2 (0:1)
(67' Lipiński Rafał, 69' Zasada Paweł - 39' Sparta, 74' Sparta)
(17:00) Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Victoria Tuszyn 2:2 (0:0)
(65' Victoria-sam., 87' Victoria-sam. - 49' Victoria, 58' Victoria-k.)
(niedziela)
(17:00) Skałki Stolec - Karolina Jaworzyna Śląska
()
(17:00) Górnik Boguszów-Gorce - Granit Roztoka
()

źródło: własne

     Zagłębie Wałbrzych. To ta drużyna z ligową historią będzie najbliższym rywalem w II rundzie (1/32 finału) Pucharu Polski OZPN Wałbrzych!
    Wałbrzyszanie pokonali w dzisiejszym spotkaniu drużynę Wierzbianki 2:1. Choć do przerwy było 0:0 to na prowadzenie zaraz po wznowieniu wyszli zielono-czarni. Szybko wyrównali goście w podświdnickiej Wierzbnej na 1:1, lecz po raz kolejny na prowadzenie po chwili wyszło Zagłębie i takim też wynikiem zakończyło się spotkanie.
    A oto wyniki I rundy (1/64 finału) Pucharu Polski OZPN Wałbrzych:

I RUNDA - 15 sierpnia 2018, godz. 17:00

1. Polonia Stal Świdnica LDJ - Włókniarz Głuszyca 2:1
2. Czarni Wałbrzych - KS Walim 0:0 k.3:4
3. Błękitni Słotwina - Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 0:5
4. Gwarek Wałbrzych OJ - Iskra Witków Śląski 1:2
5. Herbapol Stanowice - Podgórze Wałbrzych 2:1
6. Unia Jaroszów - Orzeł Lubawka 3:3 k.5:4
7. Zagłębie Wałbrzych - Wierzbianka Wierzbna 2:1
8. Sudety Dziećmorowice - PUO Wiśniowa 1:2
9. Darbor Bolesławice - Victoria Świebodzice 4:6
10. Koliber Uciechów - Delta Słupice 1:5
11. LKS Gilów - Roztocznik 3:2
12. Zieloni Mokrzeszów - Zieloni Łagiewniki 1:2
13. Słowianin Wolibórz - Ślęza Ciepłowody 1:2
14. Polonia Ząbkowice Śląskie - Dabro-Bau Makowice 2:2 k. 1:3
15. Górnik II Wałbrzych - Unia Stare Bobaczowice 3:1
16. Zryw Łażany - Cukrownik Pszenno
17. Polonia Stal Świdnica LDJM - Boxmet Piskorzów 4:2
18. Kłos Lutomia - Bielawianka II Bielawa 2:3
19. Zieloni Mrowiny - S.T.E.P. Tąpadła-Wiry 1:0
20. Zamek Gorzanów - Pogoń Duszniki-Zdrój 0:5
21. Unia Złoty Stok - Śnieżnik Domaszków 3:1
22. KS Polanica Zdrój - Odrodzenie Szalejów Dolny 2:2 k.3:4
23. Zjednoczeni Ścinawka Średnia - Iskra Jaszkowa Dolna 3:2
24. Czarni Sieniawka - Inter Ożary 3:0
25. GLKS Kamiennik - LKS Bierkowice 0:0 k.2:4
26. Sudety Międzylesie - ATS Wojbórz 3:1
27. Łomnicznka Łomnica - Polonia Bystrzyca Kłodzka 1:3
28. Trojan Lądek-Zdrój - Orlęta Krosnowice 4:4 k. 5:4

PARY 1/32 PUCHARU POLSKI OZPN WAŁBRZYCH PO KLIKNIĘCIU >> CZYTAJ WIĘCEJ <<

    Już jutro zostaną również rozegrane mecze w I rundzie Pucharu Polski na szczeblu OZPN Wałbrzych (1/64 finału). Biało-niebieskich najbardziej będzie interesował mecz nr 7 w którym Zagłębie Wałbrzych zagra z Wierzbianką Wierzbna. To ze zwycięzcą tej pary zmierzą się podopieczni Rafała Podfigórnego.
    Mecz Zagłębia i Wierzbianki zaplanowany jest na godzinę 11:00. Kolejna, II runda (1/32 finału) zaplanowana jest na 29.08. i od tej fazy do zmagań pucharowych dołączą również reprezentacji wałbrzyskiej Klasy Okręgowej.

I RUNDA - 15 sierpnia 2018, godz. 17:00

1. Polonia Stal Świdnica LDJ - Włókniarz Głuszyca (godz. 13:00)
2. Czarni Wałbrzych - KS Walim
3. Błękitni Słotwina - Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
4. Gwarek Wałbrzych OJ - Iskra Witków Śląski
5. Herbapol Stanowice - Podgórze Wałbrzych
6. Unia Jaroszów - Orzeł Lubawka
7. Zagłębie Wałbrzych - Wierzbianka Wierzbna (godz. 11:00)
8. Sudety Dziećmorowice - PUO Wiśniowa
9. Darbor Bolesławice - Victoria Świebodzice
10. Koliber Uciechów - Delta Słupice
11. LKS Gilów - Roztocznik
12. Zieloni Mokrzeszów - Zieloni Łagiewniki
13. Słowianin Wolibórz - Ślęza Ciepłowody
14. Polonia Ząbkowice Śląskie - Dabro Bau Makowice
15. Górnik II Wałbrzych - Unia Stare Bobaczowice (godz. 11:00)
16. Zryw Łażany - Cukrownik Pszenno
17. Polonia Stal Świdnica LDJM - Boxmet Piskorzów (godz. 15:00)
18. Kłos Lutomia - Bielawianka II Bielawa
19. Zieloni Mrowiny - S.T.E.P. Tąpadła-Wiry
20. Zamek Gorzanów - Pogoń Duszniki Zdrój
21. Unia Złoty Stok - Śnieżnik Domaszków
22. KS Polanica Zdrój - Odrodzenie Szalejów Dolny
23. Zjednoczeni Ścinawka Średnia - Iskra Jaszkowa Dolna
24. Czarni Sieniawka - Inter Ożary
25. GLKS Kamiennik - LKS Bierkowice
26. Sudety Międzylesie - ATS Wojbórz
27. Łomnicznka Łomnica - Polonia Bystzryca Kłodzka (godz. 15:00)
28. Trojan Lądek Zdrój - Orlęta Krosnowice

źródło: ozpnwalbrzych.pl | 90minut.pl