Facebook

(VI. KOLEJKA SENIORA, 14/09/2019, 16:00)
Płomień Makowice - Grom Witków 1:3 (0:0)
Bramki: (0:1) 51' Madziała Maciej, (1:1) 52' Matwiejko Kacper (1:2) 75' Cegielski Łukasz, (1:3) 79' Kloc Przemysław
Żółte kartki: Morawski Michał (2), Łagiewka Adam (Płomień) oraz Solarz Jarosław, Turzański Maciej, Cegielski Marcin (Grom)
Czerwona kartka: 41' Morawski Michał (za dwie żółte), 86' Piech Radosław (za wyzwiska w stronę sędziego) (Płomień)
Płomień: Kurzeja, Morawski, Królik, Budny, Krupczak, Kucharski, Matwiejko, Morawski, Dębiński (75' Dąbrowski), Furmankiewicz (75' Piech), Łagiewka
Grom: Janikowski, Pitura, Cegielski M., Solarz, Depta (67' Żołnierek), Turzański, Madziała (66' Kloc P.), Kloc Sz., Smutek (90' Urbaniak), Kusio (82' Prorok), Cegielski Ł. (87' Janiszewski)

Klasyfikacja o koronę Króla Strzelców w wałbrzyskiej Klasie Okręgowej w zakładce SENIORZY --> Klasyfikacja strzelców

Pozostałe mecze w wałbrzyskiej Klasie Okręgowej:
(sobota)
(16:00) Zdrój Jedlina-Zdrój - Karolina Jaworzyna Śląska 1:1 (1:0)
(41' Samiec Łukasz - 77' Italo Rocha De Olivera)
(16:00) Kryształ Stronie Śląskie - Venus Nowice 1:0 (0:0)
(86' Brzeziński Daniel)
(16:00) Granit Roztoka - Nysa Kłodzko 0:2 (0:0)
(60' Kowalski Kamil, 89' Bachmatiuk Bartosz)
(16:00) Victoria Tuszyn - Włókniarz Kudowa-Zdrój 1:5 (0:1)
(75' Januszewicz Dawid - 38' Gorczyński Mateusz, 54', 80' Myrdacz Paweł, 67' Luis Henrique Sena De Souza, 86' Drąg Bogdan)
(16:00) Zjednoczeni Żarów - Orzeł Lubawka 5:3 (0:2)
(65', 90'+2 Khvostenko Roman, 75' Chłopek Grzegorz, 82' Kołodziej Mateusz, 85' Andrzejewski Mateusz - 26' Zwolenik Konrad, 36', 88' Głowacki Gracjan)
(niedziela)
(16:00) Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Sparta Ziębice 3:0 (2:0)
(2' Chamerski Wiktor, 43' Brzózka Wojciech, 89' Sopuch Mateusz)
(16:00) Trojan Lądek-Zdrój - Skałki Stolec 7:3 (4:0)
(12', 17', 54' Poświstajło Marcin, 44', 70' Poświstajło Michał, 35' Szpakowicz Łukasz, 60' Panek Mateusz - 77', 83', 89' Satanowski Piotr)

źródło: własne | regiowyniki.pl | laczynaspilka.pl

(1/16 PUCHARU POLSKI OZPN WAŁBRZYCH, 11/09/2019, 17:00)
LKS Bystrzyca Górna - Grom Witków 2:0 (1:0)
Bramki: (1:0) 24' Mazanka Maciej, (2:0) 77' Somala Michał
Grom: Janikowski, Piech, Solarz, Jędrasiewicz, Depta, Madziała (70' Prorok), Kusio (60' Pitura), Kloc Sz. (60' Żołnierek), Turzański, Smutek, Kloc P. (85' Urbaniak)

Pary 1/8 Pucharu Polski na szczeblu OZPN Wałbrzych znajdą Państwo po kliknięciu >> TUTAJ << bądź w zakładce Seniorzy --> Puchar Polski

1/16 RUNDA PUCHARU POLSKI OZPN WAŁBRZYCH - 11/09/2019, 17:00
Górnik Boguszów Gorce – MKS Szczawno Zdrój 0:2
Orzeł Lubawka – Polonia-Stal Świdnica 1:6
Unia Bogaczowice – Pogoń Pieszyce 0:4
Victoria Świebodzice – AKS Granit Strzegom 17/09/2019, 17:00
Kłos Lutomia – Venus Nowice 0:1
LKS Marcinowice – Bielawianka Bielawa 0:11
LKS Bystrzyca Górna - Grom Witków 2:0
Karolina Jaworzyna Śląska – Granit Roztoka 1:4
Zjednoczeni Ścinawka Średnia – Nysa Kłodzko 2:0
Łomniczanka Stara Łomica – Polonia Bystrzyca Kłodzka 4:3
Iskra Jaszkowa Dolna – Włókniarz Kudowa-Zdrój 0:3 vo. (gospodarze wycofali się z rozgrywek)
Śnieżnik Domaszków – Trojan Lądek Zdrój 10:0
Sparta Ziębice – Lechia Dzierżoniów 1:2
Sparta Stary Waliszów – Zieloni Łagiewniki 1:5
Delta Słupice – Słowianin Wolibórz 0:6
Skałki Stolec – Orzeł Ząbkowice Śląskie 2:2 k.6:5

Pary 1/8 Pucharu Polski na szczeblu OZPN Wałbrzych znajdą Państwo po kliknięciu >>CZYTAJ WIĘCEJ<<

(V. KOLEJKA SENIORA, 08/09/2019, 16:00)
Trojan Lądek-Zdrój - Grom Witków 4:2 (3:2)
Bramki: (1:0) 3' Stępień Jacek, (1:1) 10' Smutek Jakub, (1:2) 19' Cegielski Marcin, (2:2) 33' Poświstajło Marcin-k., (3:2) 35' Sałdyka Marcin, (4:2) 90' Poświstajło Marcin-k.
Żółte kartki: Panek Mateusz, Milewski Paweł, Zimny Karol (Trojan) oraz Kloc Szymon, Turzański Maciej, Trawka Bartosz (Grom)
Czerwona kartka: 90' Zimny Karol (Trojan) - po drugiej żółtej
Trojan: Brzeziński, Gwiżdż, Panek (72' Gos), Poświstajło Ma., Poświstajło Mi., Sadliński, Sałdyka, Skowron, Stępień (68' Milewski), Szpakowicz, Zimny
Grom: Trawka, Solarz, Cegielski M., Piech, Pitura (60' Depta), Turzański, Kusio, Kloc Sz. (70' Żołnierek), Madziała (65' Janiszewski), Smutek, Cegielski Ł.

Klasyfikacja o koronę Króla Strzelców w wałbrzyskiej Klasie Okręgowej w zakładce SENIORZY --> Klasyfikacja strzelców

Pozostałe mecze w wałbrzyskiej Klasie Okręgowej:
(sobota)
(16:00) Sparta Ziębice - Victoria Tuszyn 0:2 (0:0)
(47' Sikora Bartosz, 70' Januszewicz Dawid)
(16:00) Skałki Stolec - Zamek Kamieniec Ząbkowicki 6:0 (4:0)
(9', 58' Głowak Łukasz, 14', 45'+1 Satanowski Piotr, 41' Chamerski Wiktor-sam., 68' Kupczak Kacper)
(16:00) Kryształ Stronie Śląskie - Karolina Jaworzyna Śląska 2:2 (1:2)
(5' Haydon Tomasz, 73' Data Tytus - 12' Italo Rocha De Olivera, 34' Stolarz Marcin)
(16:00) Venus Nowice - Płomień Makowice 3:2 (2:1)
(6' Włodarczyk Dariusz, 12' Gładysz Mateusz, 65' Krzykalski Adrian - 25' Morawski Michał, 89' Dębiński Patryk)
(niedziela)
(16:00) Zjednoczeni Żarów - Granit Roztoka 2:3 (2:1)
(19' Khvostenko Roman-k., 26' Iwanicki Konrad - 42' Grosiak Przemysław, 63' Orda Kamil-k., 90' Danaj Damian)
(16:00) Orzeł Lubawka - Zdrój Jedlina-Zdrój 1:2 (0:1)
(75' Michnicki Marcin - 30', 65' Kałwak Mateusz)
(17:00) Włókniarz Kudowa-Zdrój - Nysa Kłodzko 3:3 (1:3)
(23' Tomczak Marek, 54' Myrdacz Paweł, 90'+2 Sena De Souza Luis Henrique - 4', 19' Tracz Łukasz, 32' Konowalczyk Krzysztof)

źródło: własne | regiowyniki.pl | laczynaspilka.pl